Na plovárnu nahoře bez

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.1.2007 12:12 - Lenka Nadrová

Ahoj holky, zajímalo by mě jaké máte zkušenosti s koupáním nahoře bez. Nemyslím někde u moře, ale třeba i tam, kde je trochu těsněji. Já to už párkrát zkusila a i když bylo vidět, že některý chlapy to proklatě rajcuje, celkem si nic nikdo nedovolil.

reagovat 6.1.2007 19:41 - Martin

Lenko jen tak dále vždyť je to tak krásné,když žena ukáže své vnady.

reagovat 8.1.2007 11:10 - Lenka

Martine, zajímaly mě názory dívek! Ale když už ses ozval, mohu se optat - máš z toho taky erekci, nebo se ti to jen zkrátka líbí?

Lenka.Nadrova"seznam.cz

reagovat 8.1.2007 13:52 - Iva

Já se opaluji nahoře bez už několik let.Nikdy se mi nestalo,že by někdo vyloženě obtěžoval.Když vidím jak někdo pokukuje a má moje sympatie,tak ho nechám koukat a dám mu pohledem najevo,že vím,že kouká.Když to je ale nějakej humusák,nebo puberťáci co mají poznámky,tak se otočím na břicho a ono je to za chvilku přejde.

Jednou mě balil kluk,asi kolem 20,moc hezkej,bylo vidět,že by s ničím neměl problém :-)

Já byla jak tajemnej hrad v karpatech,trošku jsem flirtovala,ale jinak na tohle nejsem-nikdy bych si takhle nedala schůzku.

Kdyby věděl kolik mi je a že jsem v té době byla ve druhém měsíci se svým 3 dítkem,tak by asi koukal.:-)Jelikož mám dar po mámě,že rozhodně nevypadám na svůj věk.

Starší děti byli na prázdninách,manžel v práci a já se slunila na písáku.

Jenže takovýhle pokukování fakt musí trvat chvíli,pak už to beru jako obtěžování.

reagovat 9.1.2007 13:45 - pro telátko Nadrovou

Mám děsně velikou erekci,postaví se mě i bradavky na prsou,oči lezou z důlků,když otevřu lednici a spatřím tam svoje oblíbený žrádlo.Na tvoje kozy pouštím bobana.Arcikaňour Fanda z písníku,jinak na holky šahám rád

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.10.2017 07:50 - Roman

Chodit na koupálku nebo na pláži nahoře bez to je v pohodě, k tomu se odhodlají i ty stydlivější. Když naše známá chodila po pláži bez tak moje žena vršek okamžitě sundala také protože ji to přišlo trapné. V klidu chodila před cizími muži s prsama venku a to ona je velká stydlivka.Já jsem dolnák, takže mně to je jedno. Ale líbí se mi když ženy pod průsvitné halenky nebo šaty nenosí podprdu. Jsou jim vidět nadra a bradavky. Není to tak že bych začal slintat a hned mi stál. v tomto směru to se mnou nehne , ale líbí se mi to na pohled a takové ženy obdivuji, tam už je třeba odvaha.

reagovat 19.10.2017 09:37 - Jarda

Jak říká kamarádka, vždyť jsou to jen kozy.

reagovat 8.1.2018 14:35 - Andrea

Vy si holky myslíte že s výma kozama oslníte .Kozy má polovička populace a většinou doma ženský se nestydí a kozy neskrývá.

reagovat 11.1.2018 12:02 - Andrea

Moje mamka má tak velkého poštěváka že jí je zřetelně vidět i přes plavky.

reagovat 11.1.2018 13:10 - ( . )( . )

Dámy nezapomeňte, že na plovárnu musíte pokud máte větší kozy jak E mít sebou zbrojní pas! Ty už jsou nebezpečné jako nabytá zbraň a mohly by jste s nima někomu ublížit!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *