Piko nebo pivo?????

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.9.2007 21:50 - bikama

Ahoj, zajímal by mě váš názor...Čtu tady příspěvky na téma Sex a pervitin, sama jsem tam dala několik svých názorů, kdy se vyjadřuji k tomu, jaký je na piku sex atd. Dělím tady lidi na dva tábory: ti, kteří to odsuzují a ti, kteří si občas piko vezmou s tím, že je to buď jen kvůli sexu (který je na tom opravdu prostě lepší) anebo na tom prostě "ujeli." Mnoho z vás tady tvrdí, že je piko špatné, fuj atd. Ale jaký máte názor na to, když už znám piko asi 5 let, vezmu si ho tak 3x do roka na lepší sex a naopak pivo, které si prostě dám skoro denně, jen proto, aby se mi líp usínalo. Co je teda horší? Piko, který si někteří z vás vezmou jednou za čas a věřím tomu, že ho pod kontrolou mají, nebo pití piva na spaní téměř denně? Pro všechny odpůrce drog obecně: je prokázáno, že alkohol je mnohem větší hrozba a svinstvo, než drogy, jen alkohol se holt akceptuje, protože z něj má stát peníze a je legální. Přijmu od vás jakýkoliv názor, i ty negativní, se kterými počítám. Můžete mi psát i na mail.

reagovat 21.9.2007 10:49 - Soňa

Já si dám taky 3x do roka piko na lepší sex a nebo když něco nestíhám a musím to dodělat, vůbec se tomu nebráním, protože piko 3x do roka je spíše prospěšné než nebezpečné. Alespoň na srdeční činnost, roztažení cév a mozkových buněk:-)

Pivo si dám 1x týdně, ale byly doby, kdy jsem chodila kalit každý den a jelikož nic jiného nepiju, naučila jsem se bez potíží pozřít i 12-20 malých, který teda dnes už nezvládnu, poněvadž netrénuju:-)

Takže já jsem pro piko i pivko, samozřejmě s mírou:-))

reagovat 21.9.2007 10:55 - Naty

Ahoj,souhlasím s tebou,alkohol je metla lidstva,ale pivko nebo půlku si dá každý bez výčitek,a když si člově dá něco illegal,je hned feťák a troska..........pivo nepiju,protože mi nechutná,spíš vodku s džusíkem,nebo tak:-)...... a piko si dám občas,ani ne kvuli sexu,prostě jsem "vzpurná" na nějaké něžnosti,jen tak,beru to jako zábavu,stejně jako se opít,jako se zkolcovat zpapírovat nebo cokoli.......všechno je to o úniku z reality..........A teď mi všichni začněte nadávat.......:-p

reagovat 21.9.2007 11:10 - Pavlis

Zač nadávat? Já si taky občas něco dám, většinou neplánovaně, prostě to tak přijde, pro zábavu, zavzpomínání si, pro zpestření, pro únik z reality, baví mě to, ale souhlasím se Soňou, užívejte vše, v přiměřeném množství!

reagovat 21.9.2007 11:16 - Naty

.... já jen čekám,až někdo přijde napravovat morálku:-)Přítel si dost uletěl,tak vím že přiměřeně,přiměřeně:-)Teď už taky jen občas,nebo na dlouhé cesty,ale to mi vadí,mám strach,zastaví ho policati,dají mu papírek do ruky a o pak?Řidičák ho živí,tak by to bylo špatné...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.8.2014 17:45 - Enigma

Enigma: To sice ano, ale kdo...

Ano stojí ale jen v míře určité. ;-)

Incidence a progrese drogové závislosti obnáší psychické síly, které zejména později bývají silně nad naší schopností jim silou vzdorovati.
Btw netheoretisuji pranic, nýbrž píši z titulu pár desítek let praxe.

100 mg čistého pervitinu by dnes většina z nich vůbec neustála, ti by jen zírali co je to za pecku.
Sám bych si v letech současných ni za honorář tolik nedal ani omylem. Na to dávno těžce nemám, ještě z mládí......
Většinou již stimulancia nepoužívám vůbec.

Nu a gram toť nesmysl a bezvědomí jest, vždyť oni vesměs ani neví jak toto množství doopravdy vypadá.

Sám nejvíce znám 500 mg i.v. ALE po, na konci nonstop jízdy 3/4 roku trvající.
Necítil jsem to v těch posledních dnech.
Dva, tři dny vysadil a...... 100 mg až až bylo. :-) :-)

reagovat 28.8.2014 10:19 - Myslící

Nevím jestli je objektivní tvrdit tato droga je dobrá a tato špatná, o uživatelích jakbysmet. Každá má své účinky jak žádoucí, tak nežádoucí, a pokud by oni uživatelé tyto účinky nechtěli, drogu by nevyhledávali (pokud nejde o závislost rovnající se kompulsi :D). Abych o sobě pravdu řekl. kouřil jsem 30 cigaret denně 8 let (a přestal), pil i 2 basy piv týdně (a přestal), hulil a ano i ten perníček jsem si dával, no přesněji dávám a právě teď co píšu tento komentář, jsem lehce intoxikovaný (btw piko beru okolo 3 let). Nicméně Každá droga nabízí něco jiného a vysloveně nesnáším lidi, kteří pomlouvají jednu drogu, jenom aby podvědomě přesvědčili ostatní o neškodnosti drogy druhé (viz. uživatelé marihuany versus alkohol a naopak). Každopádně pravda je, že u těch milovaných stimulantů, závislost roste mnohem rychleji, no aby ne, když je s nimi všechno lehčí, snazší, příjemnější a zábavnější (viz. sex). Proto to lidi berou. Sám se domnívám že tam ta závislost ani není tak veliká, jak se nastiňuje, a dokonce si myslím že přichází až po dlouhé době. Sám jsem ji začal pociťovat až po 2,5 letech. Alkohol si rád dám večer o víkendu se spolubydlícím, jedno dvě pivka a grilovanou klobásku k tomu. Dřív jsem pil klidně 16 piv za noc. Ale říct si: "Vynechat to úplně?"..... nevidím důvod. Takže dle mého názoru není špatný ani alkohol ani pervitin (pokud umíš užívat).

reagovat 21.11.2014 07:38 - pro mysliciho

proc zijes se spolubydlicim.protoze se s fetakama zit neda.lzou kradou a maji uplne vypatlany mozky a zdechnou sami nekde v kanale.takze piko rozhodne ne.

reagovat 24.5.2015 12:29 - Ruda je boží

proc zijes se...

Nevím, ale i když se podívám na příspěvek myslícího a tvůj, plný předsudků atd. Tak bych řekl, že myslící je na tom rozhodně líp než ty :)

reagovat 11.2.2017 18:52 - kraska dokonala

Piko je lepsi i kdyz se zlejt poradne klidne po pivu je taky super

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *