plenky v nemocnici

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.11.2008 19:39 - Domenika

Zdravym všechny . Asi před měsícem jsem měla syna v nemocnici je mu 10 let-Když jsem přišla na navštěvu našla jsem syna ležet v plenkach.Sestrička mi odpověděla že je pri potřebuje protože se v noci pomočuje a pokakava. Nic podobného se mu doma ješté nepřihodilo. A mužou to v nemocnici vubec řešit plenkama?

reagovat 1.12.2008 13:51 - sestřička

Nevím s čím tam byl, ale není to nic neobvyklého. Onemocnění je vážný zásah do rovnováhy celého organizmu a v jeho věku si s tím tělo ještě neporadí. Také navíc může dostávat tlumící léky a to jsou hned plný gatě. A jako si myslíš, že to budeme řešit čím než pamprskama? Takto mu umeju jenom zadek a hotovo. Si myslíš, že se mám jako pokaždý dřít s převlíkáním postele? Si uvědom, kolik takových děcek tam je a to bych nedělala celý den nic jinýho.

reagovat 1.12.2008 14:15 -

Samozřejmně, že to můžou v nemocnici řešit plínama a ještě můžeš být ráda, že je nemusíš platit. Opravdu záleží s čím tam je a navíc se i dospělým lidem v nemocnici stává, že to nestihnou. Je to celé výsledkem psychické i fyzické zátěže organizmu.

Moje babička byla na ambulantní zákrok s okem. V noci měla nepředstavitelný průjem, rychle se dehydrovala a musela pro ni přijet sanitka. Tyhle její problémy byly způsobeny medikací před a během zákroku. Ani neměla narkózu.

Neboj se synem bude vše O.K. Rychle se z toho vzpamatuje. Hlavně mu to vysvětli, aby neměl trauma. Řekni mu, že se to zkrátka stává. Hlavně ty nepanikař.

reagovat 1.12.2008 14:19 - jana

to: sestricka. A co tak sa trochu zamysliet a nebyt len arogantna? Ak sa ti nepaci tvoja robota, tak sa laskavo zbal a podpis vypoved!!! Robis so zivymi ludmi, ktori potrebuju aj trochu nehy a ucty a nie v tovarni na vyrobu kablikov... Tvoj ton je viac ako neprijemny, a pokial by si to urobila mojmu dietatu, tak ta tak pobalim do pampersiek, ze by si sa z toho nespamatala. Chudatko, nemas kedy vypit kavu, alebo roztiahnut nohy pred doktorom, ze???

reagovat 1.12.2008 16:47 - sestřička

Jano ty seš kunda z ryby (rybacia kunda). Máme podstav,tak na zavření oddělení a lítám jak utržený plakát, únavou už nevidím a splíst se nesmím, jinak mě čeká kriminál. A teď mi tu ještě nějaká stryga bude tárat sprostosti. Když jseš tak chytrá, tak si to pojď zkusit, když si myslíš, že se v práci válím. A na kafe a roztahování noh na rozdíl od tebe v pracovní době fakt nemám čas.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.8.2017 09:30 - dr.

To nní tak zlý. Plenky jsou...

Podle žádné "medikace" se nemůže stát nehoda. Tak tady nepiš nesmysly.

reagovat 5.8.2017 11:38 - Rr

Podle žádné...

Jo jo.Dalsi plenkofi...

reagovat 5.8.2017 12:04 - Tom

tADY JE SRANDA ŽE JSEM SE POČŮRAL SMÍCHY, ASI SI BUDU MUSET DÁT PLÍNU

reagovat 6.2.2018 18:28 - Pán prstenů

Já byl v nemocnici 4 dny a musel jsem nosit plenky pouze na noc pro jistotu přes den jsem vysedával na pojízdném WC a abych na něm i nespal tak jsem dostával plinu inkontinencni a jednou přišla sanitarka a vložila mne plinu pro jistotu mezi nohy a pliny nosím do teď protože užívám laktolozu 3 krát denně a to člověk někam nedojde bez plinky nemá žádnou šanci tak to pustím radši do pleny furt lepší špinavá plena než kalhoty

reagovat 7.2.2018 07:52 - Sestra

Buďte rádi že dostáváte zadarmo.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *