CO POMÁHÁ PROTI HLADU?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.2.2007 02:32 - rejko

Poslední asi dva roky mě začal trápit častý pocit hladu. Bez jídla nevydržím snad déle jak tři hodiny, aby nenastala situace , že je mi z hladu skoro na omdlení a na práci nejsem schopna se vůbec soustředit. Hlad mě trápí i pozdě večer a já nejsem schopna jen samotnou vůlí odolat jídlu. Přibrala jsem hodně kil a snažím se shodit. Nejsem ale schopná držet žádné diety prostě kvůli pocitu hladu, který špatně snáším. Snažím se jíst poslední dobou nízkoglykemickou stravu,hodně zeleniny a ovoce, malinko to sice někdy zabírá, ale hlad mívám dále. Zkoušela jse m také nerozpustnou vlákninu, vlákninové teblety, zelený čaj apod. ale nic nezabírá. Můžete mi někdo poradit, jak bojujete s hladem? Případně užíváte nějaké podpůrné prostředky tlumící hlad? děkuji za reakce

reagovat 23.2.2007 12:31 - Jiřka

Ono by se mělo jíst málo, ale každé 2,5-3hodiny.

Tak si klidně dej rajče, kousek okurky.

Říká se, že hlad je převlečená žízeň - dodržuj tedy pitný režim. Taky se doporučuje rozžvýkat petrželovou nať kudrnku, která údajně tlumí pocit hladu.

reagovat 23.2.2007 12:53 - MARTINA

MI POMAHA ZAHNAT HLAD JABLKO NEBO VODA A JIM JIDLO 5 DENNE V MALYCH PORCICH A HLAD NEMAM.

reagovat 23.2.2007 13:12 - Mirka

Mně se to stává taky. Není to třeba štítná žláza?

reagovat 23.2.2007 14:24 -

proti hladu pomaha jidlo

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.7.2016 23:06 - hm..

Mi protí hladu pomohly ty...

Jak ti pšonci se sem pořád vtírají....

reagovat 23.7.2016 23:12 - Steve

Zeleniny jo, ale ovoce to je...

ano spíš ta zelenina. Vhodná je prý mrkev, říkal mi soused.

reagovat 25.8.2016 22:03 - zuzka-dietka


Zabývám se sestavováním jídelničku pro sacharidové vlny a sestavováním jídelničku pro redukční dietu na míru. V jídelníčku se snažím o pestrost potravin, dobrou chuť jídel a snažím se vyhovět přáním klienta. Jídelniček je včetně receptů a instrukcí. Cena je od 100,- za týden. Podrobnější informace: zuzanadolezalova@email.cz, nebo na FCB stránce mě najdete jako Zuzka Doležalová-dieta, jsou tam -názory a recenze lidí, kterým se povedlo díky mě zhubnout.

reagovat 26.8.2016 23:59 - stařec


Zabývám se sestavováním...

Ve svém věku už něco pamatuji a hodně jsem prožil, tak že svojí nadváhu řeším za pomoci promovaného lékaře v ambulanci,a proč to píšu ?No je to jednoduché dcera mojí známé se za pár dní po karieře prodavačky stala výživová poradkyně ,můžete namítnout co je na tom ,no především to že je to volná živnost že jí může dělat kde kdo ,a že se špatně dokazuje nesprávné počínání výživové poradkyně a škody způsobené jejim zákazníkům .Proto raděj vyhledám specializovaného lékaře než laika byť s živnostenským listem.

reagovat 27.8.2016 09:55 - Jedovatej

Proti hladu pomáhá nadlábnout se - je to celkem osvědčenej a prověřenej postup.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *