polyp v tlustém střevu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.5.2007 20:55 - borůvka

Chtěla jsem se zeptat, zda tu někdo nemá zkušenost s přírodní léčbou polypu v tlustém střevu.Popřípadě jak se tento problém řeší klasickou medicínou.

reagovat 26.5.2007 17:38 - Dáša

Nejlépe polyp odstranit při kolonoskopickém vyšetření.Není nad jistotu,že to není zhoubné-odstranění nebolí.Nevím jestli přírodní léčbou polyp zmizí,moc bych tomu nevěřila.

reagovat 26.5.2007 19:06 - Radek

Dasa ma pravdu, polyp se musi chirurgicky odstranit, jinak se promeni v rakovinovy nador. Je to jednoducha procedura, tak se vykasli na "prirodni lecbu".

reagovat 7.3.2009 18:45 -

můj muž byl také s polypama asi 3 x v narkoze mu to nedělali. je to ale prý nepříjemné,ale zase,než by z toho byla rakovina, tak to si to člověk nechá udělat.měl jich asi 10

reagovat 7.3.2009 19:16 - Tom

Pokud na tom byl v narkóze, tak věta, že to je nepříjemné je nesmysl, protože nic nemohl cítit.

Mě to dělali tzv. naostro (je to již dost dlouho, kdy se šetřilo na oblbovákách), samotné upálení polypu nebolí, nepříjemná je spíše ona kolonoskopie, při které se to provádí.I když je původní příspěvek hodně starý, tak prosím vás netahejme přírodní léčbu tam, kam nepatří a kde nemá místo. To snad ani není možné, co někteří lidé dokáží vymyslet.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.5.2011 09:12 - Tom

Časná diagnoza je...

Pravda, pravdoucí, jít včas. Překonat stud a strach. Zvláště u těchto problémů je při včasném příchodu až 90% šance na uzdravení.

reagovat 5.1.2012 12:05 - Nikol

Pokud na tom byl v narkóze,...

Jsem absolventem operace polypu i pod narkozuo i s lokalnim umrtvenim... Chodim pravidelne na koonoskopii a dalsi nutne vysetreni . Je mi teprve 25.. Vysetreni jsou neprijemna ,ale rozhodne stoji za to. Zahodte strach,zdravi mame jen jedno...

reagovat 27.1.2015 15:23 - pavel

dneska,jsem byl na kolonoskopii tl.streva a kdyz ctu dotazy tak se bojim.nasli mi dva polypy.to znamena,ze mampocitat s rakovinou.

reagovat 27.1.2015 15:36 - Pavle

Tak to se neboj. Oni pokud by bylo nějaké podezření na rakovinu,tak by ti ten polyp neodstranili,ale šel bys na klasickou operaci. Polypy má často mnoho lidí,dokonce moje maminka měla polyp už květákovitého tvaru,neodstranili ho při kolono,ale normálně musela na operaci a rakovinu neměl. Takže se neboj,oni to už na pohled tak nějak poznají,pošlou to na hystolku a ta to potvrdí. Rakovinu určitě nemáš,ale pokud bys to nechal tak,tak by se ti časem zvrhnul. Pokud máte střevo čisté žádný polyp nebyl,tak máte 10 let jistých. Hodně štěstí))

reagovat 28.1.2015 11:27 - Tom

Kolonoskopii neodkládejte. Je to krátké a nebolestivé vysetření. Absolvovali jsme s manželkou před půl rokem a jí zjistily polypy, které hned odstranili. Ani o tom nevěděla při zákroku, nebolí to a doktor hned říkal, že kdyby bylo jen malé podezření na rakovinu, že by to byly jiné fofry.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *