Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.9.2007 13:09 - Lenka

Zdravím vás všechny co máte rádi zimní oblečení.Neví proč,ale stršně ráda se oblékám do péřové bundy,mám i péřové oteplovačky,na hlavě ráda nosím kuklu,nebo přes pusu a nos šálu nebo šátek.V zimě takto chodím ráda venku,miluji hory,lyžování,ale v létě se občas takto obléknu i doma.Musím přiznat,že vždy jsem velmi vzrušená.Líbila by se mi i péřová kombinéza,ale zatím na její nákup ,nemám dost peněz.Zajímalo by mě jestli takovou to zálibu mám sama,nebo nás je víc.Jsem od Poděbrad,s nějakou podobně založenou slečnou či mužem bych si ráda popovídala o všem co se nám líbí.Ahoj Lenka.

reagovat 7.10.2007 19:46 - Petr

Ahoj Lenko jsem stejně "postižený" jako ty.

Jestli máš zájem tak se mi ozvy.

11168"seznam.cz

Děkuji Petr

reagovat 8.10.2007 14:33 - Kamil

Ahoj Lenko

Myslím, že by jsme si měli o čem popovídat. Budu rád, když se mi ozveš.

Kamil99119922"centrum.czAhoj Kamil

reagovat 10.10.2007 12:42 - jana

Ahoj Lenko, mi s manželem péřovky milujeme. Ozvi se : krausovajanina"centrum.cz

reagovat 10.10.2007 23:09 - Pavel

To si jako v létě dyž je třeba 30 oblíkneš péřovku, péřový oteplovačky, a vomotáš se šálou? Není to trochu zvláštní? Zajímalo by mě jestli takhle chodíš jenom doma a nebo tak vyrazíš třeba do rozpálenýho sídliště. Nevzrušilo by tě to ještě víc? Napiš Pavel

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 16.9.2017 19:24 - majkl

máme:-) taky jsem koupil tu kombinézu z aliexpress 3000g :-)

reagovat 18.9.2017 16:13 - Montana

Zima už na nás leze, což by něměla být žádná novinka. Jen se usmívám nad některými zde, kteří naříkají, že je v zimě moc teplo a že tedy kobinézy a podobné obleky jsou vlastně zbytečné. Já si myslím, že naříkat nad tím, že není zima, je naříkání zcela zbytečné, zima si z toho stejně nic dělat nebude. Ostatně - já jsem si loňskou zimu užil docela dobře a to i v Praze. Užil jsem si tak i tu moji skoronovou kombinézu - doknce i ve vnitřní Praze - a bylo mi docela fajn. Pro ty stydlivé mohu jen dodat, že péřová konbinéza, náležitě nacpaná, vzbuzuje pozornost asi takovou, jako hádající se cikán na dvorku. Prostě je to každému fuk, spíš ti, kterým je zima, tiše závidí. Co ovšem nemám rád, jsou nové motoráky ČD, které mimo kravál zhruba stejný jako ty staré jsou přetpoené pomalu jako v sauně. Ale proti tomu je jednoduchá obrana. Prostě si vršek kombinézy rozepnout a použít ho jako polštář pod zadkem.
A pro ty "náročnější" na nízké teploty? Dělejte to jako já, mám známého v Krušných horách, který má dva sněžné skůtry a tak se tam jezdívám vozit. Taky si občas (tak jednou, 2x za zimu "vyrazím z kopejtka" a nějaký čas strávím ve Skandinávii, Je tam rozhodně hezčí zima než u nás (zejména ve vnitrozemí blíž k polárnímu kruhu) na rozdíl od cen v hospodách a obchodech, které už moc přátelské nejsou. Zato noční (vlastně už pozdně odpolední) dívání se na nádherné divadlo, které tam pro nás příroda připravuje (myslím polární záři), za ty peníze stojí. Zkuste to taky, uvidíte.

reagovat 18.9.2017 20:48 - Mmsk

máme:-) taky jsem koupil tu...

Na aliexpresu nemaji kombinezy. Aspon ja nic nenasel. Date odkaz?

reagovat 18.9.2017 21:11 - Majkl

Na aliexpresu nemaji...

Zadej do vyhledavače na aliexpress expedition down jacket .. Mám tu modrou a je dokonalá a super cena

reagovat 20.9.2017 15:44 - Mmsk

Dikes za info. Jinak dlouho mam doma kombinezu z cinskeho obchodu a ma oboustranny zip nac to slouzi kdyz dam venku vnitrni stranu?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *