plenky v nemocnici

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.11.2008 19:39 - Domenika

Zdravym všechny . Asi před měsícem jsem měla syna v nemocnici je mu 10 let-Když jsem přišla na navštěvu našla jsem syna ležet v plenkach.Sestrička mi odpověděla že je pri potřebuje protože se v noci pomočuje a pokakava. Nic podobného se mu doma ješté nepřihodilo. A mužou to v nemocnici vubec řešit plenkama?

reagovat 1.12.2008 13:51 - sestřička

Nevím s čím tam byl, ale není to nic neobvyklého. Onemocnění je vážný zásah do rovnováhy celého organizmu a v jeho věku si s tím tělo ještě neporadí. Také navíc může dostávat tlumící léky a to jsou hned plný gatě. A jako si myslíš, že to budeme řešit čím než pamprskama? Takto mu umeju jenom zadek a hotovo. Si myslíš, že se mám jako pokaždý dřít s převlíkáním postele? Si uvědom, kolik takových děcek tam je a to bych nedělala celý den nic jinýho.

reagovat 1.12.2008 14:15 -

Samozřejmně, že to můžou v nemocnici řešit plínama a ještě můžeš být ráda, že je nemusíš platit. Opravdu záleží s čím tam je a navíc se i dospělým lidem v nemocnici stává, že to nestihnou. Je to celé výsledkem psychické i fyzické zátěže organizmu.

Moje babička byla na ambulantní zákrok s okem. V noci měla nepředstavitelný průjem, rychle se dehydrovala a musela pro ni přijet sanitka. Tyhle její problémy byly způsobeny medikací před a během zákroku. Ani neměla narkózu.

Neboj se synem bude vše O.K. Rychle se z toho vzpamatuje. Hlavně mu to vysvětli, aby neměl trauma. Řekni mu, že se to zkrátka stává. Hlavně ty nepanikař.

reagovat 1.12.2008 14:19 - jana

to: sestricka. A co tak sa trochu zamysliet a nebyt len arogantna? Ak sa ti nepaci tvoja robota, tak sa laskavo zbal a podpis vypoved!!! Robis so zivymi ludmi, ktori potrebuju aj trochu nehy a ucty a nie v tovarni na vyrobu kablikov... Tvoj ton je viac ako neprijemny, a pokial by si to urobila mojmu dietatu, tak ta tak pobalim do pampersiek, ze by si sa z toho nespamatala. Chudatko, nemas kedy vypit kavu, alebo roztiahnut nohy pred doktorom, ze???

reagovat 1.12.2008 16:47 - sestřička

Jano ty seš kunda z ryby (rybacia kunda). Máme podstav,tak na zavření oddělení a lítám jak utržený plakát, únavou už nevidím a splíst se nesmím, jinak mě čeká kriminál. A teď mi tu ještě nějaká stryga bude tárat sprostosti. Když jseš tak chytrá, tak si to pojď zkusit, když si myslíš, že se v práci válím. A na kafe a roztahování noh na rozdíl od tebe v pracovní době fakt nemám čas.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.8.2018 21:58 - Tonda

Já byl v nemocnici a měl jsem pod sebou přebalovací podložku a když jsem se počůral tak tu podložku nechali celý den a to sem se pomocovani 2-3xdenne hrůza . Bylo to někde v Německu .

reagovat 3.8.2018 22:03 - Matys

Já sem byl v nemocnici na 1 rok a musel jsem používat pleny ale nejhorší bylo že neměli moc mista tak mě dali k dětem kterým bylo tak 5-8 let a ještě mi dali občas cévku ale mě to bylo nepříjemné tak jsem zkoušel dávat pryč a když to zjistili tak mě přivázali k posteli a mohl jsem tam jen ležet a nic jiného. Bylo mi 11 let .

reagovat 3.8.2018 23:33 - Matys

Já sem byl v nemocnici na 1 rok a musel jsem používat pleny ale nejhorší bylo že neměli moc mista tak mě dali k dětem kterým bylo tak 5-8 let a ještě mi dali občas cévku ale mě to bylo nepříjemné tak jsem zkoušel dávat pryč a když to zjistili tak mě přivázali k posteli a mohl jsem tam jen ležet a nic jiného. Bylo mi 44 let .

reagovat 4.8.2018 04:42 - Matys

Já sem byl v nemocnici na 1 rok a musel jsem používat pleny ale nejhorší bylo že neměli moc mista tak mě dali k dětem kterým bylo tak 5-8 let a ještě mi dali občas cévku ale mě to bylo nepříjemné tak jsem zkoušel dávat pryč a když to zjistili tak mě přivázali k posteli a mohl jsem tam jen ležet a nic jiného. Bylo mi 66 let.

reagovat 4.8.2018 10:10 - Tomáš H.

Byl jsem navštívit svého bratra v léčebně LDN.Děsivý zážitek.Extrementy mu vytékaly z plíny, v tom vedru v pokoji neskutečný puch, protože okna nemají žaluzie. Sestra se na mě osopila, co má dělat, když jsou na celé patro jen dvě. Je doba dovolených.
Po návratu domů jsem znovu zkontroloval funkčnost své, legálně držené "krátké, palné zbraně" a pevně jsem se rozhodl. Než takové konce, tak si radši prostřelím palici.Oba jsme v t.z. "předkremačním věku."
.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *