penis se staženou versus nestaženou předkožkou

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.3.2009 12:55 - Tomáš

Líbí se ženám více penis s obnaženým žaludem bez předkožky nebo s předkožkou? Například na nuda pláži nebo v sauně. Dík za odpovědi od holek. Tomáš

reagovat 9.3.2009 15:39 - Daniela

Mně se líbí ochablý penis se schovaným žaludem a postavený s obnaženým žaludem. Tak jak to má od přírody být.

Ale podle jiné diskuze tady se většině žen líbí tzv. obřezaný žalud, kdy muž žádnou předkožku nemá. Nechápu to, ale je to tak.

reagovat 9.3.2009 15:43 - Taky

Mám stejný názor jak Daniela.přesně tak.

reagovat 9.3.2009 15:50 - sylva

Přirozeně muž s předkožkou je přirozený a správný mužský styl. Takže pokud to není nutné obřízku nedělat. Souhlasím s Danielou.

reagovat 9.3.2009 16:11 - tajná

předkožka je humus a hnus. Jedině obnažený. A nejlépe obřezaný.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.2.2018 07:53 - Samo

vnucovanie? aj to je rôzne - napríklad - podla mna chlapec v 12 rokoch má len predstavy ako to asi bude ďalej v jeho sexuálnom živote a hormóny s ním bijú, ale nevie ako to má správne slúžiť a fungovať - kto ho má viest? usmerniť? keď mi lekár na prehliadke v 12 tich rokoch povedal, že si mám stiahnuť boxerky, myslel som, že sa prepadnem od hanby - kopa lekárov to neurobí, len sa opýta, či je všetko v poriadku - mladý zaklame, lebo sa boji a potom? je to ešte horšie... so mnou sa oco vždy otvorene porozprával o tom, čo má čaká, čo sa udeje a čo by sa stalo a ake by to malo následky, kebyže to tak robiť nebudem... mám pocit, že cely svet je preerotizovany, ale erotika a uvedenie mladého človeka do intímneho života sú dve úplne odlišne veci... keď som po prehliadke vyšiel von od lekára, opýtal sa má oco, čo sa dialo vo vnútri a či je všetko v poriadku - povedal som mu, že áno - tam nešlo dokopy o nič, chcel po mne len to, čo ma naši učili od mala - stiahnuť predkozku, keďže som to mal natrénované a “nútili” ma robit to a zvykať si od mala, problém nebol - a tiež má nútili a pripomínali 1000x a mna to bolelo a bolo nepríjemne a ??? mali to nechať tak? lepšie by bolo? tu je nútiť a nútiť - že sú to, ako v čom - úplne rozdielne veci ... čo odo mna chceli rodičia, to oni sami robili - to nebolo u nás doma nikdy take, že ja to robím tak - ale Ty musíš ináč - nie - jednoducho vzor a vysvetlenie pre reálne pochopenie .... po tých 12 - 13 rokoch som začal veci vnímať úplne ináč a všímať si logicky aj veci a ľudí, ktoré som dovtedy nevnímal - nezaujímali ma.... nikdy má nezaujímalo, akého ho má brat a ako ho nosí - potom raz som si to všimol a logicky, že ma to začalo zaujímať, keďže to bolo iné ako moje a potom - spolužiaci, kamosi, hráči - oco - dedo ......... a o dievčatách ani nehovorím, čo všetko som zisťoval a zistil a zisťujem ..................... ;-D

reagovat 21.2.2018 07:59 - peky

To jak jste tu psali že při sprchování se předkožka stahuje dozadu tak to je mi jasné, ale dělám to pouze doma. Ve společných sprchách bych se za to styděl. Nikoho jsem ještě nidky neviděl, aby si stahoval předkožku před ostatníma. Vzpomněl jsem si, že jeden kluk měl obřízku, ale to věděli všichni že ji má, ale kdybych já začal před ostatními nosit staženou, bylo by to fakt dost divné.
Ještě bych měl jednu otázku. Drtivá většina kluků v mém věku už je dole vyholená, a já bych taky chtěl, už měli kluci i na to narážky, ale nevím jak by to prošlo doma. Ještě nidky jsem se s mamkou na to téma nebavil, ale mezi řečí jednou řekla něco o buzících co jsou vyholení... A když jste tu psali abych zašel s tím za tátou, tak s nama nežije, a tak možná i proto je mamka tak starostlivá.

reagovat 21.2.2018 09:49 - luci

To jak jste tu psali že při...

Je to jen tvoje rozhodnutí.Ale určitě vyholením ochlupení penisu se z tebe buzík nestane.Jako buzíci,nebo lesby se lidé rodí.Jiné je to s homosexuální prostitucí.Prostitut,nebo prostitutka bývají heterosexuálové,nebo bisexuálové a za úplatu mají sex s homosexuálem.

reagovat 21.2.2018 11:11 - j

Toto vidí málokdo. Ještě...

Ano, vnutit něco, co se týče oblečení, tím zasáhne klukovi nemluvě o holkách do velmi citlivé oblasti. S tím, jak kdo vypadá lidi spojují svoji identitu a hodnotu. Tanga z venku nejsou vidět, což u holek tak docela neplatí. Ale pokud se kluci převlíkají na tv, tak to může znamenat velké ponížení. Přitom jiný kluk tohle může chtít, ty tanga, cítit se v tom dobře. Pokud je ale nosit musí, tak ho tím značně psychicky deptá.

reagovat 21.2.2018 11:22 - j

To jak jste tu psali že při...

ale ne, ve sprchách u bazénu, tam tam si předkožku stahuje snad každý, teda krom těch, co ji mají vzadu stále, ti ji nestahují. Pak si ji taky nestahují dozadu malí kluci. Neviděl jsi nikdy dospělé chlapy ve sprše? A neřeší, kdo na něj kouká, běžně tam tatínkové vodí holčičky, někdy jim je i 10, 11, pochopitelně hygienu dělají stejně, nevadí jim ani vlastní dcerka. Já bych si připadal divně pod tou sprchou tu předkožku nemít staženou. Pokud uvidí tebe, možná že sami s tím pak taky začnou, protože doma to snad dělají?

U žen a dívek od 16 mi přijde vyholování jako standard, kdo to nemá, je exot. U mužů to není nutné, ale nemyslím, že kdo je vyholený je buzerant, tak to není. Ale ve 14 mi přijde lepší, když kluk i holka jsou nevyholení, aspoň je zřetelné, že už jsou fyzicky vyspělí, schopní mít děti. Holé jsou děti před pubertou. Později je vyholování v pořádku, protože dospělýho chlapa nebo ženskou si nikdo s holčičkou před pubertou nesplete. U holek má vyholení význam pro trošku lepší hygienu, ale hlavně jde o to, že to je hezčí, jinak u některých není nic vidět, krom černého houští. U kluků a mužů tu tenhle důvod není, penis i pytlík mají vidět stále.

Já být tebou, tak se předkožce vzadu nebráním, pokud to je na radu doktorky. Pokud ti to je nepříjemné, tak se rozumně s matkou domluv, že si potřebuješ na to postupně zvykat. Ze začátku to tak mít třeba jen odpoledne a večer, později od rána až po zvyknutí si non stop.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *