Poluce-jak mu to vysvětlit

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.9.2004 12:46 - Marta 36 let

Mám 14-letého syna.Asi před měsícem jsem u něho při stlaní objevila takové ty škrobené fleky-zřejmě od výronu spermatu.Zřejmě ještě není poučen o pohlavím životě-jak mu to mám vysvětlit?Máte také takové zkušenosti.Dík Marta

reagovat 2.9.2004 16:41 - vědec

Ve 14 je už dávno poučen...

reagovat 2.9.2004 16:44 - katae

Taky si myslím, že toto už si dost zanedbala. Mám kluky 10 a 12 let a už jsem s něma tyhle věci probírala.

reagovat 2.9.2004 23:53 - Marta 36 let

pro Katae
není to na jejich věk nějak moc brzy?Vždyť ještě o tom nemohou nic vědět
Marta

reagovat 3.9.2004 08:49 - katae

No, nevím, jak to myslíš. Se svými syny odmalička mluvím o všech těchto věcech, které se týkají, sexu, pohlavního dospívání, otěhotnění a těhotenství, porodu a tak, velmi otevřeně. Vlastně už tak od školky. Ze začátku jsem nevěděla, jak na to, tak jsem jim tyhle věci začala říkat jen tak mimochodem, při jejich otázkách. A mluvila jsem s něma normálně jako třeba s kámoškou. Je pravda, že ze začátku mi asi teda fakt moc nerozuměli :-), ale nebylo to pro ně žádné tabu, a když se o tom bavíme v průběhu let pořád dokola, tak jim to přijde naprosto normální a přirozené.

Divila by ses, o čem si ti šušínci povídají už ve školce. :-) A ode mě to mají aspoň podané slušně. Hodně se mě ptají, baví se o tom se mnou a já jim všechno, co vím, vysvětlím hned jako normální věc.

Pokud Ty se o tom s Tvým synem nebavíš, pak je dost pravděpodobné, že zná tyhle věci dost zkresleně a vulgárně jen z diskuzí s kámošema.

Na školu bych v tomto směru rozhodně nespoléhala, rodinnou a sexuální výchovu tam většinou vyučují důchodkyně.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.3.2018 18:50 - luci

kluky není třeba...

Kvalitu spermií ovlivňuje způsob života a kvalita potravy,čistota životního prostředí.Masturbovalo se vždycky,muži i ženy.K zplození potomka bych preferovala mladého,zdravého samce,ne starce protože má peníze.Ale každý to má nastavené jinak.

reagovat 16.3.2018 20:09 - To jo

kluky není třeba...

Mně je 16 a běžně honím 4x denně. Je ti paráda. Holku mám, nechá mi šáhnout i na kundu, ale pořádnou prcačku nechce.

reagovat 16.3.2018 20:26 - Hanz

Mně je 16 a běžně honím...

taky mě kamoška nechá si šáhnout, to si mosím stoupnout naproti ní jen v boxerkách a můžu si šáhnout přes tričko na kozu, pak přes rifle ji můžu šáhnout mezi nohy , no to už mě většinou stojí jako topol a kamarádka se mě pak zeptá jestli si taky může šáhnout. No jasně a usměju se ,nevím jak to dělá ale vždycky jak si na něj sotva šáhne tak se udělám. Je to krásné. :-* Asi tě miluji Veru :-*

reagovat 16.3.2018 20:33 - no

masturbovalo se vždy, ale dřív se to uměle nezvyšovalo. Tím myslím porno a výchova na školák, kde se jim vykládá, jak je masturbace zdravá a potřebná. Masturbovat víckrát denně rozhodně zdravé není. Co se týče kvality spermií, tak kdo masturbuje víckrát za den, tak jeho semeno kvalitní nebude. Spermie potřebují dozrát, častá ejakulace vede taky k menšímu objemu v rámci ní. Kde pár nemůže otěhotnět, tak se radí míst styk ob den až dva, Optimální množství ejakulátu i spermií, ty můžou dozrát.

reagovat 16.3.2018 21:02 - To jo

Mně je 16 a běžně honím...

vědátore, ale ně baví honit 4x za den. Kvalita spermií mne opravdu v 16 nevzrušuje. Nikoho oplodnit nechci, zvláště ne ty pošahané zelené holky, co odmítají antikoncepci. V mý mrdce pod mikroskopem se to tam pěkně mrská. Na to jsem se chtěl podívat.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *