poštěváček, čistota, délka předkožky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.4.2002 00:49 - Martina

Já s tím mám problém. Je mi obtižné při mytí stahnout ,či obnažit poštěváček abych si ho umyla. Kůze, ktera ho kryje je dost dlouha a musím pouzit snad vsechny prsty, abych to zvladla. Ještě horší je, že na tento hygienický nedostatek mě upozornil můj přítel. Mate stejný problem? Jak to řešíte? Je řešením si nechat překozku poštěváčku zkrátit?
Martina

reagovat 27.4.2002 21:38 - Martina

Ahoj Martino, mam podobny problem a přemýšlím o tom jak to řešit. našla jsem tyto stránky http://www.geocities.com/femalecircumcision/femalecircumcision.html Nevím co s tím. Hovoří o veci docela jasně. Nechat si zkrátit předkožku poštěváčku. Já mám strach, nechat si toto udělat, Nevím jak najít odvahu.
Pavla

reagovat 31.5.2004 12:47 - Jitka

Mam stejny problem, pretahnuti predkozky postevacka je dost tezke. Konzultovala jsem to se svym gynekologem a ten zkraceni predkozky nevyloucil. Ted mam ale monohem lepsi reseni. Prestehovala jsem se nedavno do noveho bytu, kde jsem si nechala namontovat bidet. Lepe se na nem rozevru a mnohem lepe mi jde i pretahnout kuzicka dozadu. Uplne super je i bidetova sprska. Od te doby nema problem !!!

reagovat 17.6.2004 15:47 - luki

Ahoj.Martinko!
Rád Ti pomohu při koupeli,spolu to určitě zvládnem!

reagovat 4.8.2004 05:07 - David

Vždy jsem se domníval,že při intimní hygieně ženy-alespoň co jsem četl postačí proud sprchy,který se pouští přímo na přirození popřípadě jemné promnutí rukou v kombinaci se sprchou.Pochopitelně bez použití tělového mýdla.To,že se musí přetahovat předkožka poštěváčku a omývat klitoris slyším poprvé.Vždy jsem si myslel,že tento způsob hygieny je záležitost jen mužů-tam je nezbytné denně stahovat předkožku a umývat žalud-jinak hrozí nepříjemné záněty.Abych se přiznal-viděl jsem nějaké videa -tajně natočená z veřejných sprch,ale tam žádná žena nestahovala předkožku-jen dvakrát -či třikrát s pomocí vody a ruky provedla očistu.Možná se vám bude zdát tento příspěvek dost naivní-je mi 17 let a zřejmě
nejsem s tímto problémem dost obeznámen.I když toto téma je dost ožehavé,ale já si myslím,je na místě o tom promluvit.Třeba i mne osobně zajímá zda se provádí osobní hygiena tak jak má být a zda při tom postupuji správně.Možná,že na Doktorce chybí tato rubrika a snad bude v dohledné době založena-myslím třebas s názvem osobní hygiena nebo tak nějak.Jo a promiň Martino ,že jsem se vmontoval do Vaší rubriky.

Díky za odpověď David

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.1.2018 23:49 - Dr.Islami odpovídá

Vím co znamená predkozka

Znám jen predkozky se třetím a čtvrtým pádem ..

reagovat 30.1.2018 23:51 - Dr.Islami radí

Dost se mi libi odhaleny...

Pokud by mela nektera zajem rad ti s odhalenim pomohu. Staci se jen ozvat

napiš Drahoušovi.. to je přece "univerzální kandidát". Můžeš i volat, nejlépe po půlnoci..

reagovat 8.7.2018 23:25 - Nea

Existuje tu nějaký správce?

reagovat 12.7.2018 11:19 - Suzanne

Existuje tu nějaký...

Bohužel asi už ne.

reagovat 11.10.2018 15:16 - Suzanne

Tak jo, já se zeptám. Jaké to je dotknout se vůbec poprvé obnaženého poštěváčku? Myslím že to musí dost bolet

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *