penis se staženou versus nestaženou předkožkou

Archiv příspěvků

reagovat 29.8.2018 15:14 - Samo

Ano stahuje,jenže když si...

Tak tak, skúšajte, ale hlavne nie nasilu :-) keby niečo, napis a poradím, no ďalej neviem v tomto, len takto pomaly skúšať - trpezlivosť ruže prináša :-) len ho pekne podporuj a bude super

reagovat 30.8.2018 15:17 - Laura

Viděla jsem při jedné akci penis černocha tomu snad ani nešlo stáhnout předkožku protože tu kůžičku tam ani neměl asi ho měl obřezaný.Nešlo mu ho ani pohonit protože ta kůže byla krátká.A že by mu nějak kdásně stál to taky nebylo nic moc jen tak pevně visel. Ne černochy nebrat.

reagovat 30.8.2018 18:17 - Tony

Viděla jsem při jedné akci...

Pohonit to jde. S lubrikantem.

Manuka Doctor

reagovat 28.9.2018 16:59 - Evka

Zdravím.
Mám problém u...

Ahoj Milado.
S tou erekcí u syna ti rozumím. Pokud mu to samo drží a neškrtí, tak dobře funguje večer při koupání stáhnout a nechat stažené. Normálně dát pyžámko a nevšímat si toho. A dát ho takto spát. V noci se stejně klukům občas postaví takže je to v pořádku. Pokud to tak bude mít několik nocí po sobě, tak se citlivost upraví a bude to dobré. Luboš si na to chvíli zvykal. Ale musím říct, že díky tomu se mu v pubertě hodně zvětšil žalud.

reagovat 28.9.2018 18:28 - Andrea

Evko,mám také 2 syny a určité zkušenosti.Jak píšeš má to vliv pak i po určité době na růst žaludu.Pokud by jsi o tom chtěla popovídat napiš mi na cm,adra@seznam.cz.Andrea

reagovat 28.9.2018 18:46 - Tony

Abys tu nedopadla tak jako před 12 lety Karinka. Dát sem svůj email není vůbec nejlepší nápad. Dát sem svůj rmail je nejlepší cestou, jak přijít o anonymitu. Kdyý se provalilo její jméno, tak si tu od určitých individuí užila svoje.

Mát přerostlý žalud kvůli trvalému obnažení před pubertou není zrovna výhra. Vím o ženách, které s takovými mají bolesti při pohlavním styku. Ty pak mají z takových mužů hrůzu.

reagovat 28.9.2018 18:56 - Tony

Psal jsem potmě, takže mnoho překlepů-

reagovat 28.9.2018 21:27 - sd

Abys tu nedopadla tak jako...

Blbost, právě to je to co se ženám na tom líbí, že se žalud je díky tomu větší. A nemůže být vyloženě prerostly, jedině když je celkově penis extra velký.

reagovat 28.9.2018 21:56 - Tony

Blbost, právě to je to co...

Některým se to líbí ale ne všem, jak tvrdí jistá stupidní propaganda. To, co jsem tu napsal, pomalu a jistě vchází ve známost.

reagovat 29.9.2018 06:00 - Samo

Ahoj Milado.
S tou erekcí...

Toto bola jediná vec, ktorú som ako maly chlapec neznášal po kúpaní. Kým som mal slipy ešte ako decko alebo neskôr obtiahnuté boxerky, bolo to OK, ale pyžamo alebo voľne trenky boli pre mna dlho nepríjemná vec :-/

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *