Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Archiv příspěvků

reagovat 19.9.2007 13:09 - Lenka

Zdravím vás všechny co máte rádi zimní oblečení.Neví proč,ale stršně ráda se oblékám do péřové bundy,mám i péřové oteplovačky,na hlavě ráda nosím kuklu,nebo přes pusu a nos šálu nebo šátek.V zimě takto chodím ráda venku,miluji hory,lyžování,ale v létě se občas takto obléknu i doma.Musím přiznat,že vždy jsem velmi vzrušená.Líbila by se mi i péřová kombinéza,ale zatím na její nákup ,nemám dost peněz.Zajímalo by mě jestli takovou to zálibu mám sama,nebo nás je víc.Jsem od Poděbrad,s nějakou podobně založenou slečnou či mužem bych si ráda popovídala o všem co se nám líbí.Ahoj Lenka.

reagovat 7.10.2007 19:46 - Petr

Ahoj Lenko jsem stejně "postižený" jako ty.

Jestli máš zájem tak se mi ozvy.

11168"seznam.cz

Děkuji Petr

reagovat 8.10.2007 14:33 - Kamil

Ahoj Lenko

Myslím, že by jsme si měli o čem popovídat. Budu rád, když se mi ozveš.

Kamil99119922"centrum.czAhoj Kamil

Živiny pro mozek

reagovat 10.10.2007 12:42 - jana

Ahoj Lenko, mi s manželem péřovky milujeme. Ozvi se : krausovajanina"centrum.cz

reagovat 10.10.2007 23:09 - Pavel

To si jako v létě dyž je třeba 30 oblíkneš péřovku, péřový oteplovačky, a vomotáš se šálou? Není to trochu zvláštní? Zajímalo by mě jestli takhle chodíš jenom doma a nebo tak vyrazíš třeba do rozpálenýho sídliště. Nevzrušilo by tě to ještě víc? Napiš Pavel

reagovat 11.10.2007 10:53 - Lucie

Taky mám ráda péřové bundy,vloni jse si koupila péřovou kombinézu,která je úplně suprová a teploučká.Jediný problém,který jsem před koupí nedomyslela je když se potřebujete jít vyčůrat a ve fujavici se téměř celá vysvléknout.Kamarádka mi poradila,ať používám do kombinézy plenkové kalhotky tena pants,zpočátku jsem si připadala jako mimino,ale nakonec jsem zjistila,že nemají chybu a celý den můžu v klidu strávit na sjezdovce.Bundu mám taky,ale kombinéza je lepší.Taky od mala nosím v zimě ráda přes pusu a nos šálu,rolák,nebo šátek.Už jsem si tak na to zvykla,že když je pod nulou tak hned zakrývám pusu.Nachlazení a nemoci tak nemají šanci.

reagovat 15.10.2007 12:15 - Hanka

Taky v zimě chodím se zavázanou pusou a nosem o doby kdy jsem prodělala zánět dutin,to beru jako samozřemost.Většinou si vážu ořes pusu šátek,ve velkém mrazu dvě šály přes sebe.Zjistila jsem,že v období chřipek to chrání před kapénkovou nákazou,takže šátek z pusy nesundavám ani v metru,nebo tramvaji.

reagovat 15.10.2007 14:36 - jana

Ahoj Lucko. Jakou značku máš té kombinézy? Já jsem váhala mezi kombinézou a kabátem. Nakonec to vyhrál péřovej kabát od Pamy. Pod to rolák ze silné vlny a je teploučko.

reagovat 15.10.2007 18:20 - Lucie

Ahoj Jano.Kombinézu mám červenou zn.SirJoseph,ale ještě ten starší model,ale je bezvadná.Stála celkem dost peněz,ale je to investice na několik let.Je dobrá,že ti nikde neutíká teplo,netáhne na záda a nemusím se pod ní tak nabalovat.Kámoška má taky kombinézu,ta si ji nechala ušít na zakázku ve firmě,co dělají bundy.Jediná nevýhoda je s tím když si potřebuješ odskočit,ale pleny to jistí.Proč sis nekoupila taky kombinézu?Jakou značku jsi chtěla?Péřovej kabát je tak dobrej na nošení po městě,na hory se moc nehodí.

reagovat 16.10.2007 01:05 -

to je k neuvereni co muze lidi vzrusovat...

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *