pocit osamění,tělesné postižení

Archiv příspěvků

reagovat 18.7.2017 12:19 - A

Ne, moc zkušeností se...

kolik ti je Kamile? Špatné dětství,tak to vždy zanechá nějaké následky.Ale já věřím,že jednou si určitě najdeš nějakou hodnou holčinu.Zkus třeba i nějakou seznamku,na rovinu napiš,že jsi plachý a je spousta holek,co bude ráda za hodného kluka.

reagovat 18.7.2017 12:34 - Kamil

kolik ti je Kamile? Špatné...

No, mě už je 40 let, ke všemu mám dětskou mozkovou obrnu, špatně chodím, takže si myslím, že jsem téměř bez šance na seznámení. Někdy se dívám do Annonce, do té rubriky Tělesně postižení, ale pokud se tam vyskytne nějaká ženská, tak je vysoce nad 60 let. Tak snad v příštím životě budu mít větší štěstí. Ale při mé smůle si myslím, že se narodím jako buzerant :D.

reagovat 18.7.2017 18:38 - Tak

No, mě už je 40 let, ke...

aspon humor ti nechybí.Musíš si věřit a moc se nesnažit,protože většinou potkáme,když to nečekáme.

Full Spectrum kurkumin

reagovat 19.7.2017 15:48 - Kamil

aspon humor ti...

To je přesně ono, hlavně se nesnažit. Musel by to být obrovský trapas někde se vnucovat. Nechat tomu volný průběh. Ale když se nic neobjevilo doposud, tak pochybuju, že se na tom něco změní v budoucnu.

reagovat 19.7.2017 15:51 - Je

To je přesně ono, hlavně...

to přesně tak,jak píšeš.Jak člověk moc chce,nikoho nepotká,vždy,když to budeš nejmín čekat.Od seznamek nemůžeš čekat zázrak,ale pravda je,že kdo to zkouší stále a dokola,tak to by bylo,aby se nezadařilo a jednou se to nepovedlo.Pravda ale je,že seznamky já moc nemusím,tak nějak se seznámit přirozeně,třeba přes kamarády.

reagovat 19.7.2017 16:04 - Kamile,

jestli rád čteš,chceš reálný příběh seznámení po internetu,pak moc doporučuji knížku: Život,net a seznamka.Napsal jí Roman Procházka.Napsal dva díly a je to opravdová realita,jak to na seznamkách chodí.I on vlastně hledá dodneška,hi,hi.Je to knížka,u které se moc zasměju,ale i u které mám i slzy v očích.V závěru ho ale vnímám,že tam u něho je nějaká chybička a myslím,že až po dlouhých letech jsem přišla na to,která.

reagovat 19.7.2017 16:04 - Kamile,

jestli rád čteš,chceš reálný příběh seznámení po internetu,pak moc doporučuji knížku: Život,net a seznamka.Napsal jí Roman Procházka.Napsal dva díly a je to opravdová realita,jak to na seznamkách chodí.I on vlastně hledá dodneška,hi,hi.Je to knížka,u které se moc zasměju,ale i u které mám i slzy v očích.V závěru ho ale vnímám,že tam u něho je nějaká chybička a myslím,že až po dlouhých letech jsem přišla na to,která.

reagovat 19.7.2017 16:12 - Pája

to přesně tak,jak...

S jakými seznamkami máš zkušenost ? Ráda budu vědět kterým se vyhnout . díky .

reagovat 19.7.2017 18:19 - X

Existuje nějaká seznamka pro lidi se zdravotními problémy?

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *