Plenky v pubertě

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.8.2011 19:07 - Kamča

Ahoj, ráda bych založila to téma pro všechny, kteří museli nebo musí v pubertě z důvodů počurávání nosit plenky. Samotnou mne zajímá, jak moc časté tohle je. Já se začala asi ve 12 letech počurávat do postele, postupně asi i tím stresem z toho nehody přibývaly, když jsem šla do prváku na střední, už jsem plenky musela nosit i přes den. Naštěstí to začalo později odeznívat, v 18 už jsem je zase nosila jen na noc a na vysokou už ani to ne, díky bohu. Ale i tak to rozhodně díky tomu handicapu nebylo snadné dospívání. Zajímalo by mne, jak to zvládali ostatní.

reagovat 8.8.2011 19:57 - Kamča

A protože jsem samozřejmě nejdřív pár diskuzí s tímto tématem přečetla a všechny jsou strašně zaplevelené místními "neřády", chtěla bych všechny moc poprosit, aby zde psali jen rozumní, slušní a inteligentní lidé, ano? :-) Takže prosím nepište sem své erotické fantazie, své vymyšlené zážitky ani tady nechtějte po každé holce mail, tohle není seznamka ani slet úchylů, jen vážně myšlené téma o nošení plenek ze zdravotních důvodů, ne ze záliby. Děkuju :)

reagovat 8.8.2011 20:21 - John

Dáš mi mail?

reagovat 9.8.2011 08:39 - Kalousek

Je třeba ty Vaše plenky a požitky řádně zdanit. Uveďte tady svůj e-mail a budete kontaktována fin. úřadem.

Děkuji Kalousek

reagovat 25.10.2011 14:02 - mm

plienky patria k zivotu,nieje nikde napisane ze je to iba otazka malickych deti,alebo starych ludi,ja nosiem tiez plienky,vacsinou na noc,pomocujem sa obcas,riesil som to z mojou doktorkou,nic tragicke na tom nevidi,ked sa to da riesit plienkou a pokoj.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.12.2016 17:31 - Pavla

Od 13 let a asi ještě dlouhodobě bude je nosit.

reagovat 22.1.2017 05:39 - Karel Lukáš

Je třeba ty Vaše plenky a...

Kalousku Kalousku nemám ani na housku.

reagovat 22.1.2017 05:41 - Karel Lukáš

DryNites jsou uz podle nazvu...

Nechceš si se mnou psát přes skype? Můj skype je karel.lukas4.

reagovat 10.8.2017 23:50 - Petr

Ahoj nevim co to ma znamenat ale asi 5 jsem se rano probudil a byl jsem počurany coz jse me nestavalo vždycky jsem to poznal kdy jsem mel jit na zachod v cera jsem se počur venku mezi lidmy prosim poradte co mam delat , k doktorce jse me nechce nobo spis se stidim.

reagovat 7.10.2017 16:50 - ONA

Tak náš syn jse stále pomocuje u lékaře jsme sním byli a ani lékaři jsi s ním neví rady bere jsi ce léky mirin jse to jmenuje myslím ale stejně je vždy ráno mokrý. a tak jsem musela zas vytáhnout hold plenky látkové a dávám mu 2 přes den a na noc radši 4 pleny a gumové kalhotky suprima nedávno jsem je musela objednat ty malé co mu zbylí tak buď mu nejsou nebo jsou roztrhle přes den je nemusí mýt ale říká jsi o ně sám jen o vykendu zbyli nám některé 70x70 až 80x80 a ještě mu jsou takže nikdy po dítěti když skončí s plenkami tak nikdy nevyhazovat nebo prodávat nevíte kdy jse budou hodit.Do školy je nenosí jen doma a když přijde domů tak chce už plinu a já mu říkám že do večera času dost zatím vždy až po večeři jse muzez pomalu vyslect do naha to vždy dostane 4 pleny a gumové kalhotky suprima a punčocháče ale nikdy má jen pleny a gumové kalhotky suprima bez punčocháčů jelikož mu je kolem 13 let tak do půlnoci musí být prostě prebalen a do rána spokojeně spí jsice s roztazenimy nohami ale co jse dá dělat prát denně pomocenou postel jse už nedá jsice zas Peru pleny ale těch není tak dost občas dostane i jednorázové pleny které jsi kupují sama XS junior které mu jsou dobře padnoucí.ale vždy když leží na posteli tak má pod sebou přebalovací podložku mám připravené 4 složené pleny na široko a vemu ho Pod koleny nadzvednutí ho a pleny dám pod něj a pak prelnu mezi nohy ale nejdříve ještě zapudruji a pak kalhotky suprima zavazovaci na šňůrky a k těm jednorázovým plenkám buď dovnitř dávám látkovou plenku nebo přes ní stalo se že jí už procural na skrz ... ...A ať jsi říká co chce já jsi mému synovi můžu dávat co chci a chce on sám a nikdy nebyli žádné protesty že nechce pleny sám jsi skoro řekl jenom já jsem byla rychlejší než on.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *