Poraďte-- klimatizace!!!

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.6.2003 09:48 - Lili

Ahoj vsichni,potrebuju poradit,v praci mame pusteny vsechny klimosky na nejvetsi fukar,a minuly tyden jsem z toho onemocnela, mela jsem zanet mocovyho mechyre, a angynu,mela jsem skoro abses v krku,dr. mi rekla ze to je z toho,niky vsak na zanety nikdy netrpim...a jsem furt zdrava! holky tady v praci meli taky podobne problemy,myslite ze je to opravdu klimoskou?Diky za vsechny odpovedi..

reagovat 9.6.2003 10:33 - peto

ahoj. 5 rokov som sedel v kancli kde bola klima....mas to z klimy.rozdiel medzi teplotou v kancli a vonku by nemal byt vasci ako 5 stupnov.maval som podobne problemy. vonku 33, vnutri 22.(kvoli mnozstvu pocitacov....)

reagovat 9.6.2003 13:54 - Lili

Kdyz ono je to tezky je nas tady hodne,a 2 kluci jsou jedine pro klimu,jeden je tlustej tak je mu vedro a druhej má zase dlouhý rukávy u kosile.. fakt magori...on mi rekne tak se poradne oblikni....uz nevim co si mam vzit na sebe kdyz tady jsem ve svetru a venku je 30 stupnu :-('

reagovat 9.6.2003 14:18 - romana

Asi ti nijak neporadím, protože na to rada neexistuje - jedině domluva a s vlastní zkušenosti vím, že ta někdy není možná. Jsme v kanclu 3 a je to hrůza, jedna chce zimu, jedna teplo, jedna někdy tak a podruhé tak.
Teď právě jsme v takovém stadiu, že když někdo odejde z místnosti, tak ten druhý to potají nastaví podle svého, když odejde ten druhý, tak ..... nemusím dál popisovat. Je to docela nepříjemná situace. Jinak si rozumíme skoro ve všem a nemáme konflikty, ale tohle je fakt situace..... Mně osobně taky štve, že v létě tu sedím jak blbec ve svetru a často si beru i ponožky. Nemocná jsem tedy ještě nebyla.
Minulý týden jsem si koupila krásné nové letní šatičky, a teď musím mít přes ně svetr. Nejvíc mně vadí ty přechody ven do vedra a sem do zimy, to je mně úplně zle.
Ale dohoda u nás prostě není možná, takže zbývá jedině vydržet...'

reagovat 9.6.2003 15:37 - Lili

Člověk si řiká že je to blbost ale když to převrší až do vážných zdravotních potíži :-((
to ti rozumim ze se nemuzete domluvit,tak hodne trpelivosti'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.4.2006 22:41 - Adriana

Chtela bych vedet, jestli nahodou nekdo netrpi stejnym problem,v praci v hotelich, v restauracich v autech vsude, kde je zapnuta klimatize...je to neustaly boj.Trpim na neustalou bolest v krku a kasel,extremni je, ze ziju ve statech na jihu a tyto zeme - si nedovedou predstavit zivot bez klimatizace, existuje nejake vychodisko?


reagovat 7.6.2007 00:21 - Milwaukee

Jsem poo operaci krku a mám tzv slavíka. Většinou jsem doma a ven vycházím jen občas a protože mi nedělají dobře čím dál častější velké teplotní výkyvy a letní vedra, vážně uvažuji o tom, že bych si domů pořídil klimatizaci. I vzhledem k mé alergii na pyly a prach by mi patrně přefiltrovaný vzduch prospěl. Na druhou stranu se mi lépe dýchá spíše vlhčí vzduch, kdežto klimatizace vzduch odvlhčuje. Jelikož nemám osobní zkušenost s dlouhodobějším pobytem v klimatizovaném prostředí, uvítal bych nějaký fundovaný názor, zda by mi byla klimatizace doma ku prospěchu nebo ne. Děkuji.

22. 11. 2003 21:11:04, David

Nastoupil jsem do nové práce a po nějakém'

reagovat 7.6.2007 19:18 - Zkouším to i tady

Prosíme o pomoc pro kotátka

Do útulku se nám dostalo 55 opuštěných kotátek, některá s kočkami, jiná sirotci, některá ještě slepá. Musíme je dokrmovat sunarem, aby přežila. Denně potřebují 1 plechovku sušeného mléka Beaphar. Jelikož jsme soukromá organizace na ochranu zvířat a nemáme žádný vlastní příjem peněz, je pro nás velice těžké kupovat každý den mlíčko za 150 kč. Prosíme o pomoc, zda by se nanašel hodný člověk, který by nám mlíčko poslal a pomohl tak kotátkům.

web: utulek.org.

Adresa: Miroslav Votýpka,Jarníkova 20,P-4,14100,tel: 604644240

Mail: kocici1tetaseznam.cz

Telefon: 604644240
'

reagovat 12.9.2012 10:34 - Věrka Nováková

Pokud mohu doporučit, pěkné klimatizace mají na webu http://www.klimavex.cz/klimatizace/

reagovat 12.6.2015 10:21 - West

Neví někdo, jestli se musí po nějakém čase vyměňovat (doplňovat) ten chladicí plyn v mobilní klimatizaci? A kde a jak se to provádí?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *