Poruchy vyvolané požíváním halucinogenů - koment??e

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.1.2012 11:55 - Šimec

V "článku" - lze li to tak nazvat, jsem nenašel nic, co by se týkalo nadpisu.. mimochodem LSD či houby, velmi příležitostně, jsou skvělým psychologem, uvědomění, které žádný psycholog na světě nedokáže předat

reagovat 20.1.2012 11:57 - Šimec PS

badtripu lze předejít správným setem a settingem, dále badtrip zažívají lidé, kteří mají při přijímání dávky určité obavy..tudíž je důležité jít do tripu bez obav a těšit se! jinak nebrat! Kocovina z úzkostí a vztahovačností? jen jedna z nekonečného množství variant, která v dojezdu nastává

reagovat 22.1.2012 02:16 - www.e-grow.cz neberte drogy ale hulte!

Jak pěstovat a věci na grow www.e-grow.cz

reagovat 22.1.2012 02:37 - Konzervativni muz stredniho veku

badtripu lze předejít...

Ten Vas zargon prevzaty z anglictiny pouzivate s prilis velkou samozrejmosti na to, ze jsou tyto stranky urcene nejsirsi verejnosti. "Badtrip", "set", "setting" - to je vyrazivo, ktere predpoklada uz prefabrikovanou mentalitu, ktera bude jen velmi tezko slucitelna s jakymkoli samostatnym myslenim. Vidim v tom zkratka terminologii, kterou se snazi dealeri vstipit svym potencialnim zakaznikum, aby jim tak vsugerovali predstavu, ze kupovat si a aplikovat ilegalni drogy je proste "in".

Pokud pak jde o tu Vasi tezi, ze "pozitivni pristup" jisti dobry "dojezd", je to v bledemodrem ta sama konina, kterou se lidem snazi prodat vsichni siritele zprofanovanych multilevel marketingu, nabozenskych sekt a jakychkoli jinych lacinych nesmyslu. Kdyby to melo fungovat tak, jak rikate, pak by se stejnym zpusobem daly ucinne potlacovat i vedlejsi ucinky legalnich drog, vcetne letalnich alergickych reakci, ktere i mnohe takove drogy obcas zpusobuji.

Naprosto s Vami ovsem souhlasim v tom, ze v dojezdu toho muze nastat hodne - vcetne tech nejnechtenejsich efektu, smrt zajiste nevyjimaje.

reagovat 4.2.2012 22:45 - jeremy

Ten Vas zargon prevzaty z...

konzervativni muz: V tomto pripade nemate spravne informace. Ale neni se cemu divit, kdyz v mediich i na internetu najdete prevazne clanky typu "vsechny drogy jsou spatne". Co se tyka psychedelik, lze jen tezko vysvetlit jejich ucinek lidem, kteri je povazuji za drogy. Na psychedelikach se totiz neda utikat od reality, naopak se diky nim da o realite na vlastni kuzi poznat mnoho jinak velmi tezko vysvetlitelnych veci. A je dobre se na to uceni pripravit. Kdyz se chcete napriklad naucit na zkousku, asi si nevezmete skripta do hospody nebo do kanalu. Prijemne prostredi muze uceni znacne urychlit. U psychedelik to plati dvojnasob.
Jinou veci je, kdyz kazdy jednotlivec v parte teenageru chce byt "in" a vezme si psychedelikum aniz by vedel ze je na to pripraven. Z toho muzou byt velke problemy.
Avsak nelze mavnout rukou a rici psychedelika jsou problem, zakazeme je. Je to stejne jako kdyz bysme z dopravni nehody obvinili auto. Lide kteri chteji brat drogy, kdyz jim vezmeme psychedelika, budou brat jine drogy. A v tomto pripade jsou psychedelika jedno z nejmensich zel, casto dokonce mene skodlive nez diazepam, nabizeny v tomto clanku jako protilatka. To je podobne, jako lecit kofejnovy efekt alkoholem!
A neni zadne tajemstvi ze se da velke mnozstvi psychedelik sehnat zdarma, nebo velmi levne, a set a setting (vnejsi a vnitrni prostredi) ma svuj velky vyznam a nema nic spolecneho s dealerstvim.
A co se tyce dojezdu, aneb tzv. "kocovina z psychedelik" - tento stav je mnohem blize stavu po silnem psychickem zazitku nebo otresu nez skutecne kocovine po alkoholu, heroinu, pervitinu apod., zpusobene nahromadenymi toxickymi metabolity drogy.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.9.2012 23:10 - spacebender

Totálně zavádějící a extrémně strohé informace.
Doporučuju všem kdož se o tuto látku zajímají přečíst si knihu LSD - mé problémové dítě od objevitele LSD Alberta Hofmanna a nebo Politika Extáze, Záblesky paměti, Velekněz apod. od Timothy Learyho...

reagovat 5.9.2012 23:13 - spacebender

Ten Vas zargon prevzaty z...

LSD není navýkové ani toxické, smrt vlivem LSD není prokázána a je to i logicky nesmysl.Než budete střílet ty své "pravdy" nejdříve se vzdělejte, tady je řeč o jedné z nejmocnějších látek k práci s myslí a ne o rajské omáčce se šesti...

reagovat 25.10.2012 08:27 - Šuplik

Ten Vas zargon prevzaty z...

Psychadelika nejsou drogy :) ...jednoduše na drogách vzniká závyslost (třeba i několika denní užívání denně např. nikotin, kofein, heroin, alkohol) ...pro lidi co tu píšou že ty kecy na netu jak je to úžasný a setting a bůhví co jsem tu četl (jsem zhuleny, to je droga ;D) jsou jen marketingový tahy dealeru....... no nemám slov. Snad jen skuste si zajít na lysohlávky když je zrovna sezóna... Snězte 15 kusu 1cm velke klobouky (nožky nejim) a pak mi tu napište jakou máte kocovinu a že by jste si dal další "dávku" ...jsem pro legalizaci! Radši zakažme alkohol a nikotin! ...ale to né! ...to by padla ekonomika nejen ČR žeyo :D

reagovat 6.12.2012 16:43 - Matyáš

Nebudu se rozepisovat protože to je zbytečné. Napíšu pouze toto:
LSD mě učinilo daleko lepším, klidnějším, moudřejším, vyrovnanějším, inteligentnějším člověkem.
Užívám ho pravidelně několikrát ročně (doporučuji 2 tripy ročně) + lysohlávky v období podzimu.
Zastávám názor, že by měl každý člověk zažít stav změnění mysli. Avšak se zkušeným průvodcem, dobře naladěný a v krásném bezpečném prostředí.

PeAce ;)

reagovat 28.12.2014 19:27 - Doporučuji knihy Johna Virapena - pravda o lécích


Přiznání bývalého ředitele velké farmaceutické společnosti

John Virapen - Nežádoucí účinek: SMRT "Podplatil jsem jednoho švédského profesora, abych urychlil registraci léku Prozac ve Švédsku," říká John Virapen. Tato kniha vypráví pravdivý příběh o korupci, podplácení a podvodech. Napsal ji bývalý ředitel farmaceutického koncernu Eli Lilly & Company Dr. John Virapen, který zná interní praktiky a postupy používané ve farmaceutických gigantech. Za 35 let svého mezinárodního působení odpovídal za marketing několika léčiv. Všechna měla nežádoucí účinky. John Virapen šel s pravdou ven a předkládá vám knihu plnou malých tajemství, o kterých jste se vlastně nikdy neměli dozvědět.
http://gnosis9.net/obchod/?john-virapen,257

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *