penis se staženou versus nestaženou předkožkou

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.3.2009 12:55 - Tomáš

Líbí se ženám více penis s obnaženým žaludem bez předkožky nebo s předkožkou? Například na nuda pláži nebo v sauně. Dík za odpovědi od holek. Tomáš

reagovat 9.3.2009 15:39 - Daniela

Mně se líbí ochablý penis se schovaným žaludem a postavený s obnaženým žaludem. Tak jak to má od přírody být.

Ale podle jiné diskuze tady se většině žen líbí tzv. obřezaný žalud, kdy muž žádnou předkožku nemá. Nechápu to, ale je to tak.

reagovat 9.3.2009 15:43 - Taky

Mám stejný názor jak Daniela.přesně tak.

reagovat 9.3.2009 15:50 - sylva

Přirozeně muž s předkožkou je přirozený a správný mužský styl. Takže pokud to není nutné obřízku nedělat. Souhlasím s Danielou.

reagovat 9.3.2009 16:11 - tajná

předkožka je humus a hnus. Jedině obnažený. A nejlépe obřezaný.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.8.2017 21:56 - Steve

... no baví baví ... vidím :-D

reagovat 8.8.2017 08:22 - Alena

Nejhesčí je pěkně...

Penis musí být chráněný předkožkou protože jinak ztrácí citlivost a těžko dosahuje erekce.Dotek ženské ruky mu nic nedělá.
i

reagovat 8.8.2017 13:05 - Pavla

Penis musí být chráněný...

S tím souhlasím.Já osobně miluji pohled na penis s obnaženým žaludem, ale proto nemusí být trvale obnažený. Když se mu postaví, žalud se sám odhalí. Jako když rozkvete.

reagovat 12.8.2017 16:26 - 7777777777

..... pár obřízek na přání matky se asi v naší zemi provede.....
Pokud by šlo o pár obřízek, tak to asi nikdo nezjistí a ani se tím nikdo nebude zabývat.
Ale v Evropě i Austrálii je circumcision risk 1,5-2% pro věk 0-18 let, takže se to dá ověřit přes %. Přes konkrétní případy a zfalšované dokumentace se určitě nic nezjistí. V ČR se to dá jasně prokázat, když se tím navíc obřezávači nijak netají.
Např. k totální cirkumcizi u dítěte prakticky neexistují zdravotní důvody, a to zejména u dětí 0-2,5 roku. Takže cca 95% těch co třeba z fotky zjistí, že je obřezali jako mimino má jistotu, že jsou zmrzačení bez zdravotních indikací.
"Obřízka je v konfliktu s dětskými právy a přísahou lékaře a může mít vážné dlouhodobé následky, uvádí mezinárodní skupina 38 pediatrů ze 16 evropských zemí. Neexistují žádné přesvědčivé zdravotní argumenty ve prospěch obřízky, zatímco ta může mít vážné dlouhodobé urologické, psychologické a sexuální následky."
Prohlášení k rozhodnutí AAP podepsal i jeden český profesor.
Pokud jde o obřízky např. z estetických důvodů, tak k těm ani zřejmě v ČR nejde udělit platný souhlas, takže je to stejně od rodiče i obřezávače podvod, zneužití, týrání a poškození dítěte/muže.
Dunovský J., Dytrych Z., Matějček Z. a kol.
Týrané, zneužívané a zanedbávané dítě
"Je třeba se zde ještě zmínit o problematice poškozování vnějšího genitálu – tak chlapeckou obřízku předkožky lze hodnotit ....."

reagovat 12.8.2017 16:46 - Tony

Tak by mě zajímalo, který český profesor. V USA totiž působil a do té oblasti vrtal profesor Zdeněk Halata. Pokud vím, tak se ho američtí cirkumfetišisté na jednom místě dovolávali.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *