poštěváček, čistota, délka předkožky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.4.2002 00:49 - Martina

Já s tím mám problém. Je mi obtižné při mytí stahnout ,či obnažit poštěváček abych si ho umyla. Kůze, ktera ho kryje je dost dlouha a musím pouzit snad vsechny prsty, abych to zvladla. Ještě horší je, že na tento hygienický nedostatek mě upozornil můj přítel. Mate stejný problem? Jak to řešíte? Je řešením si nechat překozku poštěváčku zkrátit?
Martina

reagovat 27.4.2002 21:38 - Martina

Ahoj Martino, mam podobny problem a přemýšlím o tom jak to řešit. našla jsem tyto stránky http://www.geocities.com/femalecircumcision/femalecircumcision.html Nevím co s tím. Hovoří o veci docela jasně. Nechat si zkrátit předkožku poštěváčku. Já mám strach, nechat si toto udělat, Nevím jak najít odvahu.
Pavla

reagovat 31.5.2004 12:47 - Jitka

Mam stejny problem, pretahnuti predkozky postevacka je dost tezke. Konzultovala jsem to se svym gynekologem a ten zkraceni predkozky nevyloucil. Ted mam ale monohem lepsi reseni. Prestehovala jsem se nedavno do noveho bytu, kde jsem si nechala namontovat bidet. Lepe se na nem rozevru a mnohem lepe mi jde i pretahnout kuzicka dozadu. Uplne super je i bidetova sprska. Od te doby nema problem !!!

reagovat 17.6.2004 15:47 - luki

Ahoj.Martinko!
Rád Ti pomohu při koupeli,spolu to určitě zvládnem!

reagovat 4.8.2004 05:07 - David

Vždy jsem se domníval,že při intimní hygieně ženy-alespoň co jsem četl postačí proud sprchy,který se pouští přímo na přirození popřípadě jemné promnutí rukou v kombinaci se sprchou.Pochopitelně bez použití tělového mýdla.To,že se musí přetahovat předkožka poštěváčku a omývat klitoris slyším poprvé.Vždy jsem si myslel,že tento způsob hygieny je záležitost jen mužů-tam je nezbytné denně stahovat předkožku a umývat žalud-jinak hrozí nepříjemné záněty.Abych se přiznal-viděl jsem nějaké videa -tajně natočená z veřejných sprch,ale tam žádná žena nestahovala předkožku-jen dvakrát -či třikrát s pomocí vody a ruky provedla očistu.Možná se vám bude zdát tento příspěvek dost naivní-je mi 17 let a zřejmě
nejsem s tímto problémem dost obeznámen.I když toto téma je dost ožehavé,ale já si myslím,je na místě o tom promluvit.Třeba i mne osobně zajímá zda se provádí osobní hygiena tak jak má být a zda při tom postupuji správně.Možná,že na Doktorce chybí tato rubrika a snad bude v dohledné době založena-myslím třebas s názvem osobní hygiena nebo tak nějak.Jo a promiň Martino ,že jsem se vmontoval do Vaší rubriky.

Díky za odpověď David

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.11.2017 20:11 - Simona

Tak po velkém dodávání si kuráže, jsem si předkožku klitorisu sama odstranila. V sobotu ráno jsem začala. K propíchnutí kapucky jsem použila injekční jehlu, předtím však nutná desinfekce (no to jsem si dala a pořádně si to užila) Dezinfekce pálela jako čert a tak mě rozpálila, že jsem ještě znásilnila manžela. Tak ještě jednou desinfekce kysličníkem, ten nepálil, propíchnout (au, ale nic strašného), do jehly z druhé strany vsunula tenký rybářský vlasec a vytáhla ven. Na vlasci jsem udělala smyčku, aby šla průběžně přitahovat. Utažení dóóóst bolelo a pořád řezalo, ale za chvilku už to šlo, v noci jsem o ničem nevěděla. Ráno jsem smyčku přitáhla, opět trochu bolest a řezání. Za pět dní mi při přitahování vlasec zůstal v prstech. Vypadalo to jinak, zvláštně, nic nebolelo.
Pár dní jsem si dala klid a udělala to samé s vějířky po obou stranách, ale asi trochu víc, než jsem měla. Teď mám poštěváček stále celý odkrytý, je to děsně vzrušující. Od té doby zažívám orgasmus i při chůzi nebo jízdě na kole, jsem pořád mokrá. No a to milování, takhle jsem si jej nikdy předtím neužila, to není jeden orgasmus, ale vlna orgasmů za sebou. Manžel z toho chytil druhou mízu a miloval by se i několikrát za den a to v 50 letech.
Díky za radu.

reagovat 10.11.2017 20:21 - Všeho do času

Tak po velkém dodávání si...

Až se ti v gatích ošoupe a zhrubne, jak obřezaný žalud, pak pocítíš, že prd cítíš.

reagovat 10.11.2017 20:56 - Ale možná si na něj

Až se ti v gatích ošoupe a...

přicvakne novou kapucku z nějakého měkčeného v China vyrobeného aušus plastu.

reagovat 10.11.2017 20:57 - radu?

Tak po velkém dodávání si...

tak možná skotské střiky!

reagovat 23.11.2017 01:38 - zaf

Tak se zdá že klitoris je něco jako zalud. Mám už pár let predkozku trvale staženou takže mám zalud neustále odkryty a prijde mi to mnohem lepší. Zdá se že u žen je to zrovna tak ze jim více vyhovuje mít to venku

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *