Polykání spermatu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.10.2002 12:50 - juana

Poraďte mi prosím někdo. Nevadí mi orální sex, ale v poslední době se mi několikrát stalo, že se poté co jsem spolkla sperma dostavil velmi silný průjem. Jde o alergii nebo je to složením? Máte někdo podobný problém?

reagovat 21.10.2002 16:54 - Mirka

Mě se občas stalo, že po spolknutí spermatu mi bylo nevolno jakoby těžko od žaludku, ale za chvíli to přešlo. Dělám to často a ráda, tak jsem nad tím nějak nepřemýšlela.

reagovat 13.12.2002 13:03 - lacetka

Mně se někdy stalo, že to prostě nebylo dobré... A to bylo tím, že dotyčný měl nějaký zdravotní problém. Jak známo, tohle jsou velmi citlivé věcičky... Na druhou stranu jsem zažila i něco velmi velmi dobrého, slaďoučkého, že se od toho nedalo málem odtrhnout...a nenapapat se. Je to zdravé, těch bílkovin a obranných látek, co to obsahuje... tak dobrou chuť ;o)

reagovat 14.12.2002 12:01 - Lucie

Prasata!!!!!

reagovat 23.2.2003 14:13 - Petr

Tak, milé děti a teď nám řekne třeba Vlastička, jaké zná další hospodářské zvíře....

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.8.2016 13:19 - M

Při vášnivé milování s úžasným mužem. Při silné touze, zapomenu na nějaké své hranice.

reagovat 29.8.2016 07:10 - Lenka

Při vášnivé milování s...

Naše milování bývá také živočišné. Při něm jsem schopná dělat partnerovi všechno. Čím jsem vzrušenější, tím víc se odvážu. Běžně nechám muže vystříkat se mi do pusy a ráda tu dávku polknu. Normálně mi to moc chutné nepřipadá, ale jak říkám, je to o vzrušení. Muže, který by mne nedokázal pořádně vzrušit bych do pusy ani nevzala.

reagovat 20.4.2017 13:58 - Francek

Moje žena za svobodna jako panna nechtěla mrdat, jenom se ráda líbala. Pak jsem jí jednou v kině sahal mezi nohy, až jsem se dostal pod kalhotky a hladil jsem jí kundu. Pak jsme šli domů a cestou jsem jí v křoví v parku položil, roztáhnul jí nohy a pomalu jsem do ní cpal vocas. Fňukala, ale když se mi podařilo jí ho tam zarazit, tak sténala a když jsem jí řekl, aby přirážela, tak začala hezky mrdat. Vyndal jsem čůráka a strčil jí ho do pusy. Ocucávala ho a já jsem jí ho zatlačil dovnitř až po koule. Mám dost dlouhýho čuráka (19 cm) a bylo to pěkný že jsem jí ho tam dostal celýho až do krku. Nemám ho v průměru moc tlustýho, takže se jí tam vešel. Po chvíli jsem jí souložil do krku až jsem se jí tam vystříkal. Když jsem ho vytáh, tak se jí z pusy vyvalila mrdka a potom se pořádně vyblila. Postupem doby se naučila kouřit bez blití a ještě jsem jí naučil, aby mě strkala prst do prdele. Já jsem jí rád lízal kundu, polykal její šťávu a pak jsem jí začal lízat prdel. Strkal jsem jí jazyk hluboko do díry. Jednou byla na záchodě kadit, já jsem tam vlezl, ohnul jsem jí přes mísu a lízal jí pokaděnou zadnici a polykal zbytky hovna. To jsem jí řek, že by mi mohla taky vylízat prdel. Ona to jednou udělala a potom jsme si lízali prdele navzájem, až jsem jí jednou položil, sedl si nad ní a zatlačil jsem a vysral jsem se jí do pusy. Chtěl jsem, aby mi taky nakadila do huby, moc jí to nešlo, ale pak vysrala velký hovno, že jsem co dělat, abych ho sněd.

reagovat 20.4.2017 16:26 - petr

Mě sperma chutná taky

reagovat 20.4.2017 16:30 - Nejvíce mezi homosexuály polykají deprivanti

Komunisti kolem 18 cm
Sociální demokrati průměr 16-17
ODS tam začíná frustrace podprůměr 14-15
TOP 09 stav těžké deprivace nutné kompenzovat 12-13

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *