polohy pro vaginální orgasmus

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.5.2005 15:04 - Klárinka

Zdravím všechny ženy i muže. Mám dotaz, při jaké poloze je nejlépe žena drážděna pro vaginální orgasmus?
Vaginálního orgasmu dosahuji, ale bohužel to trvá při klasické poloze hrozně dlouho a nevím, jakou jinou polohu zvolit, aby byla pohodlná a orgasmus přišel rychleji. Děkuji moc za odpovědi jak ženám, tak mužům.

reagovat 11.5.2005 08:00 - xy

Klárko, ty dole a nohy přitisknuty k sobě, partner na tobě a on sevře svýma nohama tvoje, orgazmus přijde brzo!Při této poloze je drážděn Gbod.

reagovat 11.5.2005 08:06 - Jana

souhlasím

reagovat 11.5.2005 10:43 - Klárinka

Díky moc za radu. Vyzkouším :-) a pak dám vědět, jak to dopadlo.
Jen trochu nerozumím, já si své nohy nebudu dávat na jeho ramena. Nechám je přitisknuté ke svému hrudníku a on svýma nohama mě obejme? Ještě jednou díky!!!

reagovat 11.5.2005 10:49 - xy

Nohy nebudeš dávat nikam, necháš je položeny těsně u sebe na posteli!!!Je potřeba se dokonale vzrušit a ostatní polohy můžete dělat před tím! Jasné?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.10.2014 18:21 - čokoládová-studna

Já se obracim na příspěvky k tomu orgazmu vaginální ČTÚ ze vaginální orgazmu,dosahujou ženy malo a někdy vůbec,já nevím jestly je to umně normální mám vaginalny orgazmus z přítelem hned co začneme v okamihu mám zasebou 5krat a pak znovu a znovu a i třeba 20 krát a porad a porad

reagovat 18.1.2015 12:55 - Eva

Má některá žena...

Já vaginální orgasmus dosahuji,ale nikdy penisem.Při souloži míván orgasny přez klitoris,to mě teprve připraví.Poté, co se manžel udělá,položí mě na záda,roztáhnu nohy a on mě prsty vydráždí v pochvě k vaginálnímu vyvrcholení.Je to třešnička na dortu.

reagovat 18.1.2015 13:13 - Petra

Já vaginální orgasmus...

To ja to mam opacne.Pri soulozi zkoro nikdy nemivam pres klitoris.Jak to delas? me zkoro nikdy nedosahne penis ke klitorisu.Za to pravidelne mivam vnitrni orgasmus penisem a to pri jakykoliv poloze.

reagovat 18.1.2015 16:31 - Eva

To ja to mam opacne.Pri...

Ahoj Petro.Tak to tedy míme naopak.Myslím ale,že ty to máš o dost lepší.Pokud zvolíte při souloži Takovou polohu,aby se ti penis otíral o poštěváček,naučíš se mít orgasmus i tímto způsobem.Nebo si ho dráždi sama,nebo tvůj partner.Protože můžeš mít potom orgasmus vaginální,plynule k němu můžeš přejít bez přerušení soulože.Když si to představím,nemohu jinak,než ti závidět.Dejte si trošku práce a najděte ten správný postup.Určitě to nadchne i tvého partnera.Přeji krásné prožitky.

reagovat 2.11.2016 10:39 - Lada

Prosím o pomoc a radu jak...

Zkus toto ,sedíš na klukovi na koníčka a svými pysky mu přejíždíš jeho penis a přitlačuješ na jeho podbříško,tak že si jeho penisem masíruješ poštěváka.Na zakončenou necháš jeho penis v klouznout do vaginy a oba prožíváte orgasmus a řvete blahem až se hory zelenají a sousedi vyskakují z kůže a dům se třese v základech.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *