Podivné vyšetření pochvy.

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.6.2004 06:32 - Zoro

Má přítelkyně se mi svěřila, že na gynekologickém vyšetření jí lékař dost nepříjemným způsobem zavede "celou ruku" s rukavicí do pochvy a proti břichu promačkává zda tam nemá cisty apod. Z vlastní zkušenosti vím, že je problém dostat někdy do pochvy pár prstů, takže by mne zajímalo, zda je tento postup a zákrok v pořádku??? Předem díky za jakoukoliv informaci a radu.

reagovat 29.6.2004 07:23 - Anna

Myslím,že je to nesmysl.Celou ruku? Třeba by ti na to odpověděl nejaký odborník,jestli to není nějaké speciální vyšetření.

reagovat 29.6.2004 08:03 - Bunny

Jak ví, že celou ruku? Ona tam vidí? Já osobně při vyšetření teda nemůžu říct, kolik prstů nebo jestli celou ruku doktor používá. Prostě to potřebuje prohmatat zvenku i zevnitř a nechávám to na něj, nespekuluju nad nepodstatnýma věcma. Jestli je to pro kamarádku takový problém, ať vyzkouší jiného doktora.

reagovat 9.7.2004 12:51 - Petr

To vás nenapadlo,že si chtěl doktor užít;)?

reagovat 9.7.2004 13:18 - Hlava

No nekdy to holt mivaj doktori tezky. Kdyz se snazi nekoho vysetrit, tak jak jim to vyhovuje nejvice, tak jsou z nich uchylaci a perverzaci, kteri si uzivaj na svych pacientkach. Pak jsou z toho afery, apod. Kdyz se potom radeji drzi dal a s odstupem, nesnazi se vysetreni provest, jak jim to vyhovuje (kvuli obavam), tak potom treba neodhali hrozici nebezpeci (treba v podobe cist) a pak se vse zhorsi a jsou z doktoru neschopni idioti, kteri ani nepoznalli cistu, apod. Takze to opravdu nemaji lehke. Pokud jdu k lekari na prohlidku prirozeni, tak snad musim pocitat s tim, ze se ho bude dotykat a zavadet i predmety dovnitr. Pokud by si u toho doktor uzival, tak to snad kazdy ppozna. Profesionalni chovani od pervrznosti snad jde rozeznat. Tot asi muj nazor na stale dokola omilane problemy u gynekologa.
P.S. neco jineho je samozrejme, kdyz gynekolog drazdi klitoris 16-ti lete divce a kdyz vyvrcholi, tak ji na to rekne "zkousel jsem tve reakce a vidim, ze jsou spravne". Tohle je perverznost (dle meho nazoru), ale ne kdyz se nekdo snazi nahmatat cistu.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.1.2012 19:14 - Jana

Pochva se roztahuje u porodu nejvíce už jsem rodila 3x a vše pochvou tak vím o čem mluvim ten otaznik co o to píše ta ať si to nejprve přešte Žena a porody a pak kecá. Jana

reagovat 6.1.2012 19:19 - jano

Pochva se roztahuje u porodu...

chudáci děti,mají tak blbou mámu a ještě tři.

reagovat 10.12.2013 11:19 - karel

Má přítelkyně se mi...

Muzu ti jenom rici doporuc sve olce at se prevede k lekarce spoustu tech jakoby gynekologu jsou uchilni panove vin o tom sve radi si posilaji zeny ke svym kolegum s komentarem posilam ti hezkou rkni na ni je to neuveritelne ale je to tak vim to primo od jednoho ,ale mam svou zenu u gynekolozky tak cau

reagovat 10.12.2013 11:36 - Jana

Muzu ti jenom rici doporuc...

Karle, tak ať Tě žena pošle někam na vyšetření, aby ses naučil psát, jo? Taky bude mít kamarádů dost.

reagovat 15.6.2014 17:03 - eva hradska

Jak ví, že celou ruku? Ona...

myslim ze tuto praci muzou delat jen muzi uchilni po nekolika letech v usa kde jsem videla skoro same zeny lekarky mi to potvrzuje fakt ze jsou to opravdu uchilove zde mam lekarku nikdy bychj nesla k doktorovi vim take od jinych ze radi si prohlizi zeny a delaji to co nemusi po tel informuji sve kolegy a posilaji na vysetreni jak rikaji posilam ti hezkej kus a situace se opakuje to uz neni nazor muj ale zkusenost v cesku jinych zen dik eva

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *