práce

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.10.2003 21:48 - riki

take vas to slovo optěžuje ale neobejdete se bez ní jako já.!

reagovat 25.10.2003 06:18 - iva

Riki, me neobtezuje to slovo, ale prace jako takova... me prestala uspokojovat, naplnovat a velice me vycerpava, unavuje, ale hlavne stve...ale penizky clovek potrebuje a tak nic jineho nezbyva...

reagovat 26.7.2004 22:29 - Bohdan Szczesik

Práce? Ano bez ní se neobejdeme a možná máte tu samou skušenost jako já kam se podívám tam po mně chtějí peníze!Stává se Vám to taky?Cože taky?!? Ale nic se neděje našel jsem řešení jak bý svou práci naplněn jak vnitřně tak finančně.Tím řešením je dělat opravdu to co vás baví a hlavně pomáhat nějakým spůsobem druhým lidem. Víte mám novou práci věnuji se pár týdnu naplno takzv. Tachyonem - Jde o zdroj fšech frekfencí který již znal Nikola Tesla, Dr.Morway ..... Jediné co dělám učím co Tachyony dokáží a je to neuvěřitelné fungují. Popravdě jsem byl poprvé skeptikem ale po pár opravdových úzpěších a výsledkách na zdraví mých přátel rostlin atd.. pořádáme přednášky na toto téma. Hlavně není nad pocit z dobřé vykonané práce nejenom vaší ale hlavně prvopočátku všeho Tachyonu neboť kdyby to nefungovalo nebyla by má práce k ničemu a byl bych akorát tak peckován /jak tomu bývá v jiných profesích/. Dobrá zprává pro všechny co se chtějí přidat neboť toto témá je stále aktuálnější a v Aprilu se konal první světový kongres v Dubaji na téma tachyon. Mužete se přidat a stát se nejprvem posluchačem a poté kdo ví třeba zmenit i svou práci a pomáhat lidem více info na tachyon.cz"seznam.cz nebo na www.tachyon-partner.com/bohdan Vítáni na přednášky jsou všichni je jen třeba se objednat na uvedenem e-mailu ..................A to halvní nakonec jelikož začínáme v ČR a do dúsletku v celém světě nabíráme nové členy do nových pracovních pozic. Dnes mate šanci změnit možná svuj život kdo ví zda to bude i zítra?????????????? S pozdravem a hodne zdaru ve Vaší práci přeje Bohdan

reagovat 27.7.2004 00:18 - Lída

Dobrý den, ráda bych znala nějaké další informace o možnosti spolupráce. Děkuji.

reagovat 28.7.2004 14:55 - Lucka

Ty brďo, na tohle v dnešní domě ještě někdo skočí, Bohdane? Pane Bože!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.9.2013 21:54 - H

asi nechápu co mi chcete...

vám jsem se taky samozřejmě nechtěla posmívat... jen mi ty počty prostě nějak neštymovaly. Ale já mám problém u sebe, jak vidím, protože jsem poslední roky mívala čistý plat okolo devatenácti tisíc a s tím jsem žila takový - dle mě - normální život - žádné drahé hadry, kosmetika nebo dovolené, spíš jsem investovala do bydlení, ale ten stav teď, teda těch necelých jedenáct pro člověka, který bydlí sám... kdybych neměla úspory tak nevím. Uživit z toho někoho dalšího bych asi nedokázala. A představovat si, že takhle bych měla žít do konce života, tak to vůbec nechci. Ale beru tuhle svou životní etapu jako významnou, poznala jsem, co je věcí (zejména potravin) bez kterých se člověk dokáže obejít :o)

reagovat 10.9.2013 13:46 - no

vám jsem se taky...

přála bych každému aby se měl dobře,jen jsem se snažila říct,že jestli spolu chce někdo být nějak to vždy jde pokud aspoň něco vydělává,brát se až když budem mít platy jak poslanci tak jim tá láska možná vyhasne,je to těžký ale dnes tak žije plno lidí a taky se přece kvůli málo penězům nerozestěhují.

reagovat 31.8.2014 10:40 - Dorek

Zdravím, najde se někdo, kdo by mi dal informace své či svých známých, jak si zvykli na práci v krátkém-dlouhém týdnu a jak se to dá zvládat? Doteď jsem dělal (cca 2 roky a předtím též) jen ranní osmičky, teď mě čekají dvanáctky dlouhý-krátký týden ve fabrice. Je mi 30, celkem se bojím, že mě to rozhodí zajetý rytmus (spánek,jídlo atd) a budu nepoužitelný. Dlouhý týden by měl být po,ut práce, st,čt volno, pa,so,ne práce a krátký po,ut volno,st,čt práce, pá,so,ne volno (asi střídání ranní a noční). Má s tím někdo zkušenosti, jak to zvládáte, dokážete v těch dnech volna normálně fungovat nebo jen "regenerujete" a dobíjíte síly na další práci? Díky za každé info.

reagovat 31.8.2014 18:25 - pro Dorka

to si zvykneš ale mně to zničilo vztah ten druhej byl sobec a chyběl mu servis a šel vedle a já od něj nyní jjsem i za to vlastně ráda ..hodně štěstí ve všem
sue

reagovat 22.9.2016 11:06 - kekoš

Zajímal by mě váš názor (tip) ohledně platu cnc operátora. Kolik byste řekli, že může vydělávat (vydělává) člověk, který dělá ve velké firmě (cca 1800 zaměstnanců) na 3 (slovy třech) cnc strojích (frézách) zároveň - dlouhý krátký týden, dvanáctky (samozřejmě i noční). Vždy nejedou všechny 3 stroje, někdy jede 1, někdy dva, někdy tři, podle práce(ozubená kola, granátomety,tažné tyče,různé součástky atd), ale 2 stroje většinou jedou. Cyklus u stroje je taky různý-od cca 1 minuty do 3 minut v průměru.

Samozřejmostí je kontrola kusů (mikrometry, měřidla, vizuální kontrola). Stroje nastavuje a seřizuje seřizovač. Kolik byste viděli peněz pro operátora těchto tří strojů? Děkuji za tipy.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *