Poselství Grálu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.1.2005 09:04 - Olda

Dobý den, je mi 26 let, bydlím v Praze a jsem čtenář Poselství Grálu. Snažím se podle něj žít, což mi přináší spoustu duchovního užitku a tím i štěstí. Rád bych poznal ženu, která jde stejnou životní cestou a chce najít k sobě někoho, kdo by ji na cestě za Světlem doplňoval.'

reagovat 21.2.2006 18:24 - Mona

Dobrý den,jsem čtenářka Posel.Grálu.Je mi 18.Hledám kamarády se stejným cílem...NikkaB"seznam.cz'

reagovat 9.5.2008 14:29 - Mr.Jonas

Mír s Vámi, mé jméno není podstatné, takže mi říkejte třeba Velmistře! Prostřednictvím této seznamky bych se rád seznámil s člověkem či zvířetem, které by mělo stejně jako já zálibu b Kopromagii a exkrementální filosofii. Mezi mé záliby patří zejména neustálý boj proti hladu, Furher,cestování na svou chatu, kde se v podzemní svatyni oddávám masturbaci nad fotografií Vládi Dobrovolného. Má víra v lepší včerejšek je pevná a neotřesitelná, haleluja, chces i ty být mým kamarádem? Zavolej mi a můžem si dát sraz u mě v Koprochrámu! Mír s tebou bratře a sestro. (máte rádi kompot?)'

reagovat 30.5.2008 07:06 - viena

Ty velmistře debile.To je jen Ježíš! SVATÝ GRÁL MÁME KAŽDÝ V SOBĚ,JEN TO NEVÍ NIKDO.Já ovšem nalezla.'

reagovat 30.5.2008 07:41 - Lejla

Mr. Jonasi, přistupte blíže, nechoďte dále nebo vás potká neštěstí nenadálé. Čeká vás tady had zabiják. Sežere tele, sežere sele a tebe, Jonasi sežere taky, haleluja :-)))))'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.2.2009 11:38 - Jmesser

Hmmm, z vás by Mauerovi měli radost!'

reagovat 16.10.2010 12:51 - El

Dobý den, je mi 26 let,...

Ahoj Oldo žiješ ještě ?

reagovat 24.11.2013 22:04 - Lala

ahoj jak se dá vymazat příspevěk kterou jsem sem pred lety vložila? on tu furt je a není léta aktuální. děkuji.

reagovat 24.11.2013 22:27 - jak se dá vymazat příspevěk

ahoj jak se dá vymazat...

Nedá.
Bude tu na věčné časy, dokud server serverem zůstane.

reagovat 11.3.2016 11:46 - Lala

to je tedy nicmoc, ráda bych to smazala, fakt to nejde?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *