Postavme se politickej situacii která vladne tomuto svetu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.10.2014 22:03 - Milan

Nie je možne aby vladní politici takto manipulovali s lidmi a čekali od lidi že je budou podporovat v jejich politickych rozhodnuti, které hlavne ubližuji lidem - a se smichem routi nas stale do vetši chudoby

reagovat 14.10.2014 09:56 - Luban

Nie je možne aby vladní...

Našemu národu trvá vždy moc dlouho,než se nasere.Počítám,že další nasrání nepřijde dříve,než za20 let.Ale to už nebude nasrání sametové.

reagovat 14.10.2014 11:47 - Honza

Za 20 let bude pozdě.


Vono teda bylo pozdě už před dvaceti lety.

reagovat 14.10.2014 15:54 - .

Našemu národu trvá vždy...

No, to jsi zapomněl připsat ještě jednu nulu.

reagovat 21.1.2015 04:53 - Luban

Ani podpora fašismu na Ukrajině s náma nehne? Tak to už jsme vážně v píči.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.10.2016 05:26 - Cynik - realista

Jenže koho volit? Když si...

To možná ano, jenže ten "japonec" je alespoň zcela srozumitelný v největším problému současné Evropy - a tím je jednoznačně nekončící imigrační vlna.

Banda všivých politiků z tzv. zavedených stran se před těmito volbami snaží tématu imigrace vyhnout jako čert kříži, s vyjímkou některých jednotlivců, kteří mimo veřejnoprávní média prezentují postoje, neslučitelné s oficiální politikou. Je ovšem otázkou, zda upřímně, či spíše ve snaze vlichotit se voličům.

Tvrzení, že imigrace není tématem voleb, považuji za úsměvné, zejména při vzpomínce, kterak oranžová tlupa ovládla před časem ve stejných volbách kraje - vždyť ty volby vyhráli usilovným bojem proti zdravotnickým poplatkům. Není příliš překvapivé, že poplatky byly skutečně zrušeny, a není také příliš překvapivé, že chybějící peníze byly hbitě dosypány z rozpočtu. Inu, třicetikoruna, vytažená z vlastní kapsy, má pro nemyslící socanské voliče zcela jinou hodnotu, než peníze z rozpočtu, kam je nepochybně nosí čápi, nebo jsou otrhány na stromech a polích...

Nepochybuji také, že i dnes se nalezne značný počet voličů, neschopných, nebo neochotných zapojit současně povícero mozkových buněk, a zase šoupnou hlas socanům.
Předvolební dárečky a sliby mají opět grády - koho chce ta oranžová tlupa přesvědčit, že neouvisí s volbami, příkladně několik hodin před otevřením volebních místností navrhované zvýšení minimální mzdy?

Koho chce oranžová tlupa přesvědčit, že nadstandardními dávkami pro horníky z OKD se nesnaží jen udržet voliče, když tyto doly prodali socani za cenu, vzbuzující náramné pochybnosti, nemluvě o parádním dárečku několika desítek tisíc bytů kupujícímu? A co snaha rozšířit tyto výhody i pro severočeské doly? Starala se snad podobně oranžová tlupa, když v této zemi krachovaly jiné firmy, či dokonce celá odvětví?

Je věcí každého z nás, koho bude volit. Za sebe mohu jen konstatovat, že naprosto přesně vím, koho nevolit - pokryteckou, prolhanou verbež, která je kdykoliv ochotna zadlužit republiku rozdáváním dárečků ve snaze urvat voliče, a která je také ochotná slizce následovat eurounijní proimigrantskou politiku, bez ohledu na občasné snahy a výkřiky na domácí scéně, sloužící především ke zmatení mozkově nedostatečných voličů.

reagovat 8.10.2016 08:05 - Hezky napsíno

To možná ano, jenže ten...

:))

reagovat 8.10.2016 09:32 - David

To možná ano, jenže ten...

Jenže koho volit?
Když se podívám na strany a témata slibů ve Francii, Německu a pod, tak vidím, že naši vládci loutek pouze okopírovali jejich sliby a témata a ani je neupravili na naše poměry. Všechny strany včetně pirátů a pod. Mám z toho dojem, že je to celé připravené oligarchy a kmotry v pozadí a nějaké strana a programy jsou jen hrou pro naivní ovčany, protože když si zadám do google jména lidí ve stranách, tak jsou opravdu všichni dlouho členy elitních klubů. A to včetně japonce.
Nikdo mi nezbyl, kdo by s nimi nehrál.

reagovat 8.10.2016 09:50 - Cynik - realista

Jenže koho volit?
Když se...

Volební sliby jsou jen festivalem lží, určeným pro nepřemýšlivé voliče. Nakonec to dopadne vždy stejně - vzniknou prapodivné koalice, v níž se s železnou pravděpodobností spojují ti, které jsme snad volili, s těmi, před kterými bychom si pouze odplivli.

Tento systém umožní především vymlouvat se na koaliční partnery - my bychom tak ráááádi splnili veškeré sliby, ale potměšilí koaliční partneři nám brání...

Korunu tomu nasazují mnou silně neoblíbení socani, od nichž neslyšíme nic jiného, než neustálou kritiku čehokoliv, co učinily předchozí pravicové vlády. Ne, nezastávám se těch vlád, ovšem permanentní negace je zoufale málo, vláda měla již dost času ukázat se. Bohužel to ukazování má mnohdy podobu neskutečného rozhazování erárního oběživa, vedeného stálou snahou udržet si nemyslící voličstvo a zejména prodloužit svůj pobyt u žlabů a koryt.

Nikdo není dokonalý, volby obvykle nejsou výběrem toho nejlepšího, ale spokojením se s nejmenším zlem.

Za sebe mohu jen prohlásit, že za nejdůležitější aktuální téma považuji imigrační vlnu. Odmítám brát vážně žvásty sociálních inženýrů a multikulti pošahanců, kteří opakovaně zvěstují, že obavy z imigrantů jsou přehnané, neboť zde prakticky žádní nejsou. V mnohých okolních zemích před pár lety, či několika desítkami let také nebyli - a jak to v nich dnes vypadá. Jen totální magor si musí sáhnout na rozpálená kamna, aby se ujistil, že se opravdu spálí, inteligentnímu jedinci je to zcela jasné i bez experimentování.

Volím SPD pana Okamury.

reagovat 10.10.2016 21:50 - ...

http://mozektevidi.com/islamsky-stat-opet-upalil-cloveka/

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *