Plenky v pubertě

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.8.2011 19:07 - Kamča

Ahoj, ráda bych založila to téma pro všechny, kteří museli nebo musí v pubertě z důvodů počurávání nosit plenky. Samotnou mne zajímá, jak moc časté tohle je. Já se začala asi ve 12 letech počurávat do postele, postupně asi i tím stresem z toho nehody přibývaly, když jsem šla do prváku na střední, už jsem plenky musela nosit i přes den. Naštěstí to začalo později odeznívat, v 18 už jsem je zase nosila jen na noc a na vysokou už ani to ne, díky bohu. Ale i tak to rozhodně díky tomu handicapu nebylo snadné dospívání. Zajímalo by mne, jak to zvládali ostatní.

reagovat 8.8.2011 19:57 - Kamča

A protože jsem samozřejmě nejdřív pár diskuzí s tímto tématem přečetla a všechny jsou strašně zaplevelené místními "neřády", chtěla bych všechny moc poprosit, aby zde psali jen rozumní, slušní a inteligentní lidé, ano? :-) Takže prosím nepište sem své erotické fantazie, své vymyšlené zážitky ani tady nechtějte po každé holce mail, tohle není seznamka ani slet úchylů, jen vážně myšlené téma o nošení plenek ze zdravotních důvodů, ne ze záliby. Děkuju :)

reagovat 8.8.2011 20:21 - John

Dáš mi mail?

reagovat 25.10.2011 14:02 - mm

plienky patria k zivotu,nieje nikde napisane ze je to iba otazka malickych deti,alebo starych ludi,ja nosiem tiez plienky,vacsinou na noc,pomocujem sa obcas,riesil som to z mojou doktorkou,nic tragicke na tom nevidi,ked sa to da riesit plienkou a pokoj.

reagovat 11.4.2013 15:51 - Martin

Tak mě je 17 a plenky musím nosit z důvodu zdravtních problému taky ale od mala, doktoři mi slibují v 19 operaci ale musí se prý vyvinout prostata...je to teda hrozné..Už abych měl cca těch 19 a všechno bylo okay :)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.1.2018 19:13 - .

je toho tady málo

reagovat 19.1.2018 18:16 - Michal

Michale to neres, te doktorce...

Nejde o to, ze bych je dostával rad.. Stydím se o tom mluvit jen s mamkou. Mam přítele, ale ten o mých nehodách zatím neví.. Za tu dobu, co jsem sem psal jsem se počůral parkrat, ale podařilo se mi to skryt.. Bohužel jednou to došlo až k větší nehodě, kdy jsem se uz pokakal.. Díky bohu to nikdo neví. Jen jsem musel hrozne smrdět..
Ale plenky proste..

reagovat 20.1.2018 11:01 - Romana

Moje žena nosí pleny od 12...

Já bych ji určitě nevodila k lékaři. Opravdu by jí to mohlo hodně psychicky přitížit. Ale je řešení - konstituční homeopatie. Najít homeopata - klidně i kvůli nějakým jiným zdravotním problémům, které má nebo bude mít, plínky nemusí být někde zmiňovány. Konstituční homeopatie neřeší počůrávání jako symptom, ale řeší člověka jako celek. Jsou případy, kdy člověk vyhledá terapeuta třeba kvůli opakovaným angínám nebo ekzému a po konstituční homeopatické léčbě mu zmizí i jiné příznkay, které původně vůbec neřešil - třeba různé zlozvyky, negativní nálady, úzkosti atd.Též je časté, že se lidé začnou třeba více o sobe dbýát, lépe se oblékat... Prostě dojde k zharmonizování celé osobnosti. Je však nutné najít zkušesného terapeuta konstituční homeopatie a v léčbě nějaký čas vytrvat.

reagovat 20.1.2018 11:27 - Tom

Já bych ji určitě nevodila...

A nechcete se toho ujmout třeba vy ?

reagovat 20.1.2018 13:02 - Romana

Ne nechci, ale můžu pomoci s návodem, jak nějakého dobrého homeopata najít - http://www.homeopathy.cz/index.php/registrovany-homeopat Zde si můžete přečíst jaký je rozdíl mezi registrovaným homeopatem a homeopatem, který má jen nějaký kurz. No a pak stačí hledat v blízkosti svého okolí.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *