pocit osamění,tělesné postižení

Archiv příspěvků

reagovat 28.9.2017 13:29 - A

K cemu fotky....k vydirani,jako důkaz nevěry ....a pokud bys byl důraznejsi,pak třeba take za účelem vezeni,hospitalizaci,umisteni do detencniho ústavu atp.mozna ,že by se našly i další důvody.Prekazis.....aha a proc....Já vím. ....aha.....Muže to tak byt....

reagovat 28.9.2017 13:32 - Vis

Ty co.Nezdrzuj se se mnou.......a .dej uz pokoj...

reagovat 28.9.2017 13:38 - Znicil

Jsi mne celý život. ...ten zbytek už ozelím. ..

Full Spectrum kurkumin

reagovat 5.10.2017 15:19 - Josef

Nejhorší na té osamělosti je ta nemožnost se na cokoliv těšit. Já když přijdu z práce, tak mám jenom dvě možnosti. Buď jdu do hospody a tam se ožeru. Ale sedí tam stále stejní lidé a vedou stále stejné kecy. No a nebo jdu z práce rovnou "domů" a tam sedím a čumím do zdi.

reagovat 5.10.2017 15:55 - Síma

Nejhorší na té osamělosti...

A Josefe, proč nezkusíš jít jinam než do hospody nebo doma nečučet do zdi, ale třeba se dívat na něco zajímavého na youtubku nebo si stáhnou nějaký pěkný film nebo přes net hledat nějaké nové přátele na pokec. Ale musíš mít i ty, co nabídnout. Jestli máš zážitky jen z čučení do zdi, tak to je pak asi s tebou horší komunikace. Lidi se baví o filmech, sportu, politice, svých zájmech, knihách...A to vše můžeš nasávat sám a pak se jít podělit mezi lidi - třeba i do té hospdy, kde jsou stále ti stejní lidé a vedou stejné řeči - můžeš zavést ty řeč na něco nového.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *