Posezení v kočičí kavárně prospívá lidem i kočkám samotným - koment·¯e

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.4.2015 07:10 - Ája

Živej tvor se na vás vysere,chce mít od vás klid!

reagovat 7.4.2015 11:41 - Petr

Připadá mi, že už lidé nevědí co roupama dělat.
Kočičí kavárna by mne opravdu ani ve snu nenapadla.

reagovat 7.4.2015 11:45 - ?

Doufám, že tam občas mají nasráno od koček! To musí být v té kavárně pěknej puch! Vydělají se jako slepice, kde to na ně přijde!

reagovat 7.4.2015 11:50 - Petr

Doufám, že tam občas mají...

Možná v tom si asi právě libují.

reagovat 7.4.2015 14:31 - Bléééé

No stoprocentně, vždyť to jsou přeci jejich miláčci!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.10.2015 16:11 - bzunda ignác z bukvice

Nejsem si jist, jestli to...

taková kočka se umí chovt líp než nějaký mutant zplozený na hraně, ...a otázkou je kolik parazitů a chobob zanešeš ve svých kalhotách a špinavejch křampech.

reagovat 13.2.2016 13:16 - Věra

u toho toxoplazmózu a...

někteří lidé jsou ale opravdu hovada...

reagovat 6.5.2016 12:19 - jenn

Doufám, že tam občas mají...

Naprostý nesmysl...nedělají, kde to na ně přijde! to jste viděl kde? Ani na venkově vám kočka nes* pod nohy, ale zajde si na klidné místo. A to určitě mají ošetřené v jiné místnosti než přímo v hlavní kavárně.

reagovat 6.5.2016 12:40 - Petr

Abych byl upřímný, kočky jako zvířata mám docela rád, ale kočičí kavárna? Kterého aktivistu tohle proboha napadno. Co třeby hygienické předpisy?
Na jednu stranu hygiena bazíruje na kdejaké ptákovině a tady jim nevadí, když kočka běhá v kuchyni, očuchává potraviny a podobně?
A co přítomnost kočičího záchoda?
No, za sebe tedy říkám, že do tohoto místa jaksi namířeno mít nebudu.

reagovat 6.5.2016 18:21 - nelhající babiš

Abych byl upřímný, kočky...

kočky jsou čistotné, nekálí kde je to napadne, kočky zvyklé na záchůdek chodí do něho, WC se musí pravdidelně čistit, pokud se používá moderní stelivo nrznechává moč ani bobek žádný zápach. Máme doma sedm koček, hovínko jsem neviděl v bytě přes dva roky. Naše kočky jsou zvyklé chodit ven a trávit veškerý čas hlavně v noci venku, kočka matka s koťaty jde na zahradu, zajímavé je že koťata chodí na záchůdek sami, někteří se to musí naučit, určitě to není tak že dělají potřebu kdekoliv. Kočičí kavárny jsou i v Japonsku, dokonce v TV ukazovali kavárnu v Moskvě tady v Evropě to začalo nedávno,
mohu prohlásit že jsem viděl na internátech takový bordel, plné mísy, bez prkýnek, všechny až po okraj nasrané a byl to dívčí internát! Lidi nadělají větší svinčík, kolem nádraží i v parcích, někdo i doma žije v hrozném nepořádku. Kočky, proboha vždyť to je zvíře, není vůbec nepořádné, čistí se denně srst, někdy i přijemně voní. takovej kravaťák v metru v zapařeném obleku, ještě si dloube holuby, tak tkovej blbec smrdí víc než kocour pochcanej svýma konkurenty. náš kocour někdy smrdí, ale pořád se to dá dýchat, bez bezdomovec na lavičce.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *