plenky v nemocnici

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.11.2008 19:39 - Domenika

Zdravym všechny . Asi před měsícem jsem měla syna v nemocnici je mu 10 let-Když jsem přišla na navštěvu našla jsem syna ležet v plenkach.Sestrička mi odpověděla že je pri potřebuje protože se v noci pomočuje a pokakava. Nic podobného se mu doma ješté nepřihodilo. A mužou to v nemocnici vubec řešit plenkama?

reagovat 1.12.2008 13:51 - sestřička

Nevím s čím tam byl, ale není to nic neobvyklého. Onemocnění je vážný zásah do rovnováhy celého organizmu a v jeho věku si s tím tělo ještě neporadí. Také navíc může dostávat tlumící léky a to jsou hned plný gatě. A jako si myslíš, že to budeme řešit čím než pamprskama? Takto mu umeju jenom zadek a hotovo. Si myslíš, že se mám jako pokaždý dřít s převlíkáním postele? Si uvědom, kolik takových děcek tam je a to bych nedělala celý den nic jinýho.

reagovat 1.12.2008 14:15 -

Samozřejmně, že to můžou v nemocnici řešit plínama a ještě můžeš být ráda, že je nemusíš platit. Opravdu záleží s čím tam je a navíc se i dospělým lidem v nemocnici stává, že to nestihnou. Je to celé výsledkem psychické i fyzické zátěže organizmu.

Moje babička byla na ambulantní zákrok s okem. V noci měla nepředstavitelný průjem, rychle se dehydrovala a musela pro ni přijet sanitka. Tyhle její problémy byly způsobeny medikací před a během zákroku. Ani neměla narkózu.

Neboj se synem bude vše O.K. Rychle se z toho vzpamatuje. Hlavně mu to vysvětli, aby neměl trauma. Řekni mu, že se to zkrátka stává. Hlavně ty nepanikař.

reagovat 1.12.2008 14:19 - jana

to: sestricka. A co tak sa trochu zamysliet a nebyt len arogantna? Ak sa ti nepaci tvoja robota, tak sa laskavo zbal a podpis vypoved!!! Robis so zivymi ludmi, ktori potrebuju aj trochu nehy a ucty a nie v tovarni na vyrobu kablikov... Tvoj ton je viac ako neprijemny, a pokial by si to urobila mojmu dietatu, tak ta tak pobalim do pampersiek, ze by si sa z toho nespamatala. Chudatko, nemas kedy vypit kavu, alebo roztiahnut nohy pred doktorom, ze???

reagovat 1.12.2008 16:47 - sestřička

Jano ty seš kunda z ryby (rybacia kunda). Máme podstav,tak na zavření oddělení a lítám jak utržený plakát, únavou už nevidím a splíst se nesmím, jinak mě čeká kriminál. A teď mi tu ještě nějaká stryga bude tárat sprostosti. Když jseš tak chytrá, tak si to pojď zkusit, když si myslíš, že se v práci válím. A na kafe a roztahování noh na rozdíl od tebe v pracovní době fakt nemám čas.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.8.2018 17:31 - Laďa

Toho naděláte , já si ve 13ti zlomil pádem ze 4metrů obě stehna, nohy v sádře celí červen-červenec , jen jsem ležel v posteli a protože jsem nemohl chodit mamka mě přebalovala téměř dva měsíce, za týden si na to zvyknete a ani vám to pak nepříjde.

reagovat 22.8.2018 17:48 - Láďo

Toho naděláte , já si ve...

zase měníš identitu? Čas jsi mohl věnovat na studium češtiny, která ti opravdu nejde pod jakýmkoli nickem. Jsi pořád stejný pařez

reagovat 20.9.2018 22:05 - Nela

Dnes jsem byla na návštěvu v nemocnici za synem, na posteli vedle něj ležel osmiletý cigánek, v době mé návštěvy si pro něj dojeli s vozíkem a když ho nakládali na vozík všimla jsem si že má na sobě plenku, připoutali po na vozík za hrudník a kotníky zakryli ho a odvezli, syn mi pak říká " on musí nosit plinky protože se počůrává a večer ho připoutávají k posteli protože jim utíká a zlobí"
.No hrozný co s těmi dětmi v nemocnicích provádí, mého syna prý nepřivazují , ještě že tak.

reagovat 20.9.2018 22:15 - ?

Když se počůrává, tak plíny nosit musí a utíkat z postele, když má ležet taky nemůže. Dělají dobře. Nebo má u postele sedět sestra a odnášet jej na záchod a číst mu pohádky, aby ležel??

reagovat 20.9.2018 22:38 - Nela

Když se počůrává, tak...

Musím připustit že nevím jak ho v té posteli jinak udržet, klecové postele už zakázali a jinak se tomu asi zabránit nedá .

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *