Penis dospělého muže pohledem malé dívky

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.12.2002 15:32 - Pavla

Kolegyně, probíhá diskuze na téma zadek dospělé ženy pohledem malého chlapce. zažila jste některá, a jak to na vás působilo, že jste jako malé zahlédla penis dospělého muže. Já viděla asi jako 8 letá převlékat dospělého muže. Trauma jsem z toho neměla, ale dlouho se mi penisy mých spolužáků a později i mileců zdály být malé. Máte podobné zkušenosti?Můj zážitek je ze začátku 80. let, kdy nahota byla tabu. Pavla

reagovat 21.12.2002 18:55 - lucky

Pavlo, mám podobnou zkušenost. Protože do té doby jsem viděla jen penisy malých chlapců, zdál se mi velký a ta představa mi asi zůstala dodnes, protože penisy většiny mužů mi připadají menší. Další zážitek, který ve mě tuto představu utvrdil, byl, když jsem později poprve měla možnost dotýkat se vzrušeného mužského přirození ještě před zahájením svého skutečného pohlavního života. Byl taky určitě nadprůměrný a proto i dnes vyhledávám raději ty větší.

reagovat 23.12.2002 16:57 - Pavla

Lucky souhlasím s Tebou. Když jsem poprvé cítila v tanečních při valčíku - pan Mistr nás nutil, abychom byli co nejvíce u sebe, a kluky zřejmě tlak ňader vzrušoval - ale i při jiných příležitostech ztopořené penisy a pak když jsem si na něj poprvé sáhla, to když jsme se líbali a jeden druhého drážil rukou v kalhotách, tak jsem si říkala, to se mi tam nemůže vejít. Vlezlo se. Nemyslím, že můj první, kterého jsem držela v ruce byl nadprůměrný, ale zdál se mi tak. Původně jsem v tomto tématu myslela skutečně pohled malé dívky na penis dospělého muže. Lucky, ale trauma jsi z toho zřejmě neměla? Ahoj Pavla.

reagovat 24.12.2002 10:11 - Marián

Když uvážím, že můj dospělý penis je asi pětkrát větší a stejně tak i pětkrát tlustější než penis osmiletého chlapce, tak si dovedu představit, že v očích takového chlapce či děvčete je určitě nesrovnatelně větší. Když na veřejném WC vedle mě stojí např. i desetiletý nebo i ještě o něco starší školák a vidí můj penis, a já zároveň vidím jeho maličký lulinek, je to strašný rozdíl a tehdy si uvědumuji, kolikrát by se jeho maličké přirození vešlo do mého a jak strašně obrovský je můj penis proti tomu jeho. Z jeho pohledu je to asi stejné, jako kdybych viděl mnohonásobně větší penis než mám já. A když k tomu já mám ještě mohutné ochlupení a on žádné, musí být takový pohled pro něj opravdu ohromující zážitek.

reagovat 27.12.2002 16:01 - Terezka

Když mi bylo asi 10 let, šla jsem se vyčůrat do křoví a uviděla močícího muže. Jednak mě překvapila velikost jeho penisu a také množství, které vyčůral. Do té doby jsem viděla jen pindíky svých spolužáků. Marián má pravdu, zdáli se malincí. Ale postupně rostli a já se dočkala té "vytoužené" velikosti. Asi jako Lucky bych nechtěla malého. Nevím jestli je to tím zážitkem z dětství, ale muž s malým penisem mě neuspokojí. Pánové promiňte, nechci nikoho urazit, sama mám třeba malá prsa. Skutečně jsem to zkoušela několikrát, ale nejde to.Ale vím, že je řada žen, kterým na velikosti nezáleží.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.12.2017 20:04 - Krokodyl

Já jsem viděla prvně...

Naprcana krawa !

reagovat 1.4.2018 17:29 - Bětka

Viděla jsem na koupališti kluka tak okolo 12 let, trochu byl obézní ale jinak docela hezkej. Když se převlíkal do plavek viděla jsem jeho péro, protože stál asi 2 metry ode mě. Teda spíše to bylo "pírko". Převlíkaly se tak všechny děti z jeho rodiny, byli tam ještě 2 kluci a jedna holka. Měl ho jen asi 2-3 cm což mě teda dost překvapilo. Ale pytlík už měl normálně velkej. Je to normální mít v tomhle věku takhle malý péro nebo se mu při ztopoření zvětší? Ani nebylo poznat jestli ho měl ztopořenýho nebo ne.

reagovat 2.4.2018 11:43 - V.

Viděla jsem na koupališti...

Čůrák roste asi do 18 let, že ho má ve 12 letech malýho je úplně normální.

reagovat 21.7.2018 12:01 - Tonda

Včera jsem se šel osprchovat na koupališti. Vesel jsem do sprchy a tam táta se trema holkama. Jedny mohlo být tak 9, další dvě byly tak 6 let. Tak jsem se vyslekl do naha a sprchoval se. Byly tam jen 4 sprchy a ony se sprchovaly společně pod jednou. Stoupl jsem si vedle nich. Ze začátku si mě nevsimaly, ale po chvíli jsem si všiml, že se mi dívají na pero a něco si šeptají a ukazují. Zacal jsem být trochu nesvůj, trochu jsem měl erekci. Takže i menší holky to zajímá a mely z toho legraci. I ty dvě mensi. Jinak jejich táta se s nima nesprchoval, celou dobu byl kus opodál a čekal až se osprchují. Takže možná viděly penis poprvé, co já vím.

reagovat 21.7.2018 12:06 - AHOJ

Včera jsem se šel...

To je hektar pedofilarna.Kdybys byl normální,tak bys tam ani nelezl,popřípadě vypadnu kdyby tam byly malý holky.Jenže tebe to stoprocentne ještě rajcovalo.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *