plenková disciplína

Archiv příspěvků

reagovat 7.6.2010 13:17 - marie

jaký máte názor na trestaní pubertáku plínkama?

reagovat 7.6.2010 22:59 - blbost

víš jak jsou plínky drahý

reagovat 8.6.2010 11:47 - marie

dávala bych jí bavlněné

U-Cubes - dětský, vitamínový gumídci

reagovat 14.6.2010 13:17 - Kuba

Me tohle delala ma teta kdyz sem byl u ni na prazdninach. Kdyz sem zlobil nebo sem proste neposlouchal tak sem dostal plenku jako male decko pry abych si uvedomil ze sem opravdu jeste male decko (bylo mi 9). Byl to neprijemny trest a hodne sem se stydel kdyz sem musel chodit v plyne, ale zase to byl trest učiný. Vždycky tak týden potom jsem byl jako svatoušek než sem se otrkal.

reagovat 14.6.2010 16:03 - pleny ne

Věřím, že absolutně nezvladatelný paňár by se sice dal pomocí plenek snadno zvládnout, ale dítě proti nim bude protestovat hlavně tím, že se bude snažit své močení za každou cenu zadržovat a v tom je kámen úrazu. Močový měchýř se mu přeplní a moč z něj pořád nebude mít kudy odtékat a tak se začne vracet zpátky do ledvin a dítě pak může i umřít na selhání ledvin. Pokud budete chtít své dítě umravnit nějakým podobným způsobem tak maximálně vyloženě dětským oblečením typu klasické bavlněné punčocháče nebo třeba i existují kojenecké dupačky pro větší děti http://www.footedpajamas.com/Kids-Fleece-Footed-Pjs-s/115.htm - ale pleny z toho opravdu radši vynechte!!!

reagovat 14.6.2010 22:02 - Co je to tu

za spolek idiotů, kteří se furt potřebujou bavit o plínkách?

reagovat 16.6.2010 00:34 - Proc?

za spolek idiotů, kteří se...

Mohl by mi nekdo rict proc se do kazde diskuze pridavaji lidi kteri musi neustale napadat ostatni diskutujici?

reagovat 22.6.2010 14:27 - marie

tak když vařečka na ní neplatí

reagovat 22.6.2010 18:38 - Mommy

Osobně považuji trest plínkama za naprostou revoluci v trestání. Je to mnohem lepší, intenzivnější a především se při tomto trestu dá už po nějaké době dosáhnout skvělých pozitivních výsledků. Na dnešní dospívající už nějaká facka neplatí a dělají si z nás jenom legraci, za to psychologická forma trestu, která je navíc ponižující je donutí přemýšled o následcích svých činů. U nás to funguje tak, že pokud dcera provede něco napatřičného, okamžitě a bez nějakého odmlouvání, nebo akceptování jejího prosení o odpuštění přicházíme k plenkám. Dcera pam musí nosit plenky nejméně po dobu jednoho týdne a vykonávat do nich potřebu. Za trest si nesmí ani říct, že se počůrala, nebo pokakala a i když to samozřejmě poznám, často ji v tom nechám nějakou dobu, aby si svůj trest pořádně užila. Ponížení samozřejmě doplňuji tím, že ji nutím dudat dudlík, pít z kojenecké lahve, nebo nosit již tady zmiňované dupačky. Abych ji podpořila dětisnký vzhled, má zákaz jakéhokoliv líčení a vlasy nosí v copech. V noci musí spát se mnou v postely. Mohu vám říct, že jakákoliv zmínka o tom, že se o tomto trstu zmínim jejím spolužačkám, nebo že jim ukážu fotky jak je v plenkách a dupačkách velmi rychle zapůsobí a já dosáhnu toho, že je alespoň na nějakou dobu od lumpáren pokoj.

reagovat 22.6.2010 22:25 - Borek

Osobně považuji trest...

Tyhle tresty se casto pouzivaji v anglii. Jsou vazne efektivni. Pro kluky se casto pouziva neco podobneho ale misto plinek musi nosit saticky nebo sukne a celkove holcici obleceni.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *