Plenka a její problémy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.6.2017 15:42 - Králka Tobiášková

Dobrý den všem. Potřebuji pomoct se svojí 11ti letou dcerkou. Jedenáct jí bylo před měsícem. Mám s ní takový problém. Byla u kamarádky která má 3roky starou sestřičku která jestě nosí plenky,no vvrátila se a honem šla k sobě do pokoje. Divila jsem se, co se děje tak jsem šla koukat tajně za dveře a to co jsem viděla mnou doslova otřáslo. Ona si normálně rozepla batoh a vytáhla z něj asi tak 7 pampersek která si schovala pod postel. Myslela si že o tom nevim, pak jsem odešla divat se do obyvaku na televizi. Uplynulo tak pul hodiny a malá se za mnou přišla dívat a mazlit. Nebyl to ale konec, druhý den po tom co jsem přišla domů jsem vynášeka koš a cestou se mi na dvorku rozsypal a ejhlem plinka v koši. Podrobně jsem ji prohlédla a byla moká, zkrátka počuraná. Nemohla to udělat přes noc protože ten den jsme spali spolu. Již jsem takto našla 3 pleny a včera dokonce 1 pokaděnou. Nepřijde mi to u 11ti leté holky v pořádku. Co myslíte že mán dělat. Mam se ji rovnou zeptat co to má znamenat. Je tu jen par možností. 1. Bud se jí to libi. 2. Ma problem o kterem mi nerekla. 3. Ma to na paneku atd. Pripadne delsi zpravy klidne na kralka123@email

reagovat 22.6.2017 07:37 - Připadá ti, že je tu plenkových témat málo?!

Nezakládej tady další, plenkový úchyle!
Masturbovat můžeš u těch stávajících!

reagovat 22.6.2017 08:20 - Ne

Plínkařských témat je tu málo, nepostačuje pro potřeby plenkařů. Každý plenkař má jiné problémy.

reagovat 22.6.2017 09:48 - Antu

Plínkařských témat je tu...

Všechna plenkařská témata si zde jsou podobná jak vejce vejci.
Všude se řeší nošení plen dětmi ve školním věku, jen forma podání je pokaždé trochu jiná.
Někteří honiči se tu prezentují coby rodiče dětí které to dělají, jiní přidávají své zkušenosti z dětství, další to zase chtějí jako trest pro puberťáky, atd.

reagovat 22.6.2017 09:55 - A někdo

Všechna plenkařská témata...

dokonce přiznává, že je nosí i v dospělosti a záměrně do nich dělá malou, ba i velkou potřebu. Je zajímavé, co ty magory k tomu vede.....

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.6.2017 12:21 - jáá

Nač mít více plenkářských témat. ?? Vše se dá řešit na jedné či dvou diskusích. Ostatní přiblbliny nečti!

reagovat 22.6.2017 13:33 - Tady samozřejmě nejde o toho

ty nevzdelanej debile, az...

kdo plínky potřebuje jako v případě inkontinence. Tam je to samozřejmost. Jde o úchyly, kteří se v tom záměrně bezdůvodně vyžívají.

reagovat 22.6.2017 13:38 - Miki

Pritelkyne mi ho kouri v klidu doma taky proto,ze se ji nevejde hlava pod volant. Protoze dlouhodobe nosim pleny a gumove kalhotky/doma, do prace i na cestovani/a ten mekky igelit me tak vzrusuje, ze onanuju dost casto/nebo mi ho pres ty pliny a gumove kalhotky honi ona. No a kdyz mi prijde orgasmus, tak vystrikam ejakulat do plen a pohoda. Jenom se potom musim pocurat, aby se ty zlutave skvrny od semene dobre vypraly. musim ji presvedcit,aby si pliny zacala davat take a ja ji mohl pres ne a pres igelit take honit kundicku.

reagovat 22.6.2017 13:44 - hm

Admine, málo tady je úchylných témat? Schvaluješ bez rozumu.

reagovat 1.1.2018 19:15 - .

je toho tady málo

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *