Posudkoví lékaři - hyeny

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.12.2009 11:35 - gulz

Dovoluji si podotknout,že tento zákon o invalidních důchodech ,disriminuje (okrádá)ty neubožejší lidi,kteří povětšinou nemohou za svůj osud.Pánové ministři, vy a vám podobní by jste měli jít kladným příkladem všem lidem v této zemi.Opak je však pravdou!!!!Stále se mluví o poctivosti,o pomáhání slabším ,nemocným lidem.Většinou zůstává jen u řečí.Jak potom tahle společnost může být lepší,poctivější,když se např.rodič podělí se svými potomky o křivdách,kterých se na nich někdo konkrétní dopustil.Většina posudkových lékařů, také nectí základní pravidla morálky a lékařské etiky. Někteří z těchto lékařů ubližuje jen pro své vlastní potěšení schovávajících se za zákon.Mnohdy tito LPk lékaři pomoci mohou,ale nechtějí.Ptám se proč????Nechci se nijak dotknout těch opravdu poctivých a hodných lékařů,kteří dělají tuto velmi obtížnou, důležitou práci,která rozhoduje o bytí,či nebytí člověka.Každý se bude zodpovídat za své činy ať už kdekoli.Vy, mocní zamyslete se!!!

reagovat 17.12.2009 19:17 - Bohnice

Tys od nas utekl, ale my te najdem a dostanes ledovou sprchu a sveraci kazajku.

reagovat 24.11.2010 11:02 - Navrátil

Je to asi takhle:posudkový lékaři-ky v podstatě jsou vývrženci z řad schopných,slušných lékařů,kteří mají talent ve svém lékařském zaměření ,svoji činnost dotáhnout velmi vysoko a mnoho z nich toho dosáhne.Ti ostatní jsou více či méně úspěšní.Všichni tito lidé jsou kapacity ve svém oboru a ne zřídka ,jsou to především lidé s citem k ostatním.Ti ostatní jsou a podotýkám,ti kteří nikdy talent na medicínu neměli, tedy na tu praktickou a někdo i na tu teoretickou.Tito pak pracují jako úředníci,kteří kopají do těch ,co leží na zemi.Chápu,že nejsou schopni dělat praktickou medicínu,ale nechápu,že pokud pacienta posuzují dle dokumentace,tak ani z této dokumentace neumí číst.Takovéto jakože lékaře(loutky)náš aparát potřebuje.V tomto případě,jsou tito lékaři"nevzdělanci a Mudr jsou jen písmenka.Ve druhém případě tito lékaři" umí teorii,ale lidskosti se jim nedostalo a svým způsobem ,jsou to mrzáci.Hold, bodíky jsou bodíky.Viďte?Jsem také lékař,nicméně s temito postupy se absolutně neztotožňuji.Rovnice je jednoduchá,zbavit se nejslabších rovná se více peněz do stát.kasy.Závěrem dodávám,že tuto práci ,která je jistě zodpovědná,by měli dělat lidé,alespoň teoreticky vzdělaní a s lildským úsudkem.

reagovat 28.4.2011 15:44 - !

...

pod tímto názvem jsem nic nenalezl prosím!!!

reagovat 28.4.2011 16:01 - ivan

najdi si stránku posudkoví lékaři jsou tam krásný příspěvky na jejich téma

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.6.2016 19:50 - ???

>Posudkoví lékaři - hyeny 317 5.6.2016 17:49<

Kde nic, tu nic.

reagovat 6.6.2016 12:31 - jano

Taky jsem názoru bud ID a...

kdo má 1stupeň ID má určitá pracovní omezení a dostává kompenzační příspěvek a z hlediska lékařského je schopen pracovat 8,5 hod, dříve i zaměstnavatel dostával určité kompenzace ale asi od r2012 nedostává nic, protože tito lidé jsou omezeni pouze z 30%. Problém je ten, že řada lidí má z hlediska lékařského schopnost pracovat, což je v reálu nemožné. Konečně proč taky by měl podnikatel zaměstnávat neschopného mrzáka. Takže vznikají rozpory, kdy podnikový lékař rozhodne, že pracovník není schopen práci vykonávat - zatímco posudkový lékař (co posuzuje invaliditu) rozhodne, že je schopen tuto práci vykonávat.

reagovat 6.6.2016 12:50 - mýlíte se

kdo má 1stupeň ID má...

např. jeden pan poslanec za Úsvit má na tomto založeno veškeré podnikání. Má firmu na uklízecí služby, ostrahu a tuším ještě praní prádla a bere pouze lidi s 1. stupněm invalidity, na které bere od státu ještě peníze.
Pokud budete zdravý, tak vás nevezme, holt diskriminace z opačné strany.

reagovat 7.6.2016 13:07 - oprava

např. jeden pan poslanec za...

dotaci dostává firma pokud zaměstnává více jak 50 % zdravotně postižených.
Pokud by to nedělal tak by možná tito byli nezaměstnaní.

reagovat 7.6.2016 17:09 - Steve

např. jeden pan poslanec za...

Hlavně si dovolí jim platit Minimální mzdu.

Mezi náma, ostatně ty tzv. Chráněné dílny - to je podobný podvod a lumpárna založena na málo placení.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *