plenková disciplína

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.6.2010 13:17 - marie

jaký máte názor na trestaní pubertáku plínkama?

reagovat 7.6.2010 22:59 - blbost

víš jak jsou plínky drahý

reagovat 8.6.2010 11:47 - marie

dávala bych jí bavlněné

reagovat 14.6.2010 13:17 - Kuba

Me tohle delala ma teta kdyz sem byl u ni na prazdninach. Kdyz sem zlobil nebo sem proste neposlouchal tak sem dostal plenku jako male decko pry abych si uvedomil ze sem opravdu jeste male decko (bylo mi 9). Byl to neprijemny trest a hodne sem se stydel kdyz sem musel chodit v plyne, ale zase to byl trest učiný. Vždycky tak týden potom jsem byl jako svatoušek než sem se otrkal.

reagovat 14.6.2010 16:03 - pleny ne

Věřím, že absolutně nezvladatelný paňár by se sice dal pomocí plenek snadno zvládnout, ale dítě proti nim bude protestovat hlavně tím, že se bude snažit své močení za každou cenu zadržovat a v tom je kámen úrazu. Močový měchýř se mu přeplní a moč z něj pořád nebude mít kudy odtékat a tak se začne vracet zpátky do ledvin a dítě pak může i umřít na selhání ledvin. Pokud budete chtít své dítě umravnit nějakým podobným způsobem tak maximálně vyloženě dětským oblečením typu klasické bavlněné punčocháče nebo třeba i existují kojenecké dupačky pro větší děti http://www.footedpajamas.com/Kids-Fleece-Footed-Pjs-s/115.htm - ale pleny z toho opravdu radši vynechte!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.12.2017 18:42 - Jarmila K.

Náš syn se ve dvanácti letech začal najednou zase počurávat, takže to řešíme papírovými plenami. Je to hygienické, máme na to i speciální odpadkový koš, do kterého se použitá plena vhodí a otočením víka se zabalí do fólie.
Jednou, když jsem klukovi vyměňovala plenku, se na nás dívala o dva roky starší dcera, začala se hihňat a řekla, že brácha je „pochcánek“. Řekla jsem jí, že to není taková legrace, jak si myslí, a aby to pochopila, tak dostala za trest taky plenku. Kroutila se a fňukala, že to tak nemyslela, ale nebylo jí to nic platné, plenku dostala a musela jí na sobě mít tak dlouho, dokud se do ní nepočurala. Myslím, že holce to velice prospělo, protože díky tomu pochopila, jak se asi bráška cítí, a že to opravdu není žádná legrace, když někdo musí nosit plenky. Potom se mu dokonce sama omluvila a od té doby se mu neposmívá a dokonce mi občas pomáhá při jeho přebalování.

reagovat 9.12.2017 18:51 - EF

Náš syn se ve dvanácti...

a dceři vyměňujete taky vložku?

reagovat 9.12.2017 20:33 - Jarmila K.

Samozřejmě že ne.

reagovat 9.12.2017 20:49 - EF

A přebalovat dvanáctiletý "dítě" (pokud není ochrnutý nebo postižený) vám normální příjde?

reagovat 9.12.2017 21:55 - Plenkar

A přebalovat dvanáctiletý...

Zase najakej chytrolin. Nikdy se neprebalis tak dobre a rychle sam, jako kdyz te prbali zkusena zena. Schvalne si to zkus. Bud lepitka pretahnes a budou te drit, skrtit v trislech a rozlepovat se, nebo je nechas volnejsi a plenka,jak potem a pocuranim zvlacni potom spatne tesni a sleza dolu na stehna, tak to pak je, jako kdyby si ji nemel.A taky zkontroluje, zda nejsou nekde opruzeniny a muze je osetrit. To nikdo sam nevidi, ledaze by se prohlizel zrcadlem. A na zkouknuti zadku jedno zrcadlo nestaci. Takze nech Jarmilu na pokoji-ona vi co dela a proc to dela.A na nejaky chytraky a radily nejsme zvedavi. Hlavne abys dokazal vzdycky poradit hlavne sam sobe - plenkovy odborniku!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *