pocit osamění,tělesné postižení

Archiv příspěvků

reagovat 10.1.2018 14:24 - Eman

je to takové divné,jiné by...

No, do té doby, když jsem si myslel, že pojedeme na ten výlet jenom spolu, tak jsem byl pochopitelně připravený ten výlet zaplatit celý. S tím jsem od počátku počítal. No a na oplátku jsem si myslel, že bude ten sex. A myslel jsem, že ona to také tak chápe. Snad si proboha nemyslela, bych s ní jel a ještě to celé platil, pokud bychom měli oddělené pokoje.

reagovat 22.1.2018 09:37 - Honza

Já jsem také tělesně postižený a ženské vůbec neřeším. Jednou za měsíc si přes Annonci vyberu privát, zajdu tam a zaplatím si požadovanou službu. Ceny jsou cca 1.000 - 1.500 Kč, takže se to finančně dá zvládnout. A má to i tu výhodu, že si mohu vybrat slečnu, která se mi líbí. Díky tomu se v běžném životě vyhnu vnucování normálním ženským, sexuálnímu loudění a následnému odmítnutí z jejich strany a podobným trapasům. To, že chodím na priváty pochopitelně nikomu neříkám. Lidé v mém okolí stejně asi předpokládají, že žádné sexuální potřeby nemám. Myslím si, že je to přijatelné řešení dané situace.

reagovat 25.1.2018 15:00 - Emil

Já jsem také tělesně...

Honzo, myslím, že ty priváty jsou pro postižené chlapy asi jediným schůdným a úspěšným řešením. Vidím v tom samé výhody: Vybereš si slečnu a příslušnou službu a zaplatíš. Jsi uspokojený na nějaký čas. No a nikdo se o tom nedozví. Na normální zdravou ženskou se ani nepodíváš, protože ti sex nechybí. Tím se vyhneš odmítnutí, posměchu a ponížení. Spokojenost pak panuje na všech stranách.

Full Spectrum kurkumin

reagovat 14.2.2018 15:28 - Jarda

Já své postižení s přibývajícím věkem řeším čím dál tím méně. A ženské neřeším vůbec. Nikdy v životě jsem žádnou ženskou neměl. Čím jsem starší, tím méně věcí a lidí kolem sebe potřebuji. Lidé z mého okolí třeba stále řeší, proč nemám notebook. Jedna známá mi jej nabízela a ještě se cítila uražená, že jsem ho nechtěl ( tenhle příspěvek píši na počítači v práci ). Nebo, že mám starý mobil, který nic neumí. No, já to neřeším. Mám spoustu knížek, které bych ještě rád přečetl. Notebook nepotřebuji, ani nevím, zda v té místnosti, kterou mám pronajatou je internet. Až odejde můj starý mobil, už si další kupovat nebudu, stejně mi volají akorát prodavači kastrolů a podobných kravin. Před nedávnem mi praskla žárovka v lustru. Sám si ji nevyměním a vyměnit mi ji nemá kdo. Tak svítím lampičkou. Mě to nevadí. S lidmi se skoro nestýkám, nechybí mi. Vystačím si s pivem a knížkami. No a za pár let, až přestanu chodit úplně, půjdu do eldéenky a tam mi dají pampersky, do kterých budu srát. A v klidu tam počkám na smrt. Nemusím se za ničím honit, jako ti ostatní. Stejně není proč.

reagovat 9.4.2018 13:10 - Honza

Jsem od dětství tělesně postižený a tudíž také nemám žádnou přítelkyni. Nedávno se mi stala neuvěřitelná věc. Jedna známá se mi ptala, jestli mám nějakou ženskou. Odpověděl jsem, že už jsem na to rezignoval. A ona mi na to odpověděla, že jsem líný a rozmazlený. Přitom mi před pár lety, když jsem se o ženské ještě nějak snažil, tvrdila, že se snažit nemám, že by mne stejně žádná nechtěla. Taková drzost!!! Co vlastně po mne to okolí chce? Když se snažím, je to špatně. Když se snažit přestanu, protože to nemá žádný výsledek, taky špatně.

reagovat 16.4.2018 16:51 - Jan3:16-18

Ježíš je tu ,aby vám přinesl naději.Vim co říkám.Me pomáhá stále denně vše překonávat v jeho síle.Nemusite vůbec nikam chodit.Zadne církve nic.Staci ho jen přijmout pozvat ho do srdce. A vše co vás trápí mu říct. Čtěte Bibli evangelium z počátku ,ať ho poznáte , proč přišel.Buh existuje ,je to náš Otec , Tatínek , který obětoval za tvé i mé Hříchy celého Světa ,svého Syna ,aby nás vykoupil do nového Života.Staci si Bibli stáhnout zdarma na Google Play. Je jich tam dost, do mobilu.

reagovat 16.4.2018 16:57 - Jan3:16-18

Kdo by chtěl vědět víc o Kristu , ráda pomůžu a povím mu víc. Kontaktujte mě...na renata-stepankova@centrum.cz Ale nehodlám se věnovat komukoliv kdo by jen urážel ,nebo se vážně nezajímal víc co víše , píšu. Studuji Písmo svaté přes 20 let. A také mám vážný zdravotní problém.Takte vím co vás trápí
CMT. Mám.Drzte se a Bůh a vámi.

reagovat 16.4.2018 17:00 - ,

Kdo by chtěl vědět víc o...

Studuj taky češtinu.

reagovat 16.4.2018 17:37 - Jan3:16-18

Kdo by chtěl vědět víc o Kristu(víře) , ráda pomůžu a povím mu víc. Kontaktujte mě...na renata-stepankova@centrum.cz Ale nehodlám se věnovat komukoliv ,kdo by jen urážel ,nebo se vážně nezajímal víc co víše , píšu. Studuji Písmo svaté přes 20 let. A také mám vážný zdravotní problém.Takže vím co vás trápí
CMT diagnóza .Drzte se a Bůh s vámi.

reagovat 17.4.2018 06:30 - tak nám to ještě

Kdo by chtěl vědět víc o...

3x zopakuj, čím více pruhů, tím více Adidas.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *