Plný invalidní důchod

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.11.2005 10:05 - Láďa

Přeji všem hezký den! Píšu dotaz za svého tatínka: "Jsem padesátiletý muž, od 24 let trpím zažívacími a trávícími problémy (hubnutí, zvracení, průjmy). V 31 letech mi byly operovány části tenkého střeva a půl tlustého střeva a později ve 45 letech mi byl operován žaludek (odstraněno 2/3 žaludku), kde histologicky byl potvrzen M-crohn. Žádal jsem o plný invalidní důchod, ale byl mi přiznán použe částečný invalidní důchod. Prosím pacienty podobně postižené o zkušenosti se žádostí o plný invalidní důchod. Předem děkuji."

reagovat 2.11.2005 13:48 - Šarik

Za tohoto režimu se dávají plné důchody POUZE cigánům a feťákům. Posudkář ti akorát řekne, že chodit můžeš, tak do práce dojdeš a ruky máš, tak tam s nimi můžeš pracovat. Jiní jsou na tom hůř a taky pracují a ještě si mladý na důchod.... Je vidět, žes v této věci naprostý panic a nemáš bohaté zkušenosti s posudkáři tak jako řada lidí na tomto fóru.
Tady http://www.mvcr.cz/sbirka/1995/sb56-95.pdf
si nalistuj přílohu zákona 207 a podívej se co by ti muselo být abys ten důchod dostal.

reagovat 3.1.2007 19:38 - jIŘINA

Prosím má někdo zkušenost s invalidním důchodem a leukémii.Mám na něj nárok.

reagovat 21.1.2007 19:38 -

Pokud doložím veškerou dokumentaci na OUSZ za jak dlouho si mě pozvou před komisi a jak to tam probíhá.Máte někdo zkušenosti napište.

reagovat 22.1.2007 09:31 - markéta

U mne to trvalo měsíc.Seděla tam jedna lékařka a zapisovatelka.Pouze se mne zeptali zda beru léky na bolest,pak mi řekli že v mém případě mi to určitě schválí.Ale dodali že diagnozu na plný důchod sice mám ale né věk.Prý jsem moc mladá tak mi ho dali na rok možná prý dva.Pak mi zůstane částečný.Jsem po operaci páteře.Mám šrouby.Poroce stále chodím o fran. holi.Stále špatně cítím levou nohu.O bolestech nemluvím.Tudíž ponaučení.Pokud jseš ve věku do 40let.Nečekej že ti důchod nechají.Podle mne na leukémii bys nárok měla mít.Můj syn má neurofibromatozu a důchod bere. Přesto že ho nijak neléčí pouze časté kontroli v motole na onkole neurologii atd...Držím ti moc palečky .drž se ajdi do toho.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 31.10.2017 10:15 - 22

Zoufalka
Mluví z něho závist a vztek, že on musí makat a invalidní důchodci se válí doma, berou tisíce a přitom by mohli klidně do práce.Ubožák.Všem důchodcům přeji - užívejte si a na ostatní kašlete!

reagovat 1.11.2017 00:13 - Steve

stejně si moc nepískaj ... peněz velmi málo + k tomu ty všemožný bolesti a stavy. Ne, nezávidím to ani trochu ... radši zdravej a makat jako brok. Vážně.

Cikáni, neschopní nebo lenoši - to už je kapitola zase jiná. Tam platí jedině bič a zrušit dávky.

reagovat 1.11.2017 01:12 - arielka

Není zde lékař? Potřebuji intravenózně uspat. A probudit se tak za měsíc.

reagovat 18.5.2018 16:25 - Ppavel

Rozhodování komisí je...

Me jako zednikovi hrozi to stejne co zamecnikovi.Samozrejme privydelat se da vzdy treba i na vratnici,ale ta aktivita telu bude chybet.Je mi teprv 49.

reagovat 18.5.2018 21:32 - Petr

Me jako zednikovi hrozi to...

Teď je naštěstí práce dost, nejsou lidi, takže s tím přivyděláváním je to dobré. Nemusíte jen na vrátnici.
Navíc firmy, pokud zamněstnají invalidu, mají určité výhody.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *