pomohla Vám homeopatická léčba?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.2.2008 20:34 - Blanka 23

Zdravím, mám vleklé problémy se zánětem močového měchýře. Váhám, zda zkusit homeopatickou léčbu. Stojí za to? Pomohla Vám? Příp. můžete doporučit někoho v Praze?

reagovat 19.2.2008 18:21 - Byl

Je to pavěda. Na děti ani zvířata nefunguje, jenom na některé dospělé, co si to vsugerují, načas pomůže. Zkuste léčivé rostliny všeho druhu, v normálních dávkách. Poradí vám odborníci, ne homeopati.

reagovat 19.2.2008 19:07 - katka

Mohu doporučit Dr. Hrušovského - je na Praze 7, dejte si ho do vyhledávače, kontakt tam je.

reagovat 19.2.2008 19:13 - Vinc

Homeopatie není pavěda, ale jedna z nejúčinějších metod, jak se dostat nazpět ke zdraví. Problém je často najít vhodné homeopatikum, proto musíte jít ke zkušenému homeopatovi. Jde totiž nejen o problém fyzický, ten je až projevem organismu navenek, ale příčina může být rázu psychického. Je nutno ten případ takzvaně "odebrat". Někdy je nutné hledat a může to trvat i mnoho měsíců, někdy i roky, než se věc spraví. Ty bylinné čaje jsou samozřejmě dobré. Pak je možné provést autopatii, což je vlastně homeopatie s vlastními tělními tekutinami, např. sliny, moč atd. Podívejte se na stránky www.alternativa.cz. Naším nejznámějším homeopatem je Mgr. Čehovský. Můžete zkusit i jiné alternativy jako zapper, nebo koloidní stříbro. Myslím, že ten zapper by mohl pomoci. Jinak homeopatie byla vždy účinější než alopatie, jenom to někteří klasičtí lékaři někdy neradi slyší. Homeopatie totiž léčí příčiny nemoci, ne až následky.

reagovat 19.2.2008 20:21 - jo jo..

Účinkuje to jen na lehčí věci ( kašel vyrážka apod.), kde si nemocný více méně vsugeruje, že se stav lepší a onemocnění by se spravilo stejně samo od sebe. Na těžké věci to žádný účinek nemá. Ani homeopatí netvrdí, že by uměli "léčit" třeba rakovinu,roztroušenou sklerozu, diabetes či podobné maléry.Uškodit to může zanedbáním klasické léčby, čili ztrátou času a také peněz. Občas také homeoapti radí vysazovat léky. Čehovský z toho rýžuje, má nakladatelsví. Samozřejmě, že to obecně není účinnejší než klasická medicina..je to sugesce nic víc a tou se rakovina opravdu nevyléčí, třeba..no a zrovna zánět močového měchýře není taky legrace....

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.3.2010 00:04 - Kikko

pan dr.Fesik, zdejší...

Ordinuje jenom v Ostravě?

reagovat 8.4.2010 10:57 - Veronika

Homeopatická domácí samoléčba - přednáška

Kdy: Úterý 13. dubna v 17.00 hodin
Kde: Brněnské kulturní centrum - malý sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo nám. 6, Brno
Přednáší: Robert Morávek, Příbram
Anotace: seznámení s homeopatickou medicínou, možnosti preventivní, akutní a úrazové domácí léčby.

reagovat 9.3.2011 00:26 - david

mam takovej pocit že plno kapacit homeopatů se na letité usazení a tudíž i letitý návrat jejich léčbou ke zdraví jen vymlouvá,znám lidi kteří dost vážnějších věcí měli pryč do 2měsíců užití homeop.léků,jistě jiný věci trvaj déle,ale ne vše vždyť na čem je to "postaveno"je že se po podání dostaví nebo odejmou příznaky dle toho z čeho je lék vyroben-bylina,soli apod. tak jaká´ýpak copak,léků jsou stovky a oni ho najdou po 1 kurzu za hod???a kapacita zadvě hod???jistě za kvalitu ať se platí ,ale zmiňovaná kapacita mi na kdysi dotaz odpověděla že "za to 3.500,- " pak podle toho(zřejmě netrfí lék tak vymyslíme proč a nač atd.a znovu?nechci se nikoho dotknout,ale chci li pomoci,neodmítnu a nebudu navyšovat cenu měrou populárnosti a td.Jiný "léčitel"s terapií ruš mi ji nabídl za cca tu samou částku-to nebylo v mých možnostech zrovna na nemoc a nikde nic,tak poté ejhle pár měsíců a už zněla odpověď cca dvojnásobně!???léčitel a další-jistě živí se tím třeba,ale podle mě je kdo to má v hlavě srovnané a chce pomoct na 1 místě a ne rejžovat,však jeden zmiňovaný se po nedlouhé době stal z majitele bytu majitelem domu,no možná to bylo jinak,ale co si myslet při takovém "zdražování energií"

reagovat 26.10.2012 18:32 - alena 65

I já mám velmi dobré zkušenosti s léčbou u Dr. Fesika. Bylo to kolem roku 90, kdy Dr. Fesik v Ostravě začínal. Měla jsem již rok problémy s močovým měchýřem. Měla jsem silné bolesti při močení a po všech možných vyšetřeních mi nebylolo nic patologického nalezeno .Po návštěvě Dr. Fesika jsem dva měsíce užívala nějaké "kuličky" a bolesdti pomalu vymizely. Od té doby se bolesti bjevují pouze při nachlazení.

reagovat 26.10.2012 19:20 - !

Kdo užíval homeopatika, ten se uzdravil. Kdo je neužíval, uzdravil se taky.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *