PRÁCE Z DOMOVA, prosím poraďte!

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.6.2005 09:40 - Katka

Hledám práci řízenou z domova. Může jít o manuální práci či práci administrativního charakteru, ale HLAVNĚ aby to nebyl žádný podvod. Pomůžete mi?'

reagovat 15.6.2005 10:23 - katae

No, přeju Ti, aby Ti někdo poradil, ale když se na to zeptáš tady na tomto fóru, tak se na Tobě budou snažit vydělat tak maximálně dealeři herbalifu nebo podobného svinstva, abys pracovala a vydělávala na ně.

Zkus si obvolat spíš výrobní podniky, které vyrábí elektroniku, rozvody, počítače něbo něco podobného. Kámoška takto sehnala práci, vždycky jí přivezou domů pytle s umělou hmotou a ona z ní kleštěma vytahuje drátky - nějaký vzácný kov. Má asi 300,- Kč za kg, ale je to makačka.
Jiná naše rodina si zase nechává vozit takové ty ozdobné sáčky na dárky a slepuje je.
Ale žádné konkrétní kontakty nemám, to si každý nechává pro sebe.'

reagovat 15.6.2005 10:44 - Katka

Díky Katae.
'

reagovat 28.3.2006 17:05 - Radimek

Kvůli dlouhodobějším zdravotním problémům taky hledám téměř jakoukoliv práci na doma, třeba na PC + internet, nebo pájení tištěných spojů apod. Snažím se o to již cca 6 let, ale bezvýsledně. Vždy se z toho vyklube nějaký podvod se vstupními poplatky. Můžete mi nějak poradit konkrétněji? Díky za jakoukoliv radu nebo solidní kontakt.'

reagovat 29.3.2006 14:06 - Linda

Ahoj všichni, nedávno jsem také uvažovala o práci z domova a na internetu jsem narazila na online bussiness system, vypadalo to lákavě, za 450Kč mi poslali rozhodovací balíček s informacemi a ukázalo se, že se jedná o Herbalife v lepším kabátku (wellness system..bla bla bla), takže varování pro všechny, kdo nechtějí dělat herbalife. Pro mě jsou to podvodníci už jenom proto, že důkladně mlžili až do chvíle, kdy si člověk pustil instruktážní video. Podotýkám, že peníze vrátí, když jim zašlete peníze zpět-to mohu potvrdit.'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.2.2017 14:17 - Pavla Zelená

Hledám práci řízenou z...

Rozhodně nechoďte do žádných online systémů a zkuste si najít firmu se smlouvou, pro kterou budete moci pracovat z domova.

Pokud chcete být oslovováni pouze nabídkami z vašeho oboru, který si sami zvolíte, zaregistrujte se na http://vipzamestnani.cz/registration.
Zaškrtněte si obory a nezapomeňte do kolonky „Tags“ zadat například: Práce z domova, Brigáda, Poloviční úvazek atd..

Přeji mnoho skvělých nabídek!

reagovat 17.2.2017 22:46 - Výdělek na internetu

Nejlepší výdělek na internetu je zde http://www.vydelejnainternetu.cz/

reagovat 21.2.2017 04:29 - vydeleknainternetu

Dobrý den, pro maminky na mateřské i pro jiné lidi s dostatkem času a chuti, máme velice dobré TIPY na výdělek na internetu, vše na našich webových stránkách máte jasně vysvětleno, vše je s videonávodem, a naše podpora je připravená odpoveďět na veškeré vaše dotazy a požadavky.

Na našem webu naleznete veškeré možné způsoby jak si na internetu legálně a poctivě vydělat, bez investic a bez rizika ztráty vlastních peněz.

Přivydělávám si od roku 2004, tudíž mám praxi, zkušenosti, a taktéž vím že to funguje.

Podívejte se prosím zde :
http://www.vydelejnainternetu.cz

Kontakt na me je :

E-Mail: vydelejnainternetucz@gmail.com
Skype: vydelejnainternetucz
Web: http://www.vydelejnainternetu.cz > chat dole vpravo (online jsme od 14:00-2:00)b
Naše FB: https://www.facebook.com/V%C3%BDd%C4%9B ... 270210252/

reagovat 12.3.2017 18:15 - Turt

Ahoj, doporučuji tuto celkem nenáročnou práci, taky jí dělám a přivydělávám si měsíčně :)
http://www.ipropagace.cz/pro-partnery/?a_box=nre8hc9w

reagovat 20.3.2018 20:26 - Radka

Hledám práci řízenou z...

Ahoj. A nepřemýšlela jste například o tom, že byste začala podnikat? To se v dnešní době dá dělat také z domova. Docela zajímavá je i možnost založení si tzv. offshore společnosti. Například v tomto článku je to hezky popsané. http://homebanking.cz/vyhody-ktere-nabizi-offshore-spolecnost/ Doporučuji mrknout. :-)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *