Pes doma kálí a močí

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.11.2017 11:54 - sissi_

Mám stejný problém, můj partner si dovezl z Itálie fenu-křížence asi australské kelpie a vlčáka, střední pes. Nyní je jí cca 15 měsíců.

Je nevychovaná, jelikož na ní partner neměl čas ) tím se na ěnj velmi zlobím - a teď je "výchova" na mě. Žijeme v bytě se zahradou. Fena se neumí vyvenčit venku, zásadně chodí močit a kálet (bohužel i průjem) na koberec v obýváku, chodíme s ní na procházky, ale tam jen značkuje, nevykálí se venku. Takto s ní mohu venčit a prochodit dlouho, ale nic. Navíc oba s partnerem nemáme čas, chodíme do práce, jsem pryč cca 9-10 hodina přítel víc jak 12, tudíž doma je pes sám. Nemusím psát, jak to u nás denně vypadá, jakmile přijdu z práce, jen uklízím lejna a louže, peru koberce. Koberec byl i srolovaný, ale i na ten srolovaný se vymočila. Taktéž jsme zkusili ohrádku, tu ale pokaždé rozboří jelikož je doma sama a její smutno, tak vyvádí. Pouštíme ji na zahradu, aby se vymočila a vykálela, ona namísto toho tam chodí jen štěkat a hrabat díry, které jsou již obrovské, je zničená celá zahrada jako po válce s krátery. Navíc jsme v nájmu:(

Navíc jsem těhotná, místo toho abych byla v pohodě a šetřila se, musím denně řešit toto, jsem už nešťastná a psa nesnáším, co dělá.
Nikdy jsem zvíře neměla (vždy jsem věděla, že na něj nebudu mít čas a že budu v práci), tak nevím jak vychovávat.
Prosím poraďte mi, než se zblázním. Budu velmi vděčná.

reagovat 13.11.2017 12:38 - Veronika

Mám stejný problém, můj...

To bude asi těžké. Napadá mne jen pořídit jí psí toaletu, že by chodila tam a nezařádila celý dům. Určitě to chce též pořídit nějaké hračky, které ji zabaví, když bude sama doma. No a když to nepomůže, ta se zkuste obrátit na psího psychologa, který už vyřešil hodně problematických psů - http://www.psycholog-psu.com/

reagovat 13.11.2017 12:40 - Veronika

Ještě mne napadá, že vše se může zlepšit, až se vám narodí dítě, budete chodit pravidelné na procházky, budete s ní více času. Věřím, že teď je to záhul.

reagovat 13.11.2017 14:27 - Haf

Né, omatlej jí v tom čumák a přetáhni jí vodítkem a vyhoď jí ven na mráz!

reagovat 13.11.2017 14:29 - Haf

Jó a pokaždé jak to udělá! Uvidíš jak se to rychle odnaučí!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.11.2017 16:56 - No

To je velká móda mít psiska. Pes potřebuje pravidelné venčení a výcvik. Pořiďte si kočku.

reagovat 13.11.2017 21:54 - !

To určitě a ta se klidně vysere i do postele!

reagovat 13.11.2017 21:58 - Steve

Nechtěl bych ho, tečka. I z těchto důvodů.

reagovat 13.11.2017 23:39 - pes jde vychovat

Mám stejný problém, můj...

ale musí se to umět. Když se vychčije, tak do toho strčit čumák a seřezat. Podobně když se vysere, vymáchat mu v tom rypák, omazat hovnem, to nemají rádi a důkladně seřezat. Příště si dá pozor. Venku pochválit, když se chystá srát nebo chcát tak včas zareagovat. Zkrátka at si partner, co ho pořídil psa vychová, nebo ty sračky sám uklízí.

reagovat 14.11.2017 10:59 - Petr

Mám stejný problém, můj...

Ten prujem taky asi neni OK. Dejte vetsi pozor na stravu, pri prujmu radeji jen granule.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *