pocit osamění,tělesné postižení

Archiv příspěvků

reagovat 19.7.2017 15:48 - Kamil

aspon humor ti...

To je přesně ono, hlavně se nesnažit. Musel by to být obrovský trapas někde se vnucovat. Nechat tomu volný průběh. Ale když se nic neobjevilo doposud, tak pochybuju, že se na tom něco změní v budoucnu.

reagovat 19.7.2017 15:51 - Je

To je přesně ono, hlavně...

to přesně tak,jak píšeš.Jak člověk moc chce,nikoho nepotká,vždy,když to budeš nejmín čekat.Od seznamek nemůžeš čekat zázrak,ale pravda je,že kdo to zkouší stále a dokola,tak to by bylo,aby se nezadařilo a jednou se to nepovedlo.Pravda ale je,že seznamky já moc nemusím,tak nějak se seznámit přirozeně,třeba přes kamarády.

reagovat 19.7.2017 16:04 - Kamile,

jestli rád čteš,chceš reálný příběh seznámení po internetu,pak moc doporučuji knížku: Život,net a seznamka.Napsal jí Roman Procházka.Napsal dva díly a je to opravdová realita,jak to na seznamkách chodí.I on vlastně hledá dodneška,hi,hi.Je to knížka,u které se moc zasměju,ale i u které mám i slzy v očích.V závěru ho ale vnímám,že tam u něho je nějaká chybička a myslím,že až po dlouhých letech jsem přišla na to,která.

Full Spectrum kurkumin

reagovat 19.7.2017 16:12 - Pája

to přesně tak,jak...

S jakými seznamkami máš zkušenost ? Ráda budu vědět kterým se vyhnout . díky .

reagovat 19.7.2017 18:19 - X

Existuje nějaká seznamka pro lidi se zdravotními problémy?

reagovat 24.7.2017 10:51 - Radek

Jsem také tělesně postižený a ani já jsem nikdy neměl žádnou přítelkyni a pochopitelně ani sex. Nikdy jsem se ani nezkoušel seznámit, protože jsem z toho měl vždy obavy. Ale proč o tom píšu? Chtěl jsem se zeptat, jak se pozná, že by třeba nějaká žena měla o konkrétního mužského zájem? Všude slýchám o nebezpečí sexuálního harašení, a tak ani nevím, zda a jak se dá normálním způsobem seznámit.

reagovat 24.7.2017 11:02 - Především

Jsem také tělesně...

musíš hledat ve stejných vodách.Nevěřím tomu,že bys žádnou nenašel,akorát ty jako zdr.postižený nehledej zdravou ženu,ale nejlépe také těl.postiženou.

reagovat 24.7.2017 11:23 - Radek

musíš hledat ve stejných...

No hledat mezi zdravými ženami by mne opravdu nikdy nenapadlo. Občas se dívám do Annonce do příslušné rubriky, ale tam je drtivá převaha chlapů, kteří hledají ženskou. Pokud tam nějaká ženská je, tak je jí většinou přes šedesát let. Tak si asi budu muset ještě nějaký čas počkat, než najdu tu správnou k sobě. Ale mě to nevadí. Kdo si počká, ten se dočká...

reagovat 24.7.2017 13:13 - Určitě

No hledat mezi zdravými...

se to jednou povede.A většinou právě nacházíme,když to nejmín čekáme.

reagovat 24.7.2017 13:36 - Radek

se to jednou povede.A...

No a kdyby se to nepovedlo v tomhle životě, tak se to třeba povede v příštím životě. Jak už tady někdo několikrát psal, úplně nejhorší, co člověk může udělat je to, když se někde někomu vnucuje. Je to fakt trapné. Člověk musí mít soudnost a vyrovnat se s tím, že určité věci jsou mu navždy zapovězené. Dodnes si vzpomínám na to, jak spolužáci se spolužačkami, když si chtěli hrát na doktory, tak já jsem se toho nikdy nezúčastnil, protože mě vždycky napřed vyhnali. Tehdy mi to bylo strašně líto. Dnes už to celkem chápu, ale ten pocit studu a trapnosti přetrvává i po těch 30 letech. Je to trošku smutné, když si uvědomím, že celý život přicházím o hezké věci, které jsou pro ostatní tak běžné, že je ani nevnímají.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *