POPRVÉ! První sex, první milování...

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.12.2003 09:04 - OSTRAVA(K)

Přidávám nové téma "POPRVÉ". Vzpomínáte si ještě, kdy jste se poprvé milovali,nebo, mám-li to nazvat i tak, kdy jste měli první SEX? ;-) V mém případě to bylo v 17-ti letech, té dotyčné, která mě zbavila panictví bylo 34, paradoxem je, že se tak stalo "mezinárodně", stalo se to na Slovensku,v Tatrách a Regina (tak se jmenovala) byla z Německa... :-) A JAK TO BYLO U VÁS?

reagovat 30.12.2003 16:11 - Katolík

Pánbůh Vás potrestá za nezřízené smilstvo a jiné podobné bakchanálie. Armagedon se blíží, vy nevěřící psi! :-)

reagovat 1.1.2004 15:52 - Honza 34

Ještě nikdy. A není to vtip. Takže jsem fakt zvědavý.

reagovat 19.5.2004 09:28 - Grens

Mě bylo taky 17, a jí "JEN" 19let. Ale ten můj první sexuální styk trval cca 30sec !!!(samozřejnmě jen ta soulož). Časem se to zlapšilo - s druhou partnerkou jsem vydržel asi 30 minut.

reagovat 19.5.2004 15:07 - Hlava

Ve 22. letech

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.3.2017 19:48 - Eva

Jiank Evo moc mě to...

V té době jsem věděla do co chci a nelituji dne co jsem to zpáchala

reagovat 20.3.2017 00:25 - Tom

O panictvo som prišiel tesne pred 16-timy narodeniami za pomoci ženy,ktorá mala 46r.Nachytala ma na dievčenskom záchode,kde som si chodieval v kľude vyhoniť,lebo diečatá chodili na prax cez iné dni.Otvorila dvere na kabínke,keď to na mňa išlo.Neurobila žiadny krik,len vošla do kabínky,zavrela dvere a pohrala sa mi s penisom.Pritom si stiahla nohavice s nohavičkami a nasadla na môj penis.Snáď 5* som do nej vnikol a už som do nej striekal.Keďže z toho nič nemala,tak mi ho začala znova hladkať a zanedlho opäť bol prichystaný.Nasadla znova na mňa,ale tentoraz to už trvalo dlhšie.Najprv sa spravila ona a potom ja.Neviem koľko to trvalo,ale za celý čas nepovedala ani slovo.Až po tom všetkom sa ma opýtala,prečo chodím na dievčenský záchod.Povedal som,že je tu kľud a nikto ma tu nevyrušuje.Ale viac krát som tam nešiel.Skoro rok som chodil k nej domov,kde sme sa milovali.A tento vzťah ma poznačil tak,že aj nasledujúce priateľky,boli staršie,A moja posledná ma zoznámila so svojou dcérou,s ktorou už žijem nejaký rok ako manželia.Manželka vie,že som mal pomer s jej matkou,a vie že aj občas skončím u nej v náručí,keď má menzes.

reagovat 28.5.2017 07:34 - Libor

Tome aj z matou to je fajn znám to taky.Byl jsem za svou dívkou měla 16 že to zkusíme spolu poprvé , včechno bylo domluvené,matka měla být pryč na dva dnyPřišel jsem tam a ejhle máma doma musím podotknout že to byla krásná žena měla 36 let.Se slovy pojď dál Hanka přijde až veče rsedla si naproti mě nalila nám čaj.Byla jenom v županu dala si nohy pod sebe a začala si dělat nehty na nohou když zvedla koleno uviděl jsem krásně vyholenou a napůl pootevřenou lasturku to nešlo se tam nedívat.v mžiku mi narostla boule na bermudách a Alena to taty zaregistrovala a řekla.Pojď na gauč tady vedle mě já ti od toho přetlaku pomůžu tak jsem si přesedl a momentě jsem měl bermudy i slipy dole její ruka mi svírala mého 17cm dlouhého a tvrdého ptákapár krát ho projela a gejzír semene skropil ji župan a celý gauč. Se slovy tak to bylo moc rychlé tak né.Utřela ho do županu ve chvilce mi ho postavila znovu položila si mě na zada a nasedla na koníka sama si udávala tempo a přírazy až se udělala nechala mě se do ní udělat taky .šli jsme do sprchy tam mi ještě vykouřila vyhonila a já jsem nusel ji to taky jazykem přejet a se slovy vidím že Hanka si bude libovat až přijde domů šla si dál dělat nehty.Hanky jsem se nedočkal protože jsem odešel domů a vše jsme si vynahradili druhý den to byla máti 200km. pryč od domova,Pak už jsem s ní nic neměl i když bych se tomu nebránil dala mi skvělou školu a vstup do života sexu.

reagovat 12.8.2017 18:44 - Luk

Chtěl bych sex je mi 16 mám ho dlouhý jak strom a hrubý jak dub

reagovat 22.9.2017 09:00 - pitrx

Pánbůh Vás potrestá za...

ANO! To je ono, negridní zvěrstva se šíří světem. Bojujme proti angrafobní nenávisti a šiřme ortofilární energii!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *