plané neštovice

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.5.2001 17:18 - Horáček Vít

Zajímá mě nakažlivost u planých neštovic
a možnost nákazy v pozděk¨jším věku od dcery-prozatím jsem nemoc v mládí neprodělal

reagovat 20.5.2001 00:46 - Doktorka

Virus se vylučuje z čerstvých kožních eflorescencí a k přenosu nákazy dochází vzdušnou cestou. nakažlivost pacienta přetrvává do vytvoření strupů. Nakažlivost je značná (až90%)-

reagovat 3.8.2001 19:51 - Lidka

Zajímá mě, jestli když jsem prodělala neštovice a přišla jsem do styku s dětmi, které je měli, jestli je můžu přenýst na své dítě.

reagovat 1.8.2002 11:52 - E

2 dny pred objevenim do doby nez zashne - asi 5 dnu
10.den po objeveni neni infekcni

reagovat 2.10.2002 14:12 - Lyda

pani doktorko je to pravda ze kdyz jsem tuhle nemoc nikdy nemala ze mam mozna uz imunitu ze to nedostanu,v detstvi to mneli me 3 segry.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.2.2015 18:56 - janka

Dobrý den,chtěla bych se zeptat. Já a dva synové máme neštovice. Po jaké době můžeme ze sebe umýt pudr. Až půjdem na kontrolu,tak se můžem umýt nebo máme jít tak jak jsme. Děkuji

reagovat 1.7.2015 17:20 - Radka

Dobrý den, mám dotaz. Když má bratr (23 let) plané neštovice mohu pracovat v potravinářství, když s ním bydlím v jedné domácnosti? Děkuji

reagovat 14.4.2016 16:29 - Iva

Dobrý den, jak dlouho po neštovicich ( po 14 dnech doma ) může syn na fotbalový trénink? Průběh měl mírný. Děkuji Iva

reagovat 6.7.2016 09:38 - Lucie

Dobrý den mám plané neštovice. A mám 6 měsíční dcerku,už nekojim jsme na UM,tak mám strach aby je nechytla,často se mě dotýká..A kdyby je chytla,bylo by to vážný? Děkuji za odpověď

reagovat 4.12.2016 14:52 - petra 11

Dobrý den,mám dotaz jsou zaschlé neštovice ještě infekční? Od přítele sestřenka má klučinu a ten má neštovice ale už zaschlé tak sme byli i v kontaktu chtěla bych aby je holky dostaly.Děkuji

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *