Podvazky a punčochy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.12.2002 23:37 - Mirka

Občas brouzdám po netu a nacházím mnoho příspěvků od mužů, toužících po ženě v podvazkách. Jelikož jezdím často do SRN a mám tam mnoho přátel, musím říct, že alespoň v německu patří punčochy na podvazky k naprosto přirozené části oblečení. Já osobně nosím už několik měsíců pouze punčochy a podvazkový pás. Myslím, že se jejich čas vrátil a že je ženy budou nosit beze studu. Většina jich určitě potěší minimálně své partnery.

reagovat 23.12.2002 23:41 - Peťa

Naprosto souhlasím a řadím se ke skupině žen, které preferují podvazky.Je to vzrušující a pohodlné i pro mne samotnou. Neváhejte a zkuste to !

reagovat 17.1.2003 22:40 - zuzana

podvazky jsou na hovno, odporny

reagovat 20.1.2003 16:59 - pavel

Rád bych věděl proč jsou tak odporný a na hovno? Mě osobně přijdou velice
elegantní až přímo noblesní.
Je zajímavé že mnoho mužum se to líbí a přesto se u žen netěší oblibě a mnoho žen je zavrhuje.Vzhledem k tomu že se neustále vyrábí znamená to že u nás není vybudovaná tradice v nošení tohoto prádla nebo jsou překonány?

reagovat 6.2.2003 23:13 - piper

Prosímtě jistě, že jsou ženy v ČR zaostalý a poněkud pozadu. Podvazky na ženách jsou super. Ale některé ženy vůbec neví, že punčochové kalhoty můžou nosit i muži. Je vidět, že se tady o punčochovou módu moc nezajímají :((

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.5.2018 18:33 - Zdena N

Pěkný dobrý večer Vám...

Ludmilo, doela jste mě zaskočila. Já si fandím, jak je pohodlné a "bezpečné" nosit áčkové sukně, mám ráda právě délku asi těch 5 cm, u společenských šatů ještě i o něco kratší a vy píšete, že si v nich netroufáte přehodit nohu přes nohu. To je nenosíte nebo nebo v nich tak nesedíte? Já sezení s nohou přes nohou mám tak naučené, že to dělám automaticky. při sezení s koleny u sebe stále musím myslet, aby se mi "nerozjely" nohy, není nic ošklivějšího, než žena v sukni když tak sedí. Viz dnešní mladé dívky si umí v minisukni sednout tak, že je jim vidět na kalhotky tedy jaký je rozdíl mezi pouzdrovkou, která při sedu ještě víc se vyhrne a širší sukní, která naopak sjede až na kolena? Nicméně zrcadlo na zem doma nemám, nechám se poučit.
Ještě Ludmilo, píšete, že dnes nosíte podvazky šité na míru, ale co jste nosila dříve, když pučohy nosíte už dávno?

reagovat 17.5.2018 21:21 - Ludmila

Ludmilo, doela jste mě...

Hezký dobrý večer Vám přeji Zdeno. Odpovím Vám ráda a ochotně, ale ne tady. Zatím se nás tady prezentuje pouze hrstka a nechci tady odkrývat...veřejně... téměř celé své soukromí. Svůj kontakt jsem Vám uvedla a můžete jej kdykoli využít. Přeji Vám příjemný večer.

reagovat 18.5.2018 22:14 - Luboš

Rád si ve volné chvíli přečtu vaše řádky, dámy. Jsem sice starší vdovec a tuto rubriku jsem navštívil před časem jen náhodou. Líbí se mi vaše názory a rád bych se taky zeptal na pár věcí, hlavně Ludmily . Dopisujete si s Ludmilou spolu? Některá z Vás?

reagovat 18.5.2018 22:24 - Názory?

Rád si ve volné chvíli...

Názory na co? Na punčochy? No to je konec.

Ne,nepíšeme, píše si tady tady sama. Však víš

reagovat 19.5.2018 11:05 - Dagmar

Rád si ve volné chvíli...

S paní jsem se Luboši spojila. Chtěla jsem se taky blíže zeptat na některé věci a ochotně odpověděla. Než si tady pročítat uštěpačné poznámky. Je to vhodnější osobně.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *