penis se staženou versus nestaženou předkožkou

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.3.2009 12:55 - Tomáš

Líbí se ženám více penis s obnaženým žaludem bez předkožky nebo s předkožkou? Například na nuda pláži nebo v sauně. Dík za odpovědi od holek. Tomáš

reagovat 9.3.2009 15:39 - Daniela

Mně se líbí ochablý penis se schovaným žaludem a postavený s obnaženým žaludem. Tak jak to má od přírody být.

Ale podle jiné diskuze tady se většině žen líbí tzv. obřezaný žalud, kdy muž žádnou předkožku nemá. Nechápu to, ale je to tak.

reagovat 9.3.2009 15:43 - Taky

Mám stejný názor jak Daniela.přesně tak.

reagovat 9.3.2009 15:50 - sylva

Přirozeně muž s předkožkou je přirozený a správný mužský styl. Takže pokud to není nutné obřízku nedělat. Souhlasím s Danielou.

reagovat 9.3.2009 16:11 - tajná

předkožka je humus a hnus. Jedině obnažený. A nejlépe obřezaný.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.10.2017 16:10 - Tony

Kolik Tony? 5% Pokud vůbec...

Steve, je vidět, že opravu trpíš tím syndromem popření ztráty.
V 18 letech má tu předkožku v nepořádku pouze 1,5% kluků. Jestli je to tvůj případ, za to nikdo nemůže. Navíc to téměř nikdo nevidí. Jeden můj kámoš je od narození tělesně postižený - vada na 8. cromozomu, a na něm to vidí od malinka každý. To co tě postihlo, není ještě tak nejhorší, protože to drtivá většina lidí nevidí. Nebo bys to chtěl s tím mým kámošem měnit?

reagovat 1.10.2017 18:19 - žoe

A co mám asi jako dělat,...

pokud to nedrží, je třeba tomu trochu pomoct. taky se mi to dřív stále vracelo, takže to chce trochu úsilí. Budťo tam zpočátku dávat nějaký kroužek, např. z náplasti přes kterou se to nestáhne zpět, nebo to jakoby zarolovat za hranu žaludu, tahle metoda se mi osvědčila, po čase se to takhle pak vždycky už zaroluje samo. Zkrátka nějakou metodu si to chce najít

reagovat 2.10.2017 03:08 - Steve

pokud to nedrží, je třeba...

Já nevím ... Víš já nikdy nic neřešil co jak s penisem či co jak s nějakou předkožkou - takže se to tím asi tak samo zanedbalo. Odkud jsem to měl vědět když mi nikdo nic o tom neřekl, natož aby se řešila předkožka? Doma nikdy nic. Ale každopádně by se stejně musela řešit krátká uzdička - ta se ničím vycvičit asi nedá. Bez řezu se to samo nespraví. Nevím, já nejsem urolog ani na to expert. Já jsem hlavně rád že už to mám vyřešeno a za ssebou. Nic víc, nic míň. Tony koukám furt mele dokolečka ten svůj blábol názor :-) já už na to nebudu nijak reagovat, už jsem se vyjádřil téměř 100x. Je to marný Tony s tebou!

reagovat 2.10.2017 03:14 - Steve

Nic, jdu šláfen ... můžeme řešit přes den, už je moc hodin. Já nemám práci, a mám již navařeno z dneška, takže si můžu vklidu pospat do oběda - mě to nevadí. Trošku jsem nastydl z těch kostelů (ač jsou německé vytápěny) ale už se to o mnoho zlepšuje. Taky to mám z toho pocení, pak mě ofoukne a je to špatně. Nebo po sprše když mastím do práce a nejsem úplně suchej a teplotně teplej. K tomu to nevlídné podzimní počasí atd. pak je rýma či zahnisanej krk raz dva.

reagovat 2.10.2017 17:45 - Tony

Já nevím ... Víš já...

Ten syndrom z tebe opravdu čiší. Ty nechápeš, že na to odborníci mají protichůdné názory?

Jak už jsem psal jinde, macr doktor zvládne vše. Poslední dobou má osvěta stejně spočívá pouze v tom, že lidi posílám za ním. I Jakubovi chtěli nejprve udělat úplnou obřízku, jenže jeho matka našla jinou doktorku. Ten syndrom z tebe opravdu čiší. Ty nechápeš, že na to odborníci mají protichůdné názory?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *