Počůrávání přes noc

Archiv příspěvků

reagovat 5.6.2016 13:45 - Lucko

Vidím že jsi se tu projevila, a všem ukázala jak jsi dementní. Počkej až se to projeví i u tebe v určitém věku. A pokud se cítíš znepokojena, tak sem na tyto stránky nechoď. Nikdo není zvědavý na tvoje pubertální názory.

reagovat 4.8.2016 15:15 - Vendulka

tena slip maxi mi pridu...

Nemyslím si že Tena Slip Maxi Large jsou až tak objemné jsou podle mě jedny z nejlepších a hlavně neprotečou.

reagovat 5.8.2016 01:26 - chce to

pod postel dát noční hrnec. A nebo igelit pod prostěradlo at nejsou prochcaný matrace.

Koloidní stříbro

reagovat 9.8.2016 13:55 - Vendulka

pod postel dát noční...

lepší jsou plínky

reagovat 13.5.2017 01:12 - Katka

Dobrý den. Čím vyvolán čůrání.

reagovat 13.5.2017 14:40 - petr

Dobrý den. Čím vyvolán...

Zkus 5-10 piv.

reagovat 14.5.2017 00:16 - Jan

Zkus 5-10 piv.

jsem u 6ýho a furt nic :-D

reagovat 19.5.2017 18:45 - Plenkar

jsem u 6ýho a furt nic :-D

Ja teda chodim uz po 3-4 pivu,ale tak nejak normalne, ale nejvic mocopudne na me pusobi ty kupovane ovocne caje- toho vypiju 1,5l flasku a vycuram snad 3 litry. A taky vic kafi pres den. Jinak si pliny davam i na noc s gumovyma kalhotkama, ale to se pocuram tak 1-2x za rok kdyz se hodne zmastim koralkama do bezvedomi.Ale poberou to ty 2 velke denni pleny a pod prosteradlem mam velikansky igelit. Jinak je to horsi,kdyz se clovek nahodou vykropi pres den a vraci se domu jeste za svetla. To se obcas pocuram cestou chte, nechte. Stejne ale mam pliny a gumove kalhotky tak dobre nasazene,ze zachyti i 2 pocurani a po tom pripadnem tretim mam misty na kalhotech vlhky flek,ale ne mokre nohavice,ani mi to netece az do bot.Rozhodne bych se ale nepocuraval schvalne, asi to souvisi s tim,ze mamtyhle problemy od malicka a ikdyz to bylo do plen,tak byl stejne ramus a nekdy i vyprask. Proto v nich prijdu vecer domu,jsou vlhke od potu,ale nepocurane. Moje pritelkyne me vzdycky rada zasedla na lavici v herne i se svoji kamaradkou a kdyz jsem chtel pustit na zachod, tak mi rekla,ze mam pliny a ze se mam pocurat.Kdyz se to stalo 2x,tak jsme sli ke me a ona me prebalila do suchych plen.Nebo mela rada me vzit na damske wc,rozepnula mi kalhoty,gumove kalhotky a odhrnula pliny.Pak mi ho drzela dokud jsem se nevycural,uravnalala a pozapinala mi pliny,kalhotky i kalhoty a byla spokojenejsi,nez ja. Na sex nejak moc nebyla,ale tohle ji docela probudilo a vedel jsem,ze nebudu spat sam. To i po tom prebalovani.Proste takove nevinne hry dospelych.

reagovat 19.5.2017 20:42 - Jan

Ja teda chodim uz po 3-4...

rád bych taky takové hry :-D

reagovat 23.7.2017 16:08 - jarda

Ahoj taky mam takovej problem a resim ro plenama a je mi 35let ale stidim se pred pritelkyni je to choulostive hlavne ve vstahu

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *