Podvazky a punčochy

Archiv příspěvků

reagovat 31.5.2017 08:18 - Irehujer Hujeroiren

Libuji si v libovém jídle a starých receptech po babičce.

reagovat 26.7.2017 11:13 - ilona.s

Takmer po mesiaci nosenia...

Musím s Vámi jen souhlasit, protože punčochy Sindy jsou opravdu úžasné a mě se dobře nosí. Oblíbila jsem si je proto, že oproti jiným punčochám mají velmi pohodlný lem, tím že jsou lehce podpůrné dobře sedí na nohách, nesjíždí ani se nepřetáčejí, a hlavně jak píšete, jsou dostatečně dlouhé. Jestli mohu doporučit, tak pěkné podvazkové pásy jsou na RIWAA NERONA. Mám od ní dlouhý retro podvazkový pás, z vlastní zkušenosti mohu doporučit, je opravdu skvělý. Já jsem tu Ameriku objevila před pár roky a dnes bych už neměnila, punčocháče se mého prádelníku úplně vytratily.

reagovat 15.8.2017 22:50 - Petra

Musím s Vámi jen...

Podvazkové pásy od Riwwy jsou naprostá jistota. Dříve je opatřovala českými sponkami a ty se někdy samy rozepínaly. Často se stalo, že jak jsem vstala, měla jsem přední podvazky rozepnuté. Punčocha sice na dalším držela, ale bylo to nepříjemné někde si to zapínat. To platilo ještě o tom dlouhém retro, který také mám, i když trochu obnošený. Nyní mám Beth a Nymph, již mají zahraniční sponky a ty drží celý den dokonale. Sukně nosím celoročně, teď jak se ochladí vytáhnu oblíbené punčochy Sindy.
Jen trochu je nezvyk, od května jsem chodila naboso, trochu víc si dávat v sukni pozor, když mám punčochy. Ilono, chtěla jsem se zeptat, jaký typ sukní a jak nosíte dlouhé sukně, když máte punčochy. Kamarádka co začla nosit taky podvazky nosí sukně na kolena, je silnější nevadí jí to. Já mám raději sukně kratší, jak mi nejsou vidět kolena, i v podpatkách mi to nesluší. K punčocháčům bych se už nikdy nevrátila, jsou mi strašně nepříjemné, jenom je škoda že punčochy nenosí víc žen, nemusely by jsme se za ně tak stydět.

Manuka Doctor

reagovat 16.12.2017 18:48 - Ludmila

Podvazkové pásy od Riwwy...

Od Riwaa-nerona jsem si objednala podvazkový pás z kolekce Ingrid. Souhlasím s Petrou, nic kvalitnějšího jsem doposud neměla. Přesně na míru, sedí perfektně. S 6-ti podvazky se cítím mnohem jistější. Dlouho jsem řešila i délku punčoch. Pokud jsou příliš dlouhé punčochy, spony na podvazcích mají tendenci se rozepínat. Osobně mi vyhovují punčochy v délce do 2/3 stehen.

reagovat 17.12.2017 14:28 - Miki

Od Riwaa-nerona jsem si...

Podvazkovy pas Ingrid je velice krasny a jiste i kvalitni, ale jako muz bych po konstrukcni strance udelal zadni dil trochu sirsi a pridal symetricky jeste 1 par podvazku. Ja osobne mnoho let nosim pubcochace, protoze je to pro muze praktictejsi pri vykonavani male potreby, ale stale mi nevyhovuji velikosti puncochacu/vyrabe ji se pro mensi a silnejsi postavu, takze ja osobne bych potreboval velikost 182/104. A mozna, ze i Vy damy v puncochach,kdybyste si na vlastnim tele vyzkousely luxusni puncochace pro vysokou a stihlejsi postavu-ne pro ty selky s typickou velikosti 164/108, tak byste za puncochy uz tolik nebojovaly. Je to samozrejme chvalyhodne, ze chcete byt za damy, ale Vy si oblekate vlastne puncochace bez kalhotkove casti, nahrazene drahym podvazkovym pasem. Protoze ty puncochy Sindy jsou s obsahem Lycry a to potom neni opravdu klasicka puncocha, ktera ma byt jen a pouze ze 100% nylonu. Ja kdyz jsem pred 20-25 roky experimentoval s puncochami, tak nejlepsi a nejkvalitnejsi byly klasicke a prodlouzene od Elite za par korun. Jenze pak prisly na trh strecove a ruzna siditka, co jen jako puncochy vypadaly, ale vydrzely jen prvni obleceni. Ja si kupoval puncochy Puska, prodavacky byly unesene, jaky mam vkus, ale nestaly za nic. Pritom byly ty nejlepsi, co se daly koupit.Ted jsem si udelal radost a koupil si za dost penez prave klasicke puncochy se zesilenou spickou a patou pletene na strojich z 50tych let ze 100% nylonu ve velikosti X tall na vysku 185 a nohu 43-44 s delkou 88cm. Az si trochu srovnam postavu, tak si poridim i ten podvazkovy pas Ingrid v bezove barve. Take jsem si objednal super puncochace Cecilia de Rafael Eterno 20 ve vel 5, ale mel jsem radeji 6. Taky buly drahe, ale jsou uzasne. Ani se Vam na jednu stranu nedivim, ze jste presedlaly na puncochy, kdyz je pres mnozstvi vyrobcu v Cechach nabidka zcela nevyhovujici a nejvic mi vadi asi jako Vam, ze ty puncochace jsou siroke a kratke, proto slezaji. A mit stale klinek mezi stehny/a to je nosim pod kalhotami/ Jake to musi byt utrpani kdyz ma zena sukni-notabene kratkou. To se nedivim, ze radeji chodite na boso Mely byste si dupnout a nekupovat ty velikosti, co Vam nesedi. A to si myslim, ze je i u puncoch-kratke nohy,tlusta stehna. Vy to dozenete tim pevnym podvazkovym pasem, ale puncochy mate na nohach natazene jako struny. A jen diky te Lycre to zvladate. Ja delat vyvojare nekde ve velke firme vyrabejici puncochy, tak byste videly, co by slo do obchodu.
Ja mam pritelkyni, ktera puncochace nenosi, protoze ji kousou a puncochy mela na sobe pry 2x v zivote. Tak ze si puncochace i puncochy uzivam sam na sobe.

reagovat 17.12.2017 21:17 - Ludmila

Podvazkovy pas Ingrid je...

Hezký večer Miki, myslím, že si žádná z nás nekupuje nic, co by té které z nás nevyhovovalo. Co se týče punčochového zboží, potažmo podvazků... Nejsem kalhotový typ a tudíš jsou punčochy nedílnou součástí mého působení i v zaměstnání ( Dress code ) a to i v letních měsících. Podvazkové pásy běžně dostupné na trhu jsou v drtivé většině určeny spíše k jiným účelům, než jako podpůrný " prostředek " punčoch. Nenosím podvazky denně, ráda sáhnu nejen po samodržících punčochách, ale i klasických jemných a hladkých silonkách o síle vlákna od 6 do 15DEN. K slavnostnějším příležitostem i jemnější nylonky RHT a FF, které jste zmiňoval. Tyto punčochy jsou 100% nylon, nestrečové a vyžadují mírné napnutí, aby se samovolně nerozepínaly sponky podvazků a aby se netvořily nevzhledné " sklady " u kotníků a kolen. Nesdílím Váš názor, že větší a delší silonky poskytnou větší pohodlí. Jinak silonky koupíte i bez klínku v sedové části, po celé délce nezesílené. K dostání jsou i s otevřeným rozkrokem. Přeji příjemný večer.

reagovat 17.12.2017 22:04 - Obdivovatel

Nejvíc mě berou samodržky až k rozkroku a kozačky na jehlách nad kolena. To udělá každou neodolatelnou bohyní.

reagovat 7.1.2018 14:10 - Erika

m dámské štrample v červené barvě i jiných barvách a k tomu již dnes retro vroubkované punčocháče velikosti xxxl

reagovat 11.1.2018 20:13 - Ivuše

Hezký večer Miki, myslím,...

Souhlasím s Ludmilou, chci ale doplnit, že mě naprosto vyhovují punčochy na podvazky, mám naprostou jistotu proti samodržícím, že se nikdy nesvezou. Punčocháče už nenosím, protože prostě nemám ráda ten silon přes všechno. V punčochách se cítím jako když v létě mám pod sukní jen kalhotky. Nemusím mít nijak drahé prádlo, k punčochám Sindy za 45 K4 nosím podvazkovoué bokovky Úpavan za necelé 4 stovky s malinkými plastovými podvazky, které se často zatracují, ale mě to drží perfektně, Porotože si kupuju stejné punčochy, dají se při roztržení párovat a vyjde to ještě levněji. Sukně nosím do práce skoro denně takže vím co říkám. jenom nevím, proč to nenosí víc žen a proč jsou všude ke koupi jen ty bordelové podvazky, které punčochy neudrží, nechápu že to nabízí na internetu v takovém sortimentu.

reagovat 13.1.2018 05:19 - Karel;)

Naprosto souhlasím a řadím...

Ja jsem obyc chlap a nejsem zadny teplous, jsem na zeny. Ale od malicka mne strasne moc vzrusuje nylon! Jako dite si pamatuju jak jsem se vzrusoval kdyz jsem videl zenskou v silonkach nebo puncochach. Porad jsem se snazil sahnout na ne, ale stydil se jsem tak jsem zacal doma si oblikat mamy silonky na sebe kdyz nikdo nebyl doma. Delam to do dneska. Vzrusujou mne jen tenke pruhledne, max 20 den a jen cerny a telesove barvy. Dnes uz mi je skoro 30 ale nic mne nevzrusuje tak jako zena v silonkach nebo puncochach.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *