pocit osamění,tělesné postižení

Archiv příspěvků

reagovat 28.9.2017 13:29 - A

K cemu fotky....k vydirani,jako důkaz nevěry ....a pokud bys byl důraznejsi,pak třeba take za účelem vezeni,hospitalizaci,umisteni do detencniho ústavu atp.mozna ,že by se našly i další důvody.Prekazis.....aha a proc....Já vím. ....aha.....Muže to tak byt....

reagovat 28.9.2017 13:32 - Vis

Ty co.Nezdrzuj se se mnou.......a .dej uz pokoj...

reagovat 28.9.2017 13:38 - Znicil

Jsi mne celý život. ...ten zbytek už ozelím. ..

Full Spectrum kurkumin

reagovat 5.10.2017 15:19 - Josef

Nejhorší na té osamělosti je ta nemožnost se na cokoliv těšit. Já když přijdu z práce, tak mám jenom dvě možnosti. Buď jdu do hospody a tam se ožeru. Ale sedí tam stále stejní lidé a vedou stále stejné kecy. No a nebo jdu z práce rovnou "domů" a tam sedím a čumím do zdi.

reagovat 5.10.2017 15:55 - Síma

Nejhorší na té osamělosti...

A Josefe, proč nezkusíš jít jinam než do hospody nebo doma nečučet do zdi, ale třeba se dívat na něco zajímavého na youtubku nebo si stáhnou nějaký pěkný film nebo přes net hledat nějaké nové přátele na pokec. Ale musíš mít i ty, co nabídnout. Jestli máš zážitky jen z čučení do zdi, tak to je pak asi s tebou horší komunikace. Lidi se baví o filmech, sportu, politice, svých zájmech, knihách...A to vše můžeš nasávat sám a pak se jít podělit mezi lidi - třeba i do té hospdy, kde jsou stále ti stejní lidé a vedou stejné řeči - můžeš zavést ty řeč na něco nového.

reagovat 30.10.2017 15:17 - Standa

Já jsem celý život sám, a čím jsem starší, sám méně mi to vadí. Opakovaně jsem byl svědkem toho, jak ženská chlapa příšerným způsobem sekýrovala. A týkalo se to jak mladých tak starších párů. No a měl jsem dost. Tohle bych nevydržel ani minutu. No a i kdyby mne ta ženská nesekýrovala, nevím, co bych si s ní každý povídal. Vůbec si neumím představit jaké to je, s někým žít. A asi ani nechci. Nechápu, co na tom lidi vidí. Já jsem sám a když chci vidět lidi, tak jdu do hospody. Sice tam jsou jenom samí chlapi, a to stále stejné dršťky, ale zase mne tam nikdo nenutí chodit. A jinak sedím doma a čtu si. A při tom chlastám pivo z plechovky. Nikdo na mne nemluví, nikdo po mne nic nechce. Mám svůj klid. Opravdu nechápu, co vidí lidi na tom, aby žili s někým. K čemu je to dobré?

reagovat 30.10.2017 17:16 - Steve

Tak tak ... Každá mince má 2 strany.

Taky mi připadá že všechny ty ženský přemýšlí pouze o ZISCÍCH ... nějaká láska, to je až to poslední a vedlejší, u některých i divadýlko na chlapa.

reagovat 30.10.2017 17:18 - Steve

Nežli mít doma takovou a ještě se nechat sekýrovat a terorizovat, tak to pak radši žádnou a žít v osamnění - ač to taky není nic hezkého a taky to má nevýhody. Ideál není ani jedno ...

reagovat 2.11.2017 15:19 - David

Nedávno jsem si uvědomil, že osamělost v důsledku tělesného postižení má bohužel i praktické dopady. V naší čtvrti nedávno otevřeli thajskou restauraci. Docela rád bych se tam vypravil. Mám pár známých žen, tak jsem jim navrhl, zda by tam nechtěly zajít. Podle očekávání všechny reagovaly buď vyhýbavě nebo odmítavě. Asi by každá tu návštěvu té restaurace se mnou považovala za rande, nebo co. No a pravda je, že na mne asi žádná ženská není zvědavá. No a sám do té restaurace nepůjdu. Připadal bych si tam sám jako idiot. Takže si na thajskou kuchyni nechám zajít chuť a místo toho si koupím domů kus salámu, chleba a otevřu si pivo. A takhle je to u mne se vším.

reagovat 6.11.2017 15:43 - Honza

Já jsem také tělesně postižený a v důsledku toho jsem také nikdy nepoznal žádný vztah. Nicméně na celoživotní samotu jsem si již zvykl. Co mi taky jiného zbývá. Můj problém spočívá v tom, že mne mé okolí celí život do něčeho nutí. Zejména mne nutí k tomu, abych dělal kariéru. Tak každému odpovídám, že není pro koho se snažit. A oni odpovídají, abych se snažil pro sebe. Což je sice krásné, ale úplně k hovnu. A k čemu mi budou peníze, když po mé smrti stejně padnou státu jako odúmrť a nebo je možná zdědí nějaký můj bůhví jak vzdálený příbuzný, kterého ani neznám.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *