penis se staženou versus nestaženou předkožkou

Archiv příspěvků

reagovat 11.8.2018 11:41 - copak Joe, ten byl celkem v poho ..

Tobě asi uteklo, že tam Próza napadl Joea kvůli jeho údajné skryté homosexualitě.

jo tak to mě uteklo.. Ono to pro mě není "téma numero uno". Já tam tehdy spíš řešil - to mě ale vnukl resp. Fullford to tak někde napsal/přišel na to propojení - Šabtaje Cviho plus následný "bankovní mesianismus" "jistých složek společnosti". (Osobně si myslím, že tohle Fullforfd prostě diagnostikoval dobře.)
Samozřejmě mě to potvrdila - nepřímo.. - jedna stránka z Olamu.cz - Cvi skutečně znovu oživil mesianistická očekávání do té doby "naprosto upozaďovaného Favorita" (samozřejmě to F a to slovo je "funkcíí úhlu pohledu" ..)
Takže nějaké "skryté homo" u Joea i "kůžičky" jsem prostě neřešil ..

Ale je-li tomu tak, tak to teda "Joe dost klesnul", už jen za tu svou nechutnou resp "tvrdou" (předpokládám.. , to on uměl..) polemiku.
Mě tehdy víc "pálil" Luděk .. to byl opravdový "gestapák ducha" (bez článku na iDnes o naprosto stejné informační hodnotě jakou jsem na KD produkoval já bych se to neodvážil říct, ale zpětně to teď jasně vidím. Luděk by prostě v "této otázce" "neváhal svého oponenta" "odevzdat GESTAPU"(či nástupnické ideo-organizaci..) naprosto bez ohledu na historickou pravdu, v té věci navíc potvrzované i "protistranou").
Zlatej Zkoumal Draku.. Luďa by tě nechal sedět na tvrdo .. - kdyby mohl..
No, možná že už mezitím vychladl, byl to jinak hodnej kluk .., nechci mu zas tak křivdit.. , ale tehdy s ním opravdu nebyla řeč.

reagovat 11.8.2018 11:54 - taktik

Diskutovat je v pořádku; jenže pro některé "moudré" diskutéry je diskusí dělat ze všech kolem blbce.

To je určitá strategie ..
Jenomže to je právě ta nejúčinnější metoda na většinu oponentů. Prostě dát jim pocítit (tvářit se ta jako..) že je máš "za naprosté idioty" plus "určité takové to blahosklonné chování .." :-) a oni - pokud jsou alespoň trochu normální.. - začnou aspoň trochu polemizovat a "hrabat se ve faktech" s tím, že "a snad jim to pak časem doocvakne" (ta fakta se jim prostě "pospojují") - samozřejmě, je to jen šance ..

V práci to testuji - já jako "ne moc Zemanovec" takového typu "z nouze cnost" na 20 letejch Sluníčkách.. - jinak ale perfektních lidech !! - kteří si ale zkutečně myslej, (či tak byli vychování..) že "Zeman má IQ opice" resp. "je skutečnou mentální opicí" (asi na úrovni makaka.. či tak).
Tuhle hovadinu bych se samozřejmě ani jako "kovanej Anti-Zeman" neodvážil vypustit z huby", zvláště po zhlédnutí toho videa, jak Zeman školí Havla ohledně Klause ..
Je zajímavé sledovat, jak "stoupenci opičí teorie" se zoufale brání si to video "byť jen rozkliknout" ..
To, že jim ale dáš "pocítit svou "(pseudo) nadřazenost/nafoukanost" ale vede k tomu, že tě jinak "docela berou" a holt "ti tu Zeman-libústku" tolerujou.."
A já zase zjišťuju, že až na určité "neuralgické body" jsou to celkem fajn lidi ..
Kdyby ses nad ně nepovyšoval, tak by tě prostě měli "jen za idiota" ...
Je to divné.. ale fakt to tak funguje ..

reagovat 11.8.2018 11:58 - taktik

Někdy to musím vyzkoušet na Evu ("Imigrantku"), zatím se však veškeré diskuzi ohledně faktů vyhla ..

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *