Pozor na promiskuitu aneb kosmické zákony a my - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.3.2003 09:00 - Šárí

Mám jen poznámku k fungování energie reiki, a předem říkám, že píšu z vlastní zkušenosti.
Reiki vysílá do našich těl i duší boží energii Lásky. A co se stane, když tahle Láska narazí na naše v nevědomí ukryté strachy, zlobu a další bloky dávno "zapomenutých" a vytěsněných emocí? Tyhle věci se objeví náhle v naší paměti a v našem životě, protože k plnému uzdravení je musíme poznat, "odžít", vědomně je uzdravit a opustit. Takový reikista se pak diví-čekal, jak se bude mít báječně, a ono je mu hůř ... A jeho okolí si říká, to reiki je nanic.
Někdo to v téhle chvíli vzdá, své bloky a nemoce si ponechá. Je ale škoda nevyužít příležitosti, s pomocí reiki je práce na uzdravení sama sebe sice obtížná, ale skutečně přináší výsledky.
Reiki není kouzelný proutek, který vás mávnutím zbaví problémů, ale báječný pomocník na vaší cestě.
Šárí

reagovat 26.3.2003 11:18 - Máša

Je mi dvacetdva let a zatím se sama v sobě nevyznám. Vztahy mi pomáhají zjistit, co chci a nechci. Prostě hledám jako asi spousta mladých lidí. I když docela střídám kluky, tak to nikdy není jen kvůli sexu - chci najít někoho s kým se budu cítit fajn a když po čase zjistím, že si v něčem nevyhovujeme , tak se rozejdeme a já zase za nějaký čas zamiluji do někoho jiného, avšak ani k těm bývalým nepociťuji nic negativního. Někde jsem četla, že buď člověk jedná s láskou nebho s nenávistí nebo je lhostejný. Lhostejná rozhodně nejsem, protože mi záleží na tom , s kým jdu do postele - ten člověk mne zajímá, líbí se mi. nenávist rozhodně necítím, takže zbývá láska. Avšak ne s každým ke komu člověk pociťuje pozitivní city se dá trvale žít, takže člověk hledá dál někoho pro život a přitom možná projde více postelí.
No abych to shrnula nemyslím si, že tím že nyní vystřídám pár kluků než najdu toho pravého, tak přispěju ke světovým zemětřesením. Proto bych chtěla Magiku poprosit o objasnění, od kud čerpala své informace a zda si myslí, že počínání mladých lidí, kteří se teprve hledají je špatné.

reagovat 26.3.2003 13:18 - Petr

Ahoj Míšo, nechtěla bys se mnou přimět nějakou sopku k erekci? Totiž k erupci? :-) Šampaňské už se chladí...

Petr (25)

reagovat 26.3.2003 22:47 - Magica Bohemica

Drahá Míšo, velmi Ti děkuji za Tvůj komentář a nyní se pokusím co nejlépe a srozumitelně odpovědět. Můj článek je napsán spíše v globálním smyslu.
SEX mladých lidí, kteří hledají toho správného a pravého partnera s láskou a pokorou nelze řadit mezi promiskuitní. Každý z nás musí v životě projít jistým poznáním světa

reagovat 26.3.2003 22:49 - Magica Bohemica

Šárí, moc Ti děkuji za Tvůj komentář, vlastně jsi si odpověděla sama. Jen na vysvětlenou: Reiki neodsuzuji, je každého svobodná volba zda zasvěcení získá za úplatu nebo si jej zaslouží jinak či je mu přímo shůry dáno. S láskou Magica Bohemica.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.4.2011 02:30 - db

neverim prave sem narazil na slova prazdnejsi nez slova vericich, je vedecky prokazano ze verici lide casem zacnou nevedome povidat absolutni nesmysly.... dlouhe roky mi to bylo zabavou ale po tomhle clanku me znalosti o semantice byly zasazeny 9,5 stupnem richterovvy stupnice a kdejaky krestan nebo muslim ktereho potkam odedneska pro mne jiz bude pouhym proslim jogurtem z kauflandu

reagovat 30.4.2017 17:03 - andy

Nejak mi nedava smysl - tak prostitutky jsou uzitecny - akoradze promiskuita zpusobuje prirodni katastrofy... rada bych porozumnela neuveritelnym duchovnim vecem ktere se mi nedavno prihodily, ale zda se mi ze vy jste si tyhlety vysvetleni spis tak nejak vykukaly pred spanim, asi tak, jako si ja muzu vyfantazirovat zase svoje vlastni... takze bez jakekoliv snahy o kritiku rekneme ze mne to nijak neobohatilo.. :/ rekneme proste treba ze na zakonu ze prehnana interakce s lidmi nebo sebeposkozujici obohacovani lidi na kterych vam ani jim na vas nezalezi z kazdeho z nas zrejmne nejakym zpusobem vycucavaji stavu, coz defakto ma hlavu a patu diky nadprodukci hormonu kterej vychazi na vnivec a vystavuje celej sekrecni system a organismus ktery je vlastne nepretrzite ve stresove reakci ktera nepovoluje... jakou kazda iniciacni faze hledani druha (nezavaznej sex) vpodstate je... muzi disponuji uplne jinym typem sekrecniho systemu. to je jasny. No co muzu se svoji docasne "pokazenou aurou" prave skoncene prostitutky delat abych mela dost "stavy" do noveho vztahu jsem se bohuzel nedozvedela.. ikdyz vylezet anginu a zacit znova jinak s klidem a travit vic casu v prirode by mohlo byt tim poslanim ktere jsem ve vasem clanku hledala :)

reagovat 30.4.2017 17:13 - andy

Nejak mi nedava smysl - tak...

omlouvam se prispevek patril k jinemu podobnemu clanku, stranky se zrejme zamenily..

reagovat 30.4.2017 18:53 - Karel

Promiskuita je i u zvířátek která se chgovají naprosto přirozeně. Nejsou aztížená lidskými výpotky.

https://www.youtube.com/watch?v=0CHfVf4B4Yw

reagovat 30.4.2017 20:52 - hasič

Kosmické zákony, neznám. Reiki je asi něco jak věštění z karet, oboje za peníze. Takové energie bláhovým osobám nakakám kýbl.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *