poštěváček, čistota, délka předkožky

Archiv příspěvků

reagovat 27.4.2002 00:49 - Martina

Já s tím mám problém. Je mi obtižné při mytí stahnout ,či obnažit poštěváček abych si ho umyla. Kůze, ktera ho kryje je dost dlouha a musím pouzit snad vsechny prsty, abych to zvladla. Ještě horší je, že na tento hygienický nedostatek mě upozornil můj přítel. Mate stejný problem? Jak to řešíte? Je řešením si nechat překozku poštěváčku zkrátit?
Martina

reagovat 27.4.2002 21:38 - Martina

Ahoj Martino, mam podobny problem a přemýšlím o tom jak to řešit. našla jsem tyto stránky http://www.geocities.com/femalecircumcision/femalecircumcision.html Nevím co s tím. Hovoří o veci docela jasně. Nechat si zkrátit předkožku poštěváčku. Já mám strach, nechat si toto udělat, Nevím jak najít odvahu.
Pavla

reagovat 31.5.2004 12:47 - Jitka

Mam stejny problem, pretahnuti predkozky postevacka je dost tezke. Konzultovala jsem to se svym gynekologem a ten zkraceni predkozky nevyloucil. Ted mam ale monohem lepsi reseni. Prestehovala jsem se nedavno do noveho bytu, kde jsem si nechala namontovat bidet. Lepe se na nem rozevru a mnohem lepe mi jde i pretahnout kuzicka dozadu. Uplne super je i bidetova sprska. Od te doby nema problem !!!

Manuka Doctor

reagovat 17.6.2004 15:47 - luki

Ahoj.Martinko!
Rád Ti pomohu při koupeli,spolu to určitě zvládnem!

reagovat 4.8.2004 05:07 - David

Vždy jsem se domníval,že při intimní hygieně ženy-alespoň co jsem četl postačí proud sprchy,který se pouští přímo na přirození popřípadě jemné promnutí rukou v kombinaci se sprchou.Pochopitelně bez použití tělového mýdla.To,že se musí přetahovat předkožka poštěváčku a omývat klitoris slyším poprvé.Vždy jsem si myslel,že tento způsob hygieny je záležitost jen mužů-tam je nezbytné denně stahovat předkožku a umývat žalud-jinak hrozí nepříjemné záněty.Abych se přiznal-viděl jsem nějaké videa -tajně natočená z veřejných sprch,ale tam žádná žena nestahovala předkožku-jen dvakrát -či třikrát s pomocí vody a ruky provedla očistu.Možná se vám bude zdát tento příspěvek dost naivní-je mi 17 let a zřejmě
nejsem s tímto problémem dost obeznámen.I když toto téma je dost ožehavé,ale já si myslím,je na místě o tom promluvit.Třeba i mne osobně zajímá zda se provádí osobní hygiena tak jak má být a zda při tom postupuji správně.Možná,že na Doktorce chybí tato rubrika a snad bude v dohledné době založena-myslím třebas s názvem osobní hygiena nebo tak nějak.Jo a promiň Martino ,že jsem se vmontoval do Vaší rubriky.

Díky za odpověď David

reagovat 4.8.2004 11:30 - Iveta

Pro Davida:
jsme v šoku asi dva. Mě je 38 a slyším to prvně.

reagovat 6.8.2004 08:03 - z.u.z.i.

Také to slyším poprvé a to je mi 37let

reagovat 23.4.2005 18:15 - dada

... taky mě jsem zaražená a jsou to pro mě nové informace. Budu se na to muset optat kamarádek.

reagovat 23.4.2005 23:33 - Lea

Já si běžně při mytí nebo sprchování stahuju kužičku z poštěváčku a zlehka prstem otřu všechny záhyby, opravdu se tam tvoří nějaký maz, to je asi přirozené, proto nad tím nijak nepřemýšlím. Ale každý má jiné zvyklosti.

reagovat 24.4.2005 12:39 - Rony

Taky jsem z toho překvapená. Myslím si, že si na hygienu tam dole hodně potrpím a velice pečlivě ji dodržuji, ale tohle slyším prvně. Já například užívám gel na intimní hygienu, většinou řádně promydlím konečník a vše kolem, taky kolem poševního vchodu, ale nikdy ne poštěváček a už vůbec ne vnitřek pochvy. A nikdy jsem od přítele neslyšela žádné námytky, a to orální sex provozujeme docela často a rádi. Hm, každý má jiné zvyklosti asi.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *