Pozvání na rande - strach

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.2.2008 18:21 - Ondra

Dobrý den.

Ačkoliv jsem se poohlížel po tom, jestli náhodou podobný problém jako já nemá někdo jiný. A protože jsem se ničeho nedohledal, dovoluji si založit (přidat) nové téma. Svoji první přítelkyni jsem poznal před 2-ma roky přes inzerát, a měli jsme spolu nějakou dobu pěkný vztah, který ale skončil. A v tomto týdnu jsem na fakultě potkal velmi milou dívku, která si se mnou začala povídat a byla velmi milá. Vůbec bych tomu nepřikládal žádný význam, kdyby dnes, poté, co jsem se rozloučil s jedním kolegou, si ke mě nepřisedla, a nezačala si se mnou povídat znovu :-). Líbí se mi, a moc mi chybí pohlazení, něha, láska, a to, že mám vedle sebe člověka, kterému věřím a mám v něm oporu, ale mám velký problém s tím, jak jí pozvat na schůzku. Moc rád bych, uvidíme se každný týden, protože spolu chodíme na jeden kurs. Jenže ani nevím, jak to udělat. Proto jsem se odvážil napsat sem dotaz, jak to provést. Jestli to není brzy, když jí příští týden uvidím potřetí, taky nevím, jestli někoho nemá a tak. Myslíte, že stačí říct Nechtěla bysis někam vyjít? Nebo se to takhle prostě nehodí ? Možná je můj dotaz hloupý, ale já opravdu nevím a kamarádů se stydím zeptat. Ani vlastně nevím, jestli se jí líbím, ale když se se mnou dala do řeči, a dneska si ke mě sama přisedla, tak si myslím, že snad nejakou šanci mam :-)

Předem děkuji za odpověď,

Ondra'

reagovat 29.2.2008 21:35 - Anna

Při rozhovoru se jí zeptej kam chodí takhle třeba v pátek večer.A když Ti řekne kam,tak jí řekni,že zrovna tam se budeš někde motat a že by ses mohl stavit.No a na takový půdě je to něco jinýho než přímo rande,takže se toho nemusíš bát a nevyzní to že ji uháníš.

Ale já být Tebou se toho nebojím a můžeš se jí zeptat:co budeš ted dělat,mám hlad,nechceš taky někam zajít?'

reagovat 1.3.2008 05:28 - Stano

Ondráši, jseš zbytečně stydlivý. Mne taky u nové holky nejvíc zajímá, zda někoho má a jestli se jí líbím, ale to je už moc dotěrné. Na to taky nemusí být úplně jasné odpovědi. Můžeš se jí líbit jen trochu a čeká, jestli ji nějak zaujmeš a její případný vztah může být těsně před rozpadem.

Doporučil bych ti jí pozvat na jídlo, jako to myslí Anna. Nemyslím samostatně, ale nejlépe hned po skončení kursu. To vyzní jako zcela nezávazné setkání, budeš moci pozorovat, jak se na tebe dívá, což je důležité. Už samo o sobě, že pozvání přijme, ti dává šanci. Ale samozřejmě nemusí nic znamenat. A když odmítne, neztrapníš se, protože jde přece o nezávazné setkání!'

reagovat 1.3.2008 06:41 - Anna

Přesně tak,žvanec nebo kafčo na posilnění po kurzu přece neni rande:-))'

reagovat 1.3.2008 06:48 - Murphy

Oci a doteky rukou. A klidny ton hlasu. Na nic jinem nezalezi, mily Ondro. Neboj se ji zahledet do oci a az pujdete vedle sebe, vezmi ji pratelsky za ruku. Pokud ma o Tebe zajem, vycitis to. Pokud ne, nic tim nezkazis a muzete byt porad dobri znami a zkusit se sblizit prip. nekdy pozdeji. Zena chce byt vzdy lovcna, i kdyz si de facto vybira ona. Neboj se a kontaktu oci a rukou se nevyhybej. Je jedno o cem si s Tebou povida, dulezite je, jak se bude ve Tve spolecnosti citit. Drzim Ti palce a napis, jak to pokracuje:-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.3.2008 21:35 - Pepa

Ondra nenapsal, tak si říkám že to asi nevyšlo :(. Docela jsem mu fandil...Sám jsem naprostý trouba :(. Před rokem se plynule měnil vztah mezi mnou a nejlepší kamarádkou. Hned po 3týdnech oné nejistoty, kdy jsem si již byl jist, jsem ji k Valentýnu vyšil přáníčko (moc pěkné - celou noc jsem ho dělal) a navíc ji ho ani nedal osobně :(. Pak si jen po icq vyslechl že u ní nemam šanci..

Byl jsem tak přesvědčený že mi lže že jsem se z toho zbláznil. A že jsme si následující měsíce dělali naschváli a ... prostě jsem fakt blbec, už po roce nemám nejlepší kamarádku :(.

Navíc i po tom roce jsem přesvědčený, že kdybych netlačil na pilu, vyšlo by nám to a tak mám dodnes poměrně solidní deprese a také se i dnes chovám jak blbec..

S tou dívkou se již nevídáme.

Nevídáme se ani náhodně - kdybychom se moc chtěli vidět, naše podvědomí by si našlo cestičky jak se potkat..Ach jo :(. Sice jsem na tom mnohem a mnohem lépe než před rokem, avšak alespoň 1x denně mám depku. Kéž by to přestalo..'

reagovat 13.3.2008 21:46 - Pepa

Zapomněl jsem napsat dobrá místa na schůzku.. Omlouvám se, že jsem se rozepsal mimo téma :(.Pěkná schůzka je jít někam do pěkného parku. Například v Praze (tam studuji) je moc pěkné místo ten ohromný park ce je na kopci.. Jsou tam asi 3jezera, vodopád... Nakonec se pár sveze lanovkou a slečna je ráda, že chlapec takto pěkně naplánoval cestu :).Zoo je taky super. Dále bych doporučil Botu (Botanická zahrada) a to hlavně FataMorganu.Že jsem neměl schůzku jinde než v Praze (sic z ní nejsem ;)), mohu také doporučit Žižkovský vysílač. Je na něm vyhlídka.. Jede se tam výtahem a je to moc pěkný :).Pokud se nejedná o první schůzku, pak je také moc dobré jít něco vařit k někomu z páru. Jednak spolu vymyslíte co uvaříte, dále půjdete nakoupit suroviny a nakonec společně vykuchtíte jídlo a konečně ho i společně sníte :). Jen bych takový krásný večer nekazil něčím untimnějším. Myslím, že doprovodit slečnu domů a maximálně políbit ruku by mohlo stačit a vztah by byl takový něžnější... Ale možná jsem trošku více frigidní a moc velký romantik..Mějte se všichni moc pěkně a Ty Ondro napiš ikdyby to vážně nedopadlo! Ať se kdyžtak poučíme ;)'

reagovat 6.1.2012 18:59 - Scawe

Nikdy... NIKDY!! nezačínejte otázku na slovo NE - např. NEchtěla by sis někam vyjít? =o) obyč psychologie...
S tím problémem... taky jsem se bál oslovit jednu slečnu.. ale stačilo si počkat, až byla sama a pak se jí zeptat, co dělá o vánocích - řekla že nic moc a pak jsem se jí prostě zeptal, jeslti jí můžu někam pozvat... Nic těžkého v tom není..

reagovat 11.4.2014 11:38 - snoop

Jako v pohode toho bych se nebal pokud si stebou normalne povida atd tak nic nezkazis ani kdyz ji to reknes neurvale a neotesane, proste pokud ma zajemrekne ze jo, a pokud zajem nema tak at ji to zaobalis jakkoli tak ti rekne ze ne protoze prvni dojem uz jsi udelal predtim. Tezsi orisek je kdyz te zena nezna nema o tobe zadne mineni a ty musis udelat dojem. To uz si clovek musi vic rozmyslet co vypusti z huby jak se tu pise hlavne nezacinat slovy "NEchtela" , je potreba vymyslet neco originalniho ale jednoducheh, mluvit sebevedomim hlasem, usmivat se a mit tak trochu v pici.

reagovat 14.4.2014 14:28 - Honza

Dobrý den.

Ačkoliv jsem se...

No já myslim, že Ondra šance měl. Když se s nim ta holka začla sama vykecávat a sedla si k němu, tak to znamená, že po Ondrovi jela.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *