Pomůže mi někdo,prosím!

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.8.2007 21:07 - Michaela

Dobrý den potřebovala bych pomoci už si nevím rady tak pro začátek jsem 18 letá slečna s Moravy a už půl roku mě trápí něco sčím mi ani lékaři neumí pomoci,jelikož po vyšetřeních mi nic nenašli a tak to dál neřešili.Ale mě je stále stejně mívám tak jednou do týdny stavy když se po námaze,či vzrušujícím zážitku,nebo naopak stresu dostaví bolest hlavy,nevolnost,malátnost,častá stolice,čistá někdy průjmová,časté močení a pocit úzkosti,taky mě večer trápí suchý kašel,ale to může mít jinou přičinu nebo taky ne..Dokážu sní všechno jednu dobu mi je skvěle,jindy hrozně,taky nesnesu alkohol hned se mi udělá zle.Prosím pokud by mi mohl někdo poradit byla bych moc ráda napište sem děkuji..

reagovat 17.8.2007 13:14 - Trenér

ténuj. Jestli se pohneš jednou za týden, tělo je z toho paf:-)

reagovat 17.8.2007 13:37 - Simča

Michalo a tlak máš v pořádku?Možná je to tlakem,vypadá to taky jako kdybys měla náběh na migrény-taky to občas mám,ale spíše mi to způsobuje prudký pokles tlaku

reagovat 17.8.2007 15:44 - pomoc

www.eft.cz

reagovat 17.8.2007 19:27 - Jan

No já bych zkusil zajít s tím k psychiatrovi, nelekej se hned, to není to, že by jsi byla blázen, asi jsi už slyšela, že jít k psychiatrovi není ostuda.

Podle mě to vypadá na neurozu a proto ti nic normální doktoři nenajdou. Nervy dovedou pěkně pozlobit fyzickou stránku těla a pokud píšeš o stresech a tak, právě to mě napadá, že ty stresy nedokážeš brát tak, jako silný člověk, kterého hned něco nerozhází. Přesně to co uvádíš o té malátnosti, úzkosti atd, je přesně příznak poruchy duše. Neměj strach a řekni své praktické doktorce, aby ti dala doporučení k Psychiatrovy..... ne fakt nemusíš se bát, nepošle tě do blázince. Sám tam už chodím několik let a už se z toho všeho nepříjemného dostávám, a zvládám situace i náročnější v pohodě. On ti napíše nějaké léky, které jsou už dneska docela vymakané a dovedou velmi dobře napravovat problémy, které jsou v mozku a které nás potom zlobí těmi nevolnostmi.

Opravdu se ničeho neboj, aspoň to zkus, když tak tam nemusíš potom chodit když, se ti to nebude zdát, ale věřím, že ti tam pomůžou a zase budeš fungovat jako dřív. Chodí tam spousta i mladých lidí.

Hodně zdaru Jan

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.1.2008 19:30 - Ján

renča skus si dať 10 mg diazepam ked ťa to chytí mohlo by to mať psychický povod taktiež by som si dal ortopedovi alebo chiropraktikovi napraviť chrbticu v minulosti som mal podobne problemy

reagovat 13.1.2008 20:31 - JoJ

Zkus se podívat na tuhle adresu a nelekni se toho názvu, koukni na to a uvidíš, je to dost zajímavé a může ti to pomoci.

http://www.mamdepku.cz/seminare/vecerni-neprijemne-myslenky.htm

reagovat 15.1.2008 16:32 - Jan

Ještě bych měl napsat,že pod záštitou působí a existuje také Lékařsko - vědecká odborná skupina (MWF),která sdružuje v současné době několik tisíc lékařů a zástupců jiných léčitelských povolání z více než padesáti zemí světa a která se snaží vysvětlit a dokumentovat zprávy o vyléčeních. Píši toto do více diskuzí, protože mi to jednak pomohlo a jednak je to blahodárné pro každého člověka a ne jen nemocného, či nemocného jen nějakou nemocí. Také za to nemám žádné peníze.www.bruno-groening.org/tsch/"Důvěřuj a věř, pomáhá, léčí Boží síla"

"NEVYLÉČITELNÉ NEEXISTUJE - Bůh JE NEJVĚTŠÍ LÉKAŘ"Bruno GroningPřeji hodně zdraví ;-).Jan

reagovat 9.5.2008 18:55 - Michaela

Tak se po dlouhe době ozyvam:)dá se říct že se muj stav zlepšil lekaři mi zjistila slabou migrenu,latentní tatanii všechno vyvolene psychikou takže ti co jste radili psyhologa jste měli pravdu nikdy bych nevěřila co to dokaže ted už to vim a dodatečně všem za rady děkuji

reagovat 10.5.2008 17:11 - tonda vejce

měla bys bacat bebí a ona by se ti rozproudila kref, pořádnej kolík, a bude ti hej

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *