POSTNASAL DRIP - zadní rýma

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.1.2011 14:30 - Peca

Trpí někdo syndromem Postnasal drip, neboli neustálým stékáním hlenu do hrdla-krku, zadní rýma a z toho zápach z úst? Má někdo radu, jak se z toho dostat ven? Díky

reagovat 27.1.2011 10:36 - Martin

Trpí někdo syndromem...

tímto problémem trpím už 12 měsíců. Zatím žádný doktor nebyl schopen mi pomoci.. řešil jsem to postupně u 3 ORL specialistu, na alergologii, imunologii, u gastroenterologa (pro vyloučení refluxu), a na neurologii.
Způsobuje mi to značné problémy - neustále musím odchrchlávat a odplivávat nebo něco žvýkat, abych se hlenů v nosohltanu zbavil - což člověka značně izoluje, protože s tim nemužu být moc mezi lidma (v práci)
Jinými slovy mám tuhle "zadní rýmu" ale doktoři v mém případě neví jaká je její příčina a jak se jí zbavit. Aktuálně mi doporučili léčbu psychosomatickou - tzn. zklidnění vegetativního nervstva pomocí antidepresiv.

Přeju at ty s tím más méne problémů a dostaneš se z toho brzy ven.

reagovat 27.1.2011 12:19 - MacaM

Dobrý den, doporučuji vyzkoušet bylinný extrakt ke kloktání a polknutí a bylinný gel k potírání a na výrobu domácích kapek.
A jelikož je potřeba pročistit organismus od různých jedů a původců onemocnění,k posílení imunity, zbavení případných alergií, tak i další bylinný produkt k detoxikaci střev a plic.
Napište si o info na maca.lvz@seznam.cz nebo skype: maca.mi

Pozn.: alternativní způsob pomoci při nemocech, bez chemie

reagovat 28.1.2011 14:22 - Peca

tímto problémem trpím už...

Díky Martine..

Taky mám odzkoušených pár lékařů, ale bez výsledků, sami si neví rady.. Četl jsem hodně zahraničních diskusí, ale bez výsledků... Hold i na západě si pacienti s tím neví rady.. Ale souhlasil bych s Tebou, že příčina bude asi psychosomatického původu.. Mě to trápí už přes 10 let určitě a v dětství to asi začlo.. Měl jsem dost psychické problémy, ale teď už jen někdy a velmi mírně.. Na blbou náladu piju obyčejný bylinkový čaj - třezalkový, dá se koupit všude v lékárně za pár korun, přírodní antibiotikum, velmi účinné, nenávykové, na západě velmi oblíbené a řekl bych, že mi to pomáhá.. S tím souvisí vlastně jedna věc, že ta zadní rýma je v období, kdy se cítím v pohodě, relativně mírná.. No trápí mě to dost, ale už ta rýma ke mně prostě patří, dělat s tím nic nedokážu, tak ani na to pak už nemá moc cenu myslet.. Tobě taky ať jsi fit..

reagovat 28.1.2011 19:32 - Monika

já našla o tomto problému toto diskuzní vlákno - http://curezone.com/forums/fm.asp?i=471029#i
Prý je tato zadní rýma způsobena parazity a má se užívat vnitřně oregánový olej, který působí proti parazitům a kvasinkám a pročišťovat si nos pomocí nosní sprchy s mírně osolenou vodou. Já užívala oregánový olej ado nosu si malou stříkačku stříkala koloidní stříbro. Zabralo to perfektně.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.7.2016 21:03 - Radek

Trpí někdo syndromem...

Výborně na rýmu a zahlenění pomáha bylinný přípravek od paní Kolínské. tel. 607131750. Připravek dávám synovi, který často trpí na zadní rýmy. Velmi dobře mu zabírá.Zatím se mu ale často rýma vrací... Tato paní nám připravuje i jiné bylinné prostředky, dle daného zdravotního problému (hyperaktivita dětí, hemeroidy, ženské problémy...). Je opravdu moc šikovná a spolehlivá. Zkuste jí popsat svůj problém, jelikož její znalosti o bylinkách jsou opravdu rozsáhlé.

reagovat 17.12.2016 21:16 - Luca

Trpím na zadní rymu uz od puberty. Když ji nepodchytim včas, krční mandle zachytí sekret a je z toho rázem angina. Jediné co mi pomohlo bylo změnit jídelníček. Omezit sladké a mléčné výrobky, které množí bakterie v nose. Poté si vyolachuju nos šňupanim provařené vody se solí. Ideální je doprava si dostatek odpočinku. Ve stresovych situacich, nalézt klid. Treba v podobě jógy. Apod.

reagovat 21.12.2016 19:45 - tomas

Hlavně je nutno říct, že...

Dobry den kdo vy tento problem mam presne ja tak nevim jestli s mandlema nos.by to mohlo bxt tsky si nevim rady

reagovat 2.2.2017 22:10 - Milena

Zkuste olivový olej, mně to pomáhá. Nakapejte do nosu a nechte protéct až do krku. Vše se krásně uvolní. Mám ho stále na nočním stolku.

reagovat 23.2.2017 17:09 - Ena

Ahoj, nějaká rada, co na zadní rýmu?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *