Počůrali jste se u lékaře?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.3.2008 10:06 - Monika

Potkal mě takový problém a docela by mě zajímalo, jestli jsem v něm sama nebo ne. Zažila jsem nedávno trapas. Byla jsem poslaná na urologické ultrazvukové vyšetření a při objednání termínu jsem byla instruovaná, že nejméně dvě hodiny před vyšetřením nesmím jít na malou. Jenže objednaný čas nefungoval, v ordinaci měli skluz, už to pro mne bylo hodně zlé. V čekárně jsem ještě vydržela, ale když na mě přišla řada, tak v ordinaci už to nešlo zvládnout a já se tam trapně počůrala. Sice mě sestra i paní doktorka uklidňovaly, že jsou zvyklé, ale přesto, bylo mi hrozně. Máte někdo podobnou zkušenost?

reagovat 20.3.2008 17:06 -

U lékaře ne, ale smíchy nesčetněkrát a kdekoliv.

reagovat 20.3.2008 19:13 - Jirka

Moniko, nic si z toho nedělej. Tohle je asi docela časté, aspoň zážitky na internetu to dokazují. Já bych to taky nevydržel. Ale zajímalo by mě, jestli se ti povedlo to zastavit, nebo to šlo všechno ven. A taky, co bylo po tom, protože z vyšetření asi sešlo a co hlavně, musela jsi pak v těch mokrých věcech na veřejnost. Všimnul si toho někdo a jaké byly reakce? Taková situace podle mě může dost zamávat s psychikou takto postižené osoby a může se třeba bát, že až půjde znovu na vyšetření, že to dopadne stejně.

reagovat 20.3.2008 20:01 - Monika

to Jirka: nešlo to zastavit vůbec, ten tlak předtím byl už bodavý, když jsem seděla, tak to ještě šlo, no ale po pár krocích do ordinace už se to nedalo zadržet. Ale vydržela bych to, nebýt toho opoždění, přišla jsem totiž na řadu až o hodinu později. Paní (nebo slečna spíš)doktorka se mi omluvila, měli tam nějaký akutní případ předtím a tak se všechno posunulo. Chtěla jsem vydržet, protože objednací lhůty jsou skoro dva měsíce, příště se už na to samozřejmě vykašlu a půjdu na WC, protože takhle se vyšetření samozřejmě stejně nekonalo, protože na to je potřeba úplně plný měchýř. Jinak jsem moc na veřejnosti chodit nemusela, naštěstí byl doma táta a mohl pro mě přijet a hlavně mi přivést dlouhej kabát, protože jsem měla jen bundu. Takže aspoň to.

reagovat 20.3.2008 21:19 - Jirka

Moniko, to se ti nedivím, že to nešlo vydržet. Vždyť si to zadržovala o hodinu déle než jsi měla. Horší by asi bylo, kdyby se ti to stalo přímo při vyšetření. Jestli se tedy provádí vleže. Kdybys měla sukni, tak by asi moc mokrá nebyla, ale v téhle zimě si asi měla kalhoty a na těch to bohužel poznat je. Vím to sám moc dobře, jak je nepříjemné mít mokré nohavice, zvlášť když je venku chladno. Přeji ti, aby se ti už nic podobného nestalo a rozhodně si z toho nic nedělej. Třeba časem zjistíš, kolika holkám i klukům se stalo, že to někde neudrželi. Prostě se to stává. Horší je, když jsou tyhle nehody častější.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.4.2018 17:12 - Nikola

Taky jsem zažila u doktora velký trapas. Jako malá holka jsem se hrozně bála jehel. Byly jsme se školou na povinném očkování a z toho strachu a nervozity se mi začalo děsně chtít na velkou. Vůbec jsem to neovládla a pustila to rovnou v čekárně před všemi. Očkovaná jsem ten den z pochopitelných důvodů nebyla, ale zase jsem si vyrobila pěknou ostudu.

reagovat 12.4.2018 09:59 - Holky

To jste na špatný diskuzi. Je tu jedna tomuto tématu přímo vyhrazená.

reagovat 12.4.2018 11:56 - Steve

"Počůrali jste se u lékaře?"

Ne, proč??? Teda zatím ...

Chápu že se to může stát i při nečekané nějaké ukrutné bolesti atd. to bývá jako reflex. (např. i strachem apod.) to bývá i doslova posrání.

reagovat 12.4.2018 15:23 - Petra

Doporučuji přejít na téma pleny v dospělost,
jsou tam tak dva ,tři velice ochotní chlapíci co vám vysvětlí že nosit pleny je úplně normální a to pořád a všude a život bez nic nedává smysl.

reagovat 13.4.2018 13:26 - Tomáš

noo tak ja to pustil na urologii, měl jsem přijít na sono měchýře s plným močákem, vyšetření se opozdilo a pak doktorka brala nejdřív chlapy co na ni předtím klepali, že už nemužou vydržet,takže se čekání ještě prodloužilo, zatimco některé chlapy před vyšetřením přes konečník poslala vyčůrat, tak mi jen řekla ať dam lokty na lehatko a zasunula mi prsty do zadku a jak mackala prostatu tak sem proste poradnou davku pustil, doufam, že příšte už mě před vyšetřením přes konečnik pustí čůrat, ptal sem se znameho a ten říkal, že ho vždycky pošle, tak nevim proč mě nechala s plným močákem

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *