Penis dospělého muže pohledem malé dívky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.12.2002 15:32 - Pavla

Kolegyně, probíhá diskuze na téma zadek dospělé ženy pohledem malého chlapce. zažila jste některá, a jak to na vás působilo, že jste jako malé zahlédla penis dospělého muže. Já viděla asi jako 8 letá převlékat dospělého muže. Trauma jsem z toho neměla, ale dlouho se mi penisy mých spolužáků a později i mileců zdály být malé. Máte podobné zkušenosti?Můj zážitek je ze začátku 80. let, kdy nahota byla tabu. Pavla

reagovat 21.12.2002 18:55 - lucky

Pavlo, mám podobnou zkušenost. Protože do té doby jsem viděla jen penisy malých chlapců, zdál se mi velký a ta představa mi asi zůstala dodnes, protože penisy většiny mužů mi připadají menší. Další zážitek, který ve mě tuto představu utvrdil, byl, když jsem později poprve měla možnost dotýkat se vzrušeného mužského přirození ještě před zahájením svého skutečného pohlavního života. Byl taky určitě nadprůměrný a proto i dnes vyhledávám raději ty větší.

reagovat 23.12.2002 16:57 - Pavla

Lucky souhlasím s Tebou. Když jsem poprvé cítila v tanečních při valčíku - pan Mistr nás nutil, abychom byli co nejvíce u sebe, a kluky zřejmě tlak ňader vzrušoval - ale i při jiných příležitostech ztopořené penisy a pak když jsem si na něj poprvé sáhla, to když jsme se líbali a jeden druhého drážil rukou v kalhotách, tak jsem si říkala, to se mi tam nemůže vejít. Vlezlo se. Nemyslím, že můj první, kterého jsem držela v ruce byl nadprůměrný, ale zdál se mi tak. Původně jsem v tomto tématu myslela skutečně pohled malé dívky na penis dospělého muže. Lucky, ale trauma jsi z toho zřejmě neměla? Ahoj Pavla.

reagovat 24.12.2002 10:11 - Marián

Když uvážím, že můj dospělý penis je asi pětkrát větší a stejně tak i pětkrát tlustější než penis osmiletého chlapce, tak si dovedu představit, že v očích takového chlapce či děvčete je určitě nesrovnatelně větší. Když na veřejném WC vedle mě stojí např. i desetiletý nebo i ještě o něco starší školák a vidí můj penis, a já zároveň vidím jeho maličký lulinek, je to strašný rozdíl a tehdy si uvědumuji, kolikrát by se jeho maličké přirození vešlo do mého a jak strašně obrovský je můj penis proti tomu jeho. Z jeho pohledu je to asi stejné, jako kdybych viděl mnohonásobně větší penis než mám já. A když k tomu já mám ještě mohutné ochlupení a on žádné, musí být takový pohled pro něj opravdu ohromující zážitek.

reagovat 27.12.2002 16:01 - Terezka

Když mi bylo asi 10 let, šla jsem se vyčůrat do křoví a uviděla močícího muže. Jednak mě překvapila velikost jeho penisu a také množství, které vyčůral. Do té doby jsem viděla jen pindíky svých spolužáků. Marián má pravdu, zdáli se malincí. Ale postupně rostli a já se dočkala té "vytoužené" velikosti. Asi jako Lucky bych nechtěla malého. Nevím jestli je to tím zážitkem z dětství, ale muž s malým penisem mě neuspokojí. Pánové promiňte, nechci nikoho urazit, sama mám třeba malá prsa. Skutečně jsem to zkoušela několikrát, ale nejde to.Ale vím, že je řada žen, kterým na velikosti nezáleží.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.12.2017 01:00 - Steve

Prej to dokonce ani jablko nebylo ... to už se jen dotvořila fantazie.

reagovat 18.12.2017 01:17 - Tony

Prej to dokonce ani jablko...

Bible v hebrejském originále nic o jablku nepíše. Vzniklo to jako slovní hříčka až v latinském překladu. Jablko se latinsky řekne MALVUM a zlo se řekne MALUM.

reagovat 18.12.2017 13:19 - no

téma je trošku o ničem. Dnes většina holek zná dospělý penis odmala. Nemyslím nudisty, ale otec před ní třeba přejde z koupelny do pokoje, nebo někde v přírodně se před ní převlíkne do plavek. Takové holky berou nahotu jako normální. Problém je, když nikdy nahého muže neviděla, pak to budí nezdravý zájem. Prohlíží nahotiny na internetu, ukecává kamaráda, aby jí ho ukázal ap. Na sš po maturitě mě dvě holky vyloženě ukecávaly, abych jim ho ukázal. Bylo nám 19, fakt je, že já byl bez sexuální zkušenosti, ty holky taky, i když většina jich píchal už daleko dřív, někdy od 16 asi nejvíc, ale někderé zas byly panny.

reagovat 18.12.2017 19:58 - Ikdyž

téma je trošku o ničem....

vidí pravidelně penis svýho táty, tak si myslím že ostatní penisy jí taky zajímají - už jen pro porovnání. MOžná ne tolik jako kdyby ho viděla poprvý, ale koukat se bude vždycky, to tak prostě je. To mi neříkejte, že když před ní bude nahej chlap, že nebude zvědavá - určitě se podívá, jestli je chlupatej, jak je velkej, když bude blíž, tak i na kulky...

reagovat 20.12.2017 20:04 - Krokodyl

Já jsem viděla prvně...

Naprcana krawa !

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *