Porucha erekce je vždy problémem obou partnerů - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.12.2010 11:46 - Tomáš

Myslím, že než hledat dobrého sexuologa, stačí nejdřív zajít za internistou, který provede základní vyšetření a eventuelně pošle k odborníkovi - sexuologovi nebo urologovi. Opravdu se s tímto problémem dá něco dělat, a to v každém věku. A nemusíte se bát operací, či různých praktik - většinou se to léčí pilulkama.

reagovat 13.12.2010 18:23 - Gulda

Myslím, že než hledat...

Rada od toho, který si to prožil:
Problém může být v partnerce - ono to je v článku naznačeno, jestli ti ho nebude chtít pomoct postavit svojí aktivitou, tak je buď neschopná nebo už je jí to fuk. POZOR - neříkám že ho postavit musí, jiná chyba je samozřejmě taky pravděpodobná, ale musí mít snahu.
Takže když chybí snaha, musíš najít bokovku. Vůbec se neboj, nejspíš s novou a sexy partnerkou nějaká erektilní dysfunkce najednou pomine, a když hned napoprvé ne, zkušeností máš dost, uděláš jí jinak a zkusíš příště. A ona tě udělá alespoň pusou nebo ručně a třeba ztvrdne i na zasunutí. Pokud problém přetrvá, souhlas s Tomášem, jít za internistou.
Takže utrácet za prášky můžeš až potom.

reagovat 23.12.2010 10:50 - Karel Beránek

Porucha erekce je : když přitažlivost ženská je menší, než přitažlivost zemská.
Dobrý je, že se z toho můžete vylízat !!!

Ženská by měla být také trochu erotická baba, když není, je to o poruše erekce...

Víte, kdy se odnaučí žena kouřit???
Tři měsíce po svatbě!!

Jo jsem šovinista, hlupák a dementní !
Vím to jsem chlap, ale bez šu..ní dvakrát týdně není život, životem !!!

reagovat 23.12.2010 11:44 - Pepa

Já mám kolikrát tak porouchanou erekci, že se mi zasekne a dokud si ho nevyhoním, tak mi neklesne.

reagovat 5.4.2013 21:17 - Milan

To je jasné! Nikdy není pozdě a pokud člověk příjde na to, co mo pomůže, tak pak je vysvobozený! Mi známý poradil Clavin gold, který sám vyzkoušel a díky němu jsem zase jako mladík a zároveň vysvobozený ;-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.1.2016 16:39 - beroun

doporučim jakekoliv tablety proti porucham erekce, ale pánové nečekejte s tím, nezklamte své partnerky!

reagovat 27.11.2016 10:21 - Sam

Prášky nepomůžou. Chlap přijde o citlivost, hodinu se nemůže udělat, teče mu z nosu, a má aritmii.
Nakonec mi pomohla kořenářka z Hořic, každý den bylinkový čaj(kopřiva, heřmánek, urologický, ostropestřec a pod a střídat to), dva litry, přidat zeleninu (salát) ke každému jídlu a prokrvit pánevní oblast cviky (stahováním svalů jako na přerušení močení stokrát každý den) a běhat a plavat.
Erektivní disfunkce je jeden z prvních ukazatelů oběhových potíží a když to člověk neřeší dopředu a schová problém pod prášky, tak mu v budoucnu múžou hrozit infarkty, či jiné potíže.

reagovat 7.6.2017 11:44 - Mansie

ahoj, na nasem sexnblogu mame hezky clanek o tom, jak vam s erekci dokaze pomoct i vase partnerka. pokud jste oslabeni, poproste ji, at vas zas trosku nakopne.. v posteli se to zlepsi -- clanek zde -- http://www.vimax.cz/zlepseni-erekce/

reagovat 12.10.2017 10:30 - Honza erekce

Statistika je neplatná a informace zavádějící. Za problematickou erekci může HLAVNĚ životospráva. Dědičné poruchy erekce jsou vzácné a výjimečné. Poruchy kvůli partnerovi jsou spíše ze stresu nebo strachu, ale to je pouze špička ledovce. Sepsal jsem to všechno na našem blogu zde -- https://www.erekce.cz/erektilni-dysfunkce/

reagovat 18.1.2018 10:55 - Mansie

S clankem zcela nesouhlasim i kdyz ano, zena ma veliky vliv na silu erekce. Pokud zena prestane muze vzrusovat, zacne si hledat milenky. . Zenu ale muzete ztratit i kvuli slabe potenci - plodnosti.. A oprave o potenci je muj nejnovejsi clanek zde -- https://www.erekce.cz/potence/

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *