Plíseň na kvašákách

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.8.2011 10:57 - Ladislav

Dobrý den, na okurkách (kvašákách)se asi vytvořila plíseň,je to takový bílý povlak,přirovnal bych to k malé vrstvičce vaty,barva skoro bílá.Foto mohu poslat,když mi dáte mail.Je to plíseň?Takže celou sklenici vyhodit?

reagovat 22.8.2011 16:23 - Bedřich Trávníček

Určitě to bude plíseň a jak jsi je dělal v nálevu nebo klasicky v soli ? Jestli v nálevu tak se ti tam může udělat i pěna. A to můžeš rovnou vyhodit.

reagovat 23.8.2011 11:30 - ???

Dobrý den, na okurkách...

tvoje problemy bych chtel mit. obzvlast na diskuznim foru, kde se resi rakovina a podobne veci. opravdu moc dulezite kvuli zasranejm okurkam zalozit novy tema. nejsi snad svepravnej? to je jasny ze to musis vyhodit.

reagovat 23.8.2011 11:38 - vokurky

Nech ho, má okurky poprvé v životě si chudák založil okurky, kvašáky a ty ho spereš že to není k věci že to není rakovina, má to o hodně jednoduhé, buď je umyje nebo je vyhodí, tak mu poraďme, vo co de????

reagovat 23.8.2011 11:44 - fuj.

jo tak umyje. ty budeš z těch, co napůl plesnivou broskev okrájí a zbytek sežerou, fuj.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.8.2011 12:21 - ;-)

neumíš se vyjadřovat. vrať se na základku.

reagovat 23.8.2011 12:32 - Profesor fuj

neumíš se vyjadřovat....

Milý Pane s potěšením a kk Vám s úpřímnou úctou a radostí píši tento text pro Vám přijatelným způsobem, jelikož Vás vždy zraní jakékoliv interpukční znaménko, nebo špatně vyjádřený vykřičník, nebo hrozné až k zoufalství vyvolávající pravopisné chyby a tudíž a tak jsem zapochybovala, zda asi ve Vás taky nevyvolávají snad i nějaké závratě, tak se budu snažit psát učebnicově předepsaně českým jazykem, doufám že jste alespoň nějaký profesor češtiny a jestli ne tak TY BLBe BLBÝ JSI VE SVE CHYTROSTI NEPOCHOPIL ŽE SI Z TEBE DĚLÁM PRDEL!!!!!

reagovat 23.8.2011 12:39 - Jsi ubohá.

Už aby ti skončily prázdniny a měla jsi něco užitečného na práci.
P.S. Pokud to, co jsi stvořila, je podle tebe češtinářsky správně, vypovídá to o tvé úrovni.

reagovat 23.8.2011 12:50 - uč se hochu

Komu není shůry dáno a apatyce nekoupí, nechápeš jen meleš svoje pitomosti, pro mě je teď docela užitečné zjistit že v našem národě existuje ještě mnoho pitomců a blbů, kteří si myslí že mají nějakou prý úroveň, ale ví vůbec oni co to úroveň je???A toto zjištění je pro mě dolcela dobrá diplomová práce, ale to ty nepochopíš o čem to teď píšu, a diplomová práce je slovo, jako přirovnání, neber to že něco píšu,ale to ty nepobereš, to ti hlava stejně všechno nepobere, tak O.K. Měj se hezky krasavče

reagovat 23.8.2011 12:52 - :-)

Ahoj, chytrulko.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *