Poradte Kadernice!!!

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.3.2007 08:08 -

Prosim, chtela bych se zeptat. Maturitu mam, ale chtela bych byt kadernice. Neni nejaka skola pomaturitni na to? Nemuzu nic takoveho najit. Vsechno jsou stredni. Tak jak se to mam vyucit? Diky.

reagovat 12.3.2007 21:21 -

staci si udelat kurz na strihani a mit nekoho znamyho,kdo ti praxi udela

reagovat 8.3.2009 16:36 - Kristýna

Ahoj taky si dal nevím rady a budu rada,kdyby jste mi někdo podal pomocnou ruku,nebo radu!Ve 21letech jsem si udělala roční kurz a pak jsem šla dělat jinou praci,ted je mi 28let a chci se k teto praci vratit,ale nevím jak?praxe žadna,poradte jak?

reagovat 8.3.2009 19:04 - Bee

Myslím, že střední školu si můžete udělat kdykoliv a jakoukoliv. Ovšem v případě, že už jednu máte a je vám víc než 26 let, nebude ji za vás stát platit a musíte školné hradit ze svého. Což není až takový problém jako denní studium, které nepočítá s chozením do zaměstnání.

Ale třeba to tak nemají všechny střední školy či učiliště a možná by se dalo domluvit.

reagovat 8.3.2009 21:57 - Karolina

Kristýno,

doporučovala bych si najít soukr. kadřnictví (jiné už snad není) a zkusit třeba brigádu a okoukávat, okoukávat , okoukávat. Můžeš třeba jen mýt hlavy, ale budeš v tom prostředí a to je důležité, ten kontakt s lidmi.

A pak také zajít na nějáké školení, je jich dost, pokud vím, L'OREAL má dobré školící středisko, ale i jiné firmy, jen se podívat :-) Také jsem začínala, tak vím, o čem to je.

Hodně štěstí.

Karolína-kadeřnice (15 let praxe)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.2.2015 17:27 - v

k těm kurvitelkám hlav už...

no a z toho důvodu jsem vždy chtěla stříhat až na pár vyjímek co mě pochopily to nedopadlo jak mělo,chtěla jsem aby se nadávat nemuselo,

reagovat 8.2.2015 19:34 - Ich

A to nemáš hubu, aby ses...

No, potrefená husa se ozvala, asi jsi další z kurvitelek hlav. Hubu opravdu nemám, ale ústa. A to, že to šmikla křivě, to jsem opravdu hned neviděla, páč nemám oči vzadu. Až když "zarovnávala", tak jsem se ptala, co tam tak dlouho dělá a že nechci odejít s účesem ala Lenin. Jestli ty si vidíš dozadu, tak jsi chameleon.

reagovat 8.2.2015 20:07 - Ich

Nepotřebuju :)), mně...

Protože to na*ere.

reagovat 9.2.2015 08:17 - jarca

Do kadernictvi bych uz taky nikdy nesla. Klukum udelala vzdycky strih jako podle nocniku, i kdyz mela jasne instrkukce, nic jineho nejspis strihat ani neumi. Me na hlave zase jina vytvorila cosi, co vypadalo jako slepici prdel. I Mr. Bean by to zvládl lépe. Pry lezerni sestrih a strakatina jsou pry modni. Taky uz tam nechodim. Nechala jsem si vlasy dorust a kluky si uz striham sama.

reagovat 28.5.2015 13:42 - Marča

Moje kamarádka je kadeřnice. Co jí tam toho ty její zákaznice povykládají to je až s podivem. Docela intimnosti. Proč a komu se chtějí líbit. Že mají rande a s kým a že se to nikdo nesmí dozvědět. Jenže na jednu sekýrovačku měla pifku tak to prostě pustila dál. Ta dáma má do dneška z ostudy kabát aniž tuší kdo to na ni vybrebendil.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *