Petice STOP KOUŘENÍ - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.4.2007 16:27 - katka

ať jdou někam s peticí!!!! Dobře, nekouřit na zastávkách, na pracovištích, souhlas. Ale hospody, to by přece bylo už příliš!!

reagovat 17.4.2007 19:14 - tana

nechapu proc by to bylo uz prilis?..je to vas hnusnej zlovyk nechapu, proc bychom to meli odnaset my nekuraci!..koureni v hospodach je vseoecne tolerovane-ale verim, ze se to brzy zmeni..i kdyz v cr to bude vlivem buranu a neschopne policie trvat trochu déle.

reagovat 17.4.2007 19:18 - xxcd

Přesně tak, kdo je v něčím restauraci, hospodě, tak je na jeho pozemku a dobrovolně. Pokud tam jít nechce, nemusí. Jsem sice kuřák, ale mé proti tím není ovlivněno, a také mi kolikrát vadí kouř a zakouřené prostředí, ale takové petice a rádoby věci na oko a bučičství neberu. Co se raději zabývat prevencí a ne buzerací !!?? S takovou za chvíli bude petice "STOP alkoholu v hospodě" ... A mělo by být, ne ? Alkohol je, řekl bych, mnohem škodlivější, než cigarety (alespoň ve smyslu, že člověk pod vlivem alkoholu může napáchat tolik škod, co nenapáchá ani po vykouřené krabičce cigaret) ... Někdo kdo stojí za peticí spíš chce zviditelňovat své "jáů, než skutečně někomu pomoci.

reagovat 17.4.2007 19:18 - aneta

Kuřáci pořád halekají, že je to omezování jejich práv. A to, že oni omezují práva lidí na to nedýchat ten jejich páchnoucí sajrajt, to ty jejich kouřem naimregnovaný mozky ani nenapadne!

reagovat 17.4.2007 19:19 - xxcd

Reakce ke Katce, ne k zaujaté Tane.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.5.2016 16:44 - Steve

Já nevím .... jiný nešvary a nekaloty nemají své spešl prostory kde se to toleruje, ale s cigárama u huby je velký problém.

Taky si myslím že by s tím měli přestat v TV před kamerami .... je hnus a nemoderní točit někoho s cigárem u huby a jak dýmí jak fabrika. To bylo hrozně IN za socialismu .... jenže to netušili vůbec nic o kouření. V Americe s hulením už taky dávno přestali - to jen my jsme se vším a ve všem 100 let za opicema.

reagovat 29.5.2016 14:39 - ČLOVĚK

Ještě by se na těch kuřáckých blbečkách dalo vydělat, ať si platí sami nemocenskou.

reagovat 29.5.2016 14:54 - ČLOVĚK

Vzdy s cigaretkou nekuraci...

NEVÍM, JESTLI TO CO PÍŠEŠ MYSLÍŠ VÁŽNĚ, NEBO JESTLI TO PÍŠEŠ Z RECESE, ALE JESTLI TO MYSLÍŠ VÁŽNĚ, TAK TY SÁM JSI VĚTŠÍ NESMYSL NEŽ NA PĚT MINUT TVOJE CIGARETA BA CO VÍC, JSI ZBYTEČNÝ JAKO CELÝ TABÁKOVÝ PRŮMYSL.

reagovat 29.5.2016 15:47 - Milá Kadlečková:

Kouření ve veřejných...

"Jestli si chtějí kuřáci ničit zdraví ať si to dělají někde kde nebudou obtěžovat ostatní lidi!"

Myslíš jako třeba na jiný planetě, co? Kouř cigaret na ulici je to poslední, čeho si všimnu. Víc mi vadí splodiny z aut a vůbec řev dopravního provozu. Vadí mi hlasitá hudba, řev cikánů, štěkot čoklů, kolaři motající se pod nohy... a řvu snad kvůli tomu na někoho? Sepisuju snad kvůli tomu petice?

Takovýdle soudružky jako Kadlečková by nejradši zakázaly cokoli, co zrovna jim je proti srsti, a vůbec jim nedochází (nebo spíš nevadí), jak tím pomáhají utahovat šrouby demokracii v naší společnosti. Asi by byly nejradši, kdyby bylo přesně stanoveno, co se musí a co se nesmí. Něco jako svoboda takovým lidem říká velmi málo nebo nic.

Chtělo by to trošku tolerance i ze strany nás nekuřáků.

reagovat 29.5.2016 17:32 - Cynik-realista

"Jestli si chtějí...

Souhlas. Zákazem kouření to začne - a kde to asi skončí? Co všechno by ještě chtěli pozakazovat ti mudrlanti, kteří jsou přesvědčeni o své pravdě a neomylnosti a hodlají ji násilím vecpat všemu obyvatelstvu? Jistě, kouření je škodlivým zlozvykem, ale také svobodnou volbou. Cigarety jsou legálně prodávaným zbožím, z jehož prodeje získává stát nemalé prostředky, zejména na dani spotřební, dále pak na DPH. Přes občasné argumenty protikuřáckých bojovníků, kterak stát a zdravotnictví na kouření doplácí, není opravdu těžké dohledat, že skutečnost je poněkud jiná a stát je díky prodeji kuřiva každoročně v plusu - a jde to do miliard. Nevidím také důvod, proč by stát měl majiteli restaurace nařizovat, že se v ní nebude kouřit - pokud by byl o nekuřácké podniky opravdu takový zájem, jistě by majitelé ochotně a sami kouření ve svých podnicích zrušili, bez potřeby, aby jim do podnikání stát strkal svůj nenechavý rypák. Zkrátka, nejde jen o kouření, ale též o nutkavou potřebu všemožných mudrlantů přikazovat, zakazovat a všeobecně otravovat životy svých spolubližních. Pokud mi tabákový kouř vadí, prostě do kuřáckého podniku nepolezu, jak prosté, že... Občasné stesky nekuřáků, či dokonce maminek s dětmi, že nemohou do restaurace, neboť se tam kouří, jsou opravdu úsměvné - vždyť už dnes existují nekuřácké podniky, a také... opravdu a zcela nezbytně musíte do té knajpy chodit?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *