Poluce-jak mu to vysvětlit

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.9.2004 12:46 - Marta 36 let

Mám 14-letého syna.Asi před měsícem jsem u něho při stlaní objevila takové ty škrobené fleky-zřejmě od výronu spermatu.Zřejmě ještě není poučen o pohlavím životě-jak mu to mám vysvětlit?Máte také takové zkušenosti.Dík Marta

reagovat 2.9.2004 16:41 - vědec

Ve 14 je už dávno poučen...

reagovat 2.9.2004 16:44 - katae

Taky si myslím, že toto už si dost zanedbala. Mám kluky 10 a 12 let a už jsem s něma tyhle věci probírala.

Manuka Doctor

reagovat 2.9.2004 23:53 - Marta 36 let

pro Katae
není to na jejich věk nějak moc brzy?Vždyť ještě o tom nemohou nic vědět
Marta

reagovat 3.9.2004 08:49 - katae

No, nevím, jak to myslíš. Se svými syny odmalička mluvím o všech těchto věcech, které se týkají, sexu, pohlavního dospívání, otěhotnění a těhotenství, porodu a tak, velmi otevřeně. Vlastně už tak od školky. Ze začátku jsem nevěděla, jak na to, tak jsem jim tyhle věci začala říkat jen tak mimochodem, při jejich otázkách. A mluvila jsem s něma normálně jako třeba s kámoškou. Je pravda, že ze začátku mi asi teda fakt moc nerozuměli :-), ale nebylo to pro ně žádné tabu, a když se o tom bavíme v průběhu let pořád dokola, tak jim to přijde naprosto normální a přirozené.

Divila by ses, o čem si ti šušínci povídají už ve školce. :-) A ode mě to mají aspoň podané slušně. Hodně se mě ptají, baví se o tom se mnou a já jim všechno, co vím, vysvětlím hned jako normální věc.

Pokud Ty se o tom s Tvým synem nebavíš, pak je dost pravděpodobné, že zná tyhle věci dost zkresleně a vulgárně jen z diskuzí s kámošema.

Na školu bych v tomto směru rozhodně nespoléhala, rodinnou a sexuální výchovu tam většinou vyučují důchodkyně.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.4.2014 09:52 - Jakub Zuzce

Náš kluk má nyní mokré...

Poluce jsou u kluků normální, každej to má jinak. Já spím od mala jen nahej, takže. když to začalo, byly věčně fleky ne prostěradle. Mamka chvíli nic neříkala, jen 2x do týdne měnila povlečení. Pak si o tom se nou promluvila aprotože věděla, že už dlouho onanuju, doporučila mi to dělat hlavně večer, těsně před spaním. Takže při večerním sprchování masturbuju a o hodně se to zlepšilo. Prober to se synem taky.

reagovat 4.4.2014 09:56 - Joe

Se sportem se dá začít už od útlého věku,ale je potřeba rozvíjet všestrannost.A teď budu vypadat jako tmář,že se nezabývám tématem,ale mě opravdu nezajímá,protože nejsem přispívající osvětář ani jeden z místních sexuálních uchylek.

reagovat 8.8.2014 08:46 - Fany

Já jsem první poluci zažil tak, že se mi zdál sen o tom, že souložím s nějakou holkou.Když jsem se vycákal, probudil jsem se a měl jsem moké trenýrky, zablemtaného čuráka. Nevěděl jsem co s tím, tak jsem trenky dal do špinavého prádla a čuráka jsem si umyl. Postříkané prostěradlo jsem nechal. Druhý den jsem měl čisté prostěradlo.Táta mi řekl o co jde a poradil mi abych si ho občas vyhonil. Tak jsem to hned vyzkoušel a od té doby si ho honím pravidelně skoro každý den, vystříkám se a mám klid. Teď jsem začal chodit s holkou a při líbání a osahávání jejích koz se mi vždycky postaví. Trochu jsem přestal s honěním a stalo se mi na rande, když jsme si sedli na lavičku v parku a já jsem jí líbal a hladil jí a pak jsem jí šáhnul rukou mezi nohy a prstem jí zajel do kundy, že jsem se udělal do trenýrek. Ona to asi vytušila a ptala se mě jesli chci s ní souložit ! Další den jsme šli do lesa a tam jsme prvně souložili. Bála se, abych jí neudělal dítě, tak jsem si po protržení panenské blány vzal ochranu. a po kratším mrdání jsem stříkal v kundě do šprcky.Když jsem ho vytáhnul z kundy, sundal jsem šprcku plnou mrdiny tak mi vzala čuráka do pusy a kouřila ho. Když mi přitom strčila prst do prdele a já jí do kundy tak jsem podruhé ejakuloval jí do pusy a na kozy. Ona to spolykala a semeno na kozách jsem jí roztíral a zase se mi postavil.

reagovat 24.2.2015 13:36 - honza

Já jsem první poluci zažil...

to co píšeš je blbost

reagovat 3.3.2015 16:07 - gin

pro Katae
není to na...

a co gelovitý čirý čistý gel bez sperma ?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *

reklama
reklama

Ostatní články k tématu


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Rodina a děti > Poluce-jak mu to vysvětlit

registrace | přihlásit se