Pohybem proti řídnutí kostí! - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.10.2005 08:04 - Martina

Dobrý den,
chtěla bych vědět, jak se stravovat, abych předešla osteoporoze. Dočetla jsem se, že zvýšené množství vápníku v potravinách se stejně vyloučí močí a stolicí a zvýšený příjem calciových tablet způsobí vápění cév.
Navíc v celostní medicíně i lékaři vyvrací teorii o tom, že lze zabránit osteoporoze pohybem. A teď jsem z toho úplný jelen!!!!!!!!!!!!!!
Děkuji za odpověď

reagovat 30.10.2005 03:27 - Viktor

To jsou všecho "s prominutím" sprosté cypoviny. Jsem naprosto zoufalý, již 4 roky se potýkám s bolestmi kolen, napíchali mi do nich všechno možné, užíval jsem všechny možné "zázračné produkty" typu condro...(v tabletách, v prášku), vše bez efektu. Nyní mne již bolí, kyčle, kotníky, lokty, zápěstí, vlastně se ani nemohu hýbat, o páteři ani nemluvě, nakonec zjistili, že mám silně prořídlou strukturu kostí, (výsledek denzitometrie - Tscore 3,5),a to jsem muž ve věku teprve 40let. Mám jíst jogurty atd. a hlavně cvičit.
Jogurty a atd. jím odjakživa, životosprávu mám dá se říct učebnicovou. A cvičit? Patřím k lidem, kteří mají rádi pohyb,jak mám ale cvičit, když se již po 4 letech problémů neustále se zhoršujících a přibývajících na intenzitě nemohu ani hýbat, když sednu na kolo a jedu 15-20 min, tak se 2 dny nemohu bolestí ani pohnout. Roky chodím jak bludný osel po doktorech, pořád mi berou krev, vždy jsou výsledky v pořádku, už se na mne dívají jak na simulanta.
Jak to vidím já na základě svého několikaletého trápení? Je to všechno sprostá komerce, žádný přípravek vám nepomůže, máte problémy, tak se na nich prostě přiživíme a něco vyděláme. Už jsem do různých "zaručeně nejlepších preparátů" a injekcí nacpal desetitisíce, výsledek? ten je naprosto nulový - vyhozené peníze!!!! Další rada? pohyb, pohyb cvičte, cvičte, že se bolestí nemůžete ani pohnout, že doslova omldlíváte bolestí? tak s váma na psychiatrii! a je to vyřešeno. Když to čtu, co tu píšete za hovadiny, tak pochybuji, že vůbec něco o bolesti, která toto opravdové řídnutí kostí doprovází vůbec něco víte. Jen oblbujete lacinými radami skutečně nemocné lidi.

reagovat 20.6.2006 12:10 - Katka

Dobrý den, musím se připojit k Vaší diskusi:

celý život sportuji, jím tuny zeleniny, ovoce, libové maso a ryby miluji. Jsem také milovník poživatin, jako jsou jogurty, sýry, ořechy...............a světe div se ,mám osteoporozu!

Mám ale kamarádky které hodiny prosedí u televize a šipsů, pohyb neznají, jogurt je pro ně jed, nejlepší zelenina je přes prase a zase světe div se........nemají osteoporozu!!!!!!!!! Není to všechno trošku jinak?

reagovat 24.7.2006 12:40 - echovi

Souhlasím s panem Viktorem 30.10 2005.

Operatér mě řekl

reagovat 12.6.2007 08:23 - Lída

Trpím osteroporózou a také zmíněnými bolestmi. Šest let jsem brala po meopauze hormony. Ty, jak mě bylo řečeno měli osteroporóze zabránit.Mléko, sýry a jogurty, to vše jsem jedla ráda. Zeleninu rovněž. Pohybovala jsem se celý život, žádné sedavé zaměstnání. Přesto mě osteroporóza naminula.Při silných bolestech zad trochu pomáhá cvičení (opatrné) na gymnastickém míči.Máte někdo ještě nějakou radu?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.10.2008 07:58 -

Condro je dobré na dvě věci. Nebudu je jmenovat, nechci být sprostý.

reagovat 13.10.2008 13:24 - osteo

Kloubní výživa je docela dobrá na výživu kloubní chrupavky, může pomoci zpomalit (nikoli zastavit)degenerativní artrotické změny v kloubu. To nemá s osteoporozou nic společného.

Dost vápníku je obsaženo v tvrdých sýrech, doporučuje se jejich konzumace - bacha na váhu, jsou dost tučné. Navštivte specializované centrum pro léčbu osteoporozy, dnes existuje lék - jen na předpis.

reagovat 11.3.2013 17:39 - zoros

Také mám bolesti vlastě...

Mě CONDRO,alespoň do jisté míry pomáhalo.Vždy najaře mám problémy s klouby a tak nasadím CONDRO.Prý se tomu musí věřit.Ono nic jiného nezbývá. Až doposud bez zlomeniny,ale stalo se.ZLOM.RUKA.PRÝ OSTEROP.TAK NEVÍM -VĚŘIT-ČI NIKOLIV.

reagovat 7.1.2017 19:20 - BackoraM

Moje teta úžívá na řídnutí kostí Liquid Calcium od Australian remedy..pomáhá jí to na osteoporózu.

reagovat 13.1.2017 17:34 - Mmartina9

Liquid Calcium od Australian remedy je dobré pro posílení kostí ...proti řídnutí kostí a zlomeninám Já sama ho používám už nějakou dobu a jsem velmi spokojená

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *