Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

První příspěvky v diskuzi

reagovat 19.9.2007 13:09 - Lenka

Zdravím vás všechny co máte rádi zimní oblečení.Neví proč,ale stršně ráda se oblékám do péřové bundy,mám i péřové oteplovačky,na hlavě ráda nosím kuklu,nebo přes pusu a nos šálu nebo šátek.V zimě takto chodím ráda venku,miluji hory,lyžování,ale v létě se občas takto obléknu i doma.Musím přiznat,že vždy jsem velmi vzrušená.Líbila by se mi i péřová kombinéza,ale zatím na její nákup ,nemám dost peněz.Zajímalo by mě jestli takovou to zálibu mám sama,nebo nás je víc.Jsem od Poděbrad,s nějakou podobně založenou slečnou či mužem bych si ráda popovídala o všem co se nám líbí.Ahoj Lenka.

reagovat 7.10.2007 19:46 - Petr

Ahoj Lenko jsem stejně "postižený" jako ty.

Jestli máš zájem tak se mi ozvy.

11168"seznam.cz

Děkuji Petr

reagovat 8.10.2007 14:33 - Kamil

Ahoj Lenko

Myslím, že by jsme si měli o čem popovídat. Budu rád, když se mi ozveš.

Kamil99119922"centrum.czAhoj Kamil

reagovat 10.10.2007 12:42 - jana

Ahoj Lenko, mi s manželem péřovky milujeme. Ozvi se : krausovajanina"centrum.cz

reagovat 10.10.2007 23:09 - Pavel

To si jako v létě dyž je třeba 30 oblíkneš péřovku, péřový oteplovačky, a vomotáš se šálou? Není to trochu zvláštní? Zajímalo by mě jestli takhle chodíš jenom doma a nebo tak vyrazíš třeba do rozpálenýho sídliště. Nevzrušilo by tě to ještě víc? Napiš Pavel

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 9.3.2018 16:16 - Steve

Tak ... dnes už pomalu schovávat do skříně na příští rok. :-)

reagovat 11.3.2018 19:14 - Lenka...

A co dneska,taky sis vzala...

Dýchat přes rolák mám moc ráda. Dělám to třeba i doma u televize,schoulím se do křesla a na pusu si natáhnu rolák. Nedávno jsem byla v kině ve vyšším roláku a pomalu celej film jsem ho měla na puse. Vedle seděli dva kluci a pořád po mě koukali,asi jsem je zajímala víc než film. Je to prostě takovej zvyk,nebo zlozvyk z puberty,mamka mi taky pořád říkala na co mám ten rolák na puse,když je doma teplo. Dneska navečer jsem si na procházku vzala opět rolák s péřovou vestičkou a na hlavě jsem měla uvázanej šátek viz.Nastěnka.Tocela to bylo fajn.Už dlouho jsem ho takhle neměla,ale vzpomněla jsem si na dětství když jsem měla příušnice a musel mít hlavu v teple,tak mi mamka takhle taky vázala šátek a na uších jsem jěště musela mít vatu.

reagovat 17.3.2018 18:01 - Jiří

Tak se nám opět ochladilo a rádi vytáhneme péřové bundy s kalhotama a kombinézy a nikdo nás nebude mít za blázny, nám bude krásně a oni budou závistivě mrznout.

reagovat 19.3.2018 14:12 - Zdeněk

Dnes jsem od samého rána coural po městě, fučelo to docela pěkně a mrzlo taky. Nikdo mne neměl za blázna, spíš mi záviděli moji kombinézu, ze které byly vidět jen oči. Taky jsem dýchal do dvojité fleecové kukly s otvory pro oči a bylo to příjemné, Lemko.

reagovat 20.3.2018 23:46 - TNF

Proč se vzdávat péřovek v létě? Ty tlusté samozřejmě uložím a vytáhnu slabou EA7 s kapucí. Ta má minimum peří, je to spíš prošívaná šusťákovka s trochou peří. Nosím ji stále při sobě a při ochlazení ji oblíknu. I v dešti se hodila, nesnáším ty pleskance od kapek. Když se promočí, tak rychle uschne. Pro mě ideál univerzální bunda. Koupil jsem ji ve výprodeji, jinak za ní chtějí nekřesťanské prachy, za to mám tlustou zimní bundu a to nemyslím ty parodie, co se dnes prodávají.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *