Pocení rukou

Archiv příspěvků

reagovat 17.7.2011 11:42 - Jarda

Hele na ruce je nejjednodušší zajít si na botox nebo si pořídit iontoforézu, já vyzkoušel obojí. Botox za ruce počítej tak 10.000,- a 4-5 měsíců klidu. Teď zas používám iontoforézu, je to přístroj, kterej použiješ 1-2krát do měsíce a ruce jsou v klidu napořád (teda dokud se přístroj nerozpadne, ale zatim drží:), stálo mě to 7.700,-, jinak já to používám i na nohy, tam tenkrát botox kvůli ceně nepřicházel v úvahu, protože se ho musí používat víc za což samozřejmě zase platíš. Tyhle 2 věci tě toho zaručeně zbaví. Jo ten přístroj se jmenuje electro antiperspirant, normálně přes google to najdeš, mam pocit že na to teď dávaj i 50 dní na vyzkoušení nebo tak něco. Držim palce potivci, čao.

reagovat 19.7.2011 12:31 - Adam

Hele na ruce je...

Ten elektroantiperspirant prodává nějaká záhadná firma. Pokud vím, tak nemají žádné klinické zkoušky na tento přístroj.Bez nich ten přístroj může být nebezpečný. A docela mám strach, že když si zařízení objednám, tak dostanu už použité.
Doporučuji hledat pouze ty iontoforézy, které jsou řádně odzkoušeny. Já používám Idrostar a jsem spokojeny Adam

reagovat 26.7.2011 22:16 - Jan Mahdal

Cena Idrostar je POUHÝCH 7150 Kč. Více na www.pharmabiotech.cz. Idrostar je zdravotnický prostředek s rozsáhlými klinickými studiemi s perfektními výsledky a je naprosto bezpečný. Nevím, jestli nová česká firma uvádí přístroj, který je bezpečný a má vůbec kontrolované klinické studie. Přece jen používá el. proud. Já bych vsadil na osvědčenou kvalitu francouzského výrobce. Jan Mahdal

Bio Konopný protein

reagovat 4.8.2011 22:01 - Jarka

Ten elektroantiperspirant...

Nevim Adame odkud jsi, ale máš názor, jak vesničan. Kámoška měla s pocením hrozný problémy, dokonce několik chlapů jí kvůli tomu nechalo. A minulej tejden si objednala ten Electro Antiperspirant a už teď je má o dost sušší. Já osobně jsem to u ní taky zkusila a všechno v pořádku... Pořád je to jenom na baterky, tak co by mi to udělalo? Tak příště až budeš chtít o něčem, co jsi nezkusil rozhlašovat takový názory, tak si to nejdřív zkus. ČAU!

reagovat 7.8.2011 14:48 - Ivan

To Jan Mahdal: Jak můžeš říkat o firmě Hightech Development, která má přes 100 zaměstnanců po celým světě, záhadná, ty mě fakt bavíš:-D spamuješ tady diskuze jak blázen, už jsem tě nahlásil? Radši se koukni na jejich stránky, pak na svoje (který jsi neúspěšně obšlehnul) a šoupej nohama, každej ví, že francouzi umí vyrobit pořádně jenom víno. A jen tak mimochodem, víte že pharmabiotech má sídlo ve virtuálním kanclu v Praze kde nikdo nesedí? Jinak přímo na stránkách elektro antiperspirantu jehož jsem šťastným uživatelem najdete všechny ty certifikáty, o kterejch tady ten spamer jen píše. Fuj ty si mě naštval, ale oni si s tebou už správci diskuzí poradí!

reagovat 17.8.2011 16:47 - Ivana Dubská

:-) Kucí tak už se nehádejte, je fakt že mě taky electro antiperspirant moc pomohl od zpocených rukou a rozhodně bych ho koupila znova;-)

reagovat 2.9.2011 18:26 - Bětka

Ahoj,je mi 13 let a už se mi ruce potí přes půl roku,mamince jsem se to ještě neodvážela říct,protože je to trapné a já ani nemám příležitost protože je věčně zaneprázdněná,bojím se někomu podat ruku,když jsem ve stresu je to hrozné!Ale doufam že se překonam a řeknu jí to protože je to vážně hrozné...a těm co se potí ruce mi určitě rozumějí jak se strašně cítí...jsem ledová i když je venku teplo,ted už se potim i na nohou..:'( mam z toho fakt špatnou nálad a těm co se ruce nepotí tak si klidně můžou říct že je to kravina ale neni !! :'( nevim co mám dělat..:(

reagovat 7.9.2011 13:53 - romana

:-) Kucí tak už se...

ahoj všici co jste vyzkousely electro antiperspirant,muzete mi poradit jesi ho opravdu koupit jelikoz to neni levna zalezitost,me je 32let a ruce i nohy se mi poti od mala trapim se tim dodnes a nevim co uz i driclor mi nepomaha,ted sem se docetla o tomhle pristroji a vaham jesi ho koupit tak prosim piste jesi opravdu pomaha diky.

reagovat 8.9.2011 07:37 - Jiřina

ahoj všici co jste...

Ahoj Romano, já jsem si Electro Antiperspirant koupila na splátky, je to jenom 399 Kč měsíčně.
Já osobně jsem ráda, že jsem do tohoto přístroje investovala.
Mám ho 2 týdny a už ani kapička, takže velikánská spokojenost :-).

reagovat 8.9.2011 07:40 - Martina

Ahoj,je mi 13 let a už se mi...

Bětunko, neboj se to mamce říct. Jestli se potíš tak moc, jak píšeš, tak to už je nemoc zvaná hyperhidróza, to se můžeš dočíst i tady: www.hyperhidroza.cz. Je tam mnoho informací a možností, jak tyto problémy omezit.
Hodně štěstí a neboj se :-)

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *

Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR

Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Zdravotní potíže > Pocení rukou

registrace | přihlásit se